Se musím pochlubit...

Příspěvků
2,179
Hymna skvělá, celkově atmosféra super, ale druhá půlka co se týká fandění lepší díky gólu 💪 parádní zážitek to zase ano, když tam je cca 70 tisíc lidí 💪 užij jsem si to ikdyz nějaké mínusy tam byly 😉špatné na stadiónu jsou hajzly na jednu tribunu jeden!!! Roba tam byla 25 minut 🤷a celkově infrastruktura je u Stadionu úplně na Piču sorry!!! Po zápase vyjde několika tisícový dav a jde směr Metro, protoze nejezdí busy (možná minimům)takže pěkně na metro přes tři kilometry 😁 jako ok dá se to ujít a nebyl to tak velký problém, ale přesto tohle jsem myslel že mají jinak pokryté a ty spoje tam budou jezdít co chvila.Taky je možné že všechno je jinak a ty spoje tam jsou 😁a co se týká Metra tak jen řeknu co necháš v zadní kapsi tak ti nezůstane 🤣🤣🤣 krádeže asi každou chvílku,přerazet jim hnáty a poslat zpět do Afriky nebo z které země přijely hrozní zmrdi!!!Evropa celkově za chvíli bude úplně v Hajzlu, co jsme si tu natáhali hlavně některé země tak teď sklízí a bude hůř o tom jsem přesvědčen.No to už k fotbalu nepatří tak se omlouvám
 
Příspěvků
3,327
Presne tohle by vyresil novy stadion a jeho infrastruktura…myslim tyhle strasti s prijezdem a odjezdem na stadion
 
Příspěvků
23,798
Hezký, hezký
nejsem natolik fundovanej abych rozklíčoval jednotlivý části, ale kdybys nám to chtěl rozklíčovat ty, rád si to přečtu
 
Příspěvků
114
Jojo, cekal jsem to chlapi 😁👍 vetsinou se teda setkavam s tim, ze to je nejaka adaptace na mexickou vlajku, kvuli orlovi s hadem 😁

Vyznam to ma cele, ale nechce se mi to vsechno rozepisovat, takze az treba nekdy bude nakej velkej sraz, rad se rozpovidam 😎🤘
 
Příspěvků
114
No a kdo tu ma jeste nejake pekne tematicke tetovani? Jsem tu tyden i s cestou, takze nevim kdo na tom jak je 🙃
 
Top