Se musím pochlubit...

Příspěvků
2,633
Normálně na ofiko stránkách Romy. Chtěl jsem úplně původně objednávat od COPA Football dres ze sezóny 2001-2002, ale tam neměli moji velikost, tak jsem vzal ten ze sezóny 1998-1999. COPA Football mimojine doporučuju, mám odtamtud krásnou černou mikinu s vlkem a triko s Curva Sud a mají to v hezké kvalitě, byť je to trošku dražší.

Mám odtamtud i ponožky s Frantou a ty jsou taky krásný 😁
 
Příspěvků
6,397
Skoro všude ten samej retrovlk, co jsme si ho mrdli i na první dres letos, ach jo. Snad to špičato-vlčí adidasové šílenství brzo pomine. Ale ten dres pro LM 2001/02, to byla a pořád je naprostá pecka. Mám tři dresy a dvě trika, ale tohle je taková nádhera, vzpomínky, všechno, že bych do toho snad šel. Možná nejkrásnější dres za těch 23 let, co fandím, vůbec. Už před tím skoro čtvrt stoletím jsem si říkal, konečně soudné sešívání. Jenže je fuč, na tom copafootballu out of stock a v oficiálním storu už jsem ho nenašel vůbec...

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,975
to mi připomíná jednu fotku ze svatby


 
Příspěvků
23,975
To by si nedovolila :) každému komu jeho

Edit:
Mám pár piv, nebudu to upravovat, ale ta věta mi úplně nesedí: tak jen poznámka na okraj. Já tam mám toto a iniciály, ona jména a datum. Každému svého. Možná lepší :lol:
 
Top