Roma vs Salzburg

Příspěvků
23,707
Daje
Spina paráda, takhle za nás snad ještě nehrál, jen za narodak
Teď druhej dobrej zápas za sebou
Belotti ideální, že mu to tam padlo, za tu dřinu si to zaslouží
Dybala gól hodnej fotbalisty - technické, uklizeno tutovka, pro které si nefotbalista otočí kotník a je protiútok
 
Příspěvků
23,707
možní soupeři

Arsenal (ENG)
Betis (ESP)
Fenerbahçe (TUR)
Ferencváros (HUN)
Feyenoord (NED)
Freiburg (GER)
Real Sociedad (ESP)
Union Saint-Gilloise (BEL)
 
Příspěvků
2,100
Výborný první poločas 💪💪💪 kurva tak hrát Řím jsme dlouho neviděli letos jen dvakrát dneska a proti Bergamu 😎 Velice spokojen nejlepší Spina a Belotak ten jak to odmaka klobouček 💪 ale všichni hráli dobře dneska není co vytknout nikomu.Dybala snad bude v pohodě.Kdy je los?
 
Příspěvků
3,399
možní soupeři

Arsenal (ENG)
Betis (ESP)
Fenerbahçe (TUR)
Ferencváros (HUN)
Feyenoord (NED)
Freiburg (GER)
Real Sociedad (ESP)
Union Saint-Gilloise (BEL)
Kromě Arsenalu a možná Betisu máme na všechny. Daje
 
Příspěvků
3,399
Osobně jsem si představoval dřívější střídání, El Shaarawy, Wijnaldum a třeba Bove by tomu určitě pomohli. Po změně stran víceméně klasická naše údržba. Ale musím říct, že mě překvapuje, jak poslední zápasy zvládá Cristante. Dneska zase posbíral plno míčů a ještě víc jich distribuoval. Pellegrini mě naopak začíná regulérně štvát. Ale postoupili jsme, nikdo se nezranil, Daje!
 
Příspěvků
1,409
Los je dneska v poledne. Divnej systém, že to není dle koeficientu. Skoro všichni nasazení co vyhráli skupinu, po jejich prvním kole v playoff vypadnou.
 
Příspěvků
1,409
Osobně jsem si představoval dřívější střídání, El Shaarawy, Wijnaldum a třeba Bove by tomu určitě pomohli. Po změně stran víceméně klasická naše údržba. Ale musím říct, že mě překvapuje, jak poslední zápasy zvládá Cristante. Dneska zase posbíral plno míčů a ještě víc jich distribuoval. Pellegrini mě naopak začíná regulérně štvát. Ale postoupili jsme, nikdo se nezranil, Daje!
Konečně se to tu nebál někdo vypustit, že Bryan dělá i dobrý věci. Zejména poslední zápasy. Odebírání míčů, sem tam něco někomu naservíruje pro náš prospěch. To vše vede k vysokým známkám. Bohužel tady nese až moc zarytou nálepku toho nejhoršího v kádru z období, kdy hrál vyloženě tužku, ale v tom rozhodně nebyl sám. Občas mi přijde, že fouknout mu trochu pochvaly na jeho účet je jak trestný čin. Ba naopak hledat vyloženě jen to, co udělá špatně, jen aby si do něj mohl člověk kopnout, je jen rádoby chůze s módní dobou. Přitom je to už přehnaně trapný.
 
Příspěvků
23,707
moji dva kamarádi taliáni ho chválí pořád, dlouhodobě
vidí ten fotbal trošku jinak než my, taktičtěji
já z něj nečůrám na zem, ale ano, občas je to tu na něj přehnané
 
Příspěvků
6,243
moji dva kamarádi taliáni ho chválí pořád, dlouhodobě
vidí ten fotbal trošku jinak než my, taktičtěji
já z něj nečůrám na zem, ale ano, občas je to tu na něj přehnané
Je prostě pomalej, působí vlažně, občas bez zájmu, vypouští návraty. To je fakt.
Že má solidní samotný tackling, rozehrávku (s občas i nadstandardními momenty - kolmicemi dopředu), střelu i hlavičky, to mu nikdo nebere.

Jinak včera druhá půle už zas klasická Mourkovina, nicméně zaprvé to bylo logické a za druhé to tempo celej zápas ani vydržet nelze. Jsem doteď unešen z těch prvních 46 minut. A na druhém poločase není též co vytknout. Salzburg neměl až na jednu pološanci nic.

Daje! Jak hrom. Já mám obrovskou radost teda.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,100
Bryana nemám rád to se ví 😁 pravda že poslední zápasy hraje dobře ani na něho za zápas nepluju ale v základu ho nechci 😎 poslední dobou mi vadí více Pellegrini ten by se měl dát na 100 procent do pořádku a pak hrát 😉 první poločas byl famózní
 
Příspěvků
2,338
Co má Cristante fakt nadprůměrný, je síla střely...jak včera z asi 18ti metrů napálil golmana, to byl mazec.
Jinak postup by byl, teď by to chtělo příznivej los, moc si přeju dostat se po roce opět do finále, i když teť je to o stupínek lepší soutěž. :)
 
Příspěvků
5,141
Pozrel som vcera, solidny vykon, spokojny som bol. Nesedi mi ale trochu prava strana obrany v podobe Zalewskiho.
Nic proti, len mam pocit ze by to slo vylepsit.
Oba góly super, prajem to Beloťákovi a Dybala, no to je futbalista ako dobre vínko, krásne si ich tam vodil.
Trochu sa ukázala stupidita kapitána, za reči dostať v 6. minúte kartu, neskutočne zbytočné. Čo tým ovplyvnil? Nič
 
Příspěvků
2,338
Pozrel som vcera, solidny vykon, spokojny som bol. Nesedi mi ale trochu prava strana obrany v podobe Zalewskiho.
Nic proti, len mam pocit ze by to slo vylepsit.
Oba góly super, prajem to Beloťákovi a Dybala, no to je futbalista ako dobre vínko, krásne si ich tam vodil.
Trochu sa ukázala stupidita kapitána, za reči dostať v 6. minúte kartu, neskutočne zbytočné. Čo tým ovplyvnil? Nič
Náš kapitán totiž nemá kapitán bejt a hlavně v týhle formě vůbec nemá na tým, jako je AS Řím a to už několik měsíců.
 
Příspěvků
3,399
Přál jsem si snadnějšího soupeře, Real hraje perfektně. Těžší než Salzburg, několikanásobně. Na druhou stranu, staví to na několika top hráčích. Když se zraní, je to úplně jinej tým. Ale bude to hodně náročný.
 
Příspěvků
6,243
Kámoš, co sleduje španělský fotbal píše, že máme trenéra a několik hráčů, zvyklejších hrát poháry. Oni jsou naopak jednoznačně konzistentnější, nicméně nemají tu schopnost přepnutí na vyšší level, jako jsme my předvedli právě včera. Mohl by to opravdu být super dvojzápas. Beru to tak, že když vypadnem, aspoň bude víc sil bojovat o 4. místo a CL příští rok.
😉
 
Top