Semifinále, Roma-napoli

Příspěvků
24,048
1. zápas

Stadio Olimpico, Roma
středa 05/02/2014, 20:45

DAJE ROMAAAAAAAAAAAAAA!
 
Příspěvků
14,022
nebudou Balzac a Miloš, otázka co Toitoi, karty nemá nikdo

sestava podle mě docela jasná:
Morgan - Douglas, Mehdi, Kaštan, Toro - DDR - Radja, Kev - Gervinho, Destro a jedinej otazník, píše se, že spíš Ljajo

nevim, jak bude vypadat hřiště, taky by se vůbec nemuselo hrát třeba, vzhledem k tomu, že ta liga bude asi odložená někam na duben, tak termíny asi moc nejsou, navíc oni ještě hrajou evropskou ligu, ale z toho stejně brzo vypadnou

odveta je hned za tejden
 
Příspěvků
6,427
Snad se hrát bude. A je dobře že se hraje hned za týden, že na to nemusíme čekat půl roku jak loni.
Ale zas budem čekat na tu ligu no :think:
 
Příspěvků
14,022
hřiště je přikrytý a něco s tim dělali, aby se rychlejc vsakovala voda, nějakou drenáž nebo co já vim, nejsem zahradník, takže se asi bude hrát
 
Příspěvků
2,648
To mě napadlo i minule, když jsem to viděl s tou Parmou...chčije tam kolikátej den a oni to ani snad nepřikryli.... :pray:
 
Příspěvků
14,022
Rudi má od jedný tiskovku, uvidíme, co řekne, ale já si taky spíš myslim, že se asi určitě bude snad hrát
 
Příspěvků
14,022
AS Roma squad list:
BASTOS
BENATIA
CASTAN
DE ROSSI
DE SANCTIS
DESTRO
FLORENZI
GERVINHO
JEDVAJ
LJAJIC
LOBONT
MAICON
NAINGGOLAN
PJANIC
RICCI
ROMAGNOLI
SKORUPSKI
STROOTMAN
TADDEI
TOROSIDIS
TOTTI


Tolói má chřipku, přirozeně nejede nikdo z primavery, protože jsou všichni ve Viareggiu
 
Příspěvků
14,022
:hahaha:

ten podpis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FIlipe GomeS

asi bych vyměnil Corviu za Leiteho Adriana Ribeira, toho mírně postrádám
 
Příspěvků
4,153
Mida ani Adriana tam nedam. Prichod Adriana jsem vital, byl to pokus o restart, kterej bohuzel nevysel. Mam ho porad docela rad a mezi ten kybl sracek, kterej by neporazil ani LERK Brno, nepatri...
 
Příspěvků
4,153
Bez wiki a zapisu z jednotlivych sezon bych to pochopitelne nedal, 80% jmen jsem uspesne zapomel....

PS: Jo, zatim jsou vsichni nazivu, zadna kafilerka.
 
Příspěvků
9,059
osobne by som tam dal ešte Artura(ano, ten čo chytá za Benficu a chcel ho SAF),José ángela, Maura Esposita, Valeria Virgu, Stefana Okaka Chuku a sprižmúrením oka aj Majkla Bradleyho
 
Příspěvků
1,338
Ale bol by to prvý a asi jediný tým v ktorom by bol Goicoechea neohrozenou jednotkou v bráne :D
 
Top