ROMA - Slavia Prague

Příspěvků
1,521
Hugo, musíš počítat s tím, že na netu je prostě spousta podvodníků a svým způsobem je to risk, když ta vstupenka nejde pak dodatečně udělat třeba na jméno.
 
Příspěvků
2,304
Já třeba měl lístek na finále do Budapešti přes Viagogo a měl jsem obavy hlavně po té co jsem to četl tady 😁 a i recenze (nedivím se zmrdi s lístky jsou všude) ale musím říct jak jsem to kupoval tak jsem musel mít aplikaci Uefy a to už teda bylo pro mě klidnější a vše v pohodě dopadlo
 
Příspěvků
2,399
Já třeba měl lístek na finále do Budapešti přes Viagogo a měl jsem obavy hlavně po té co jsem to četl tady 😁 a i recenze (nedivím se zmrdi s lístky jsou všude) ale musím říct jak jsem to kupoval tak jsem musel mít aplikaci Uefy a to už teda bylo pro mě klidnější a vše v pohodě dopadlo

Tam je výhoda ta app UEFY (perfektní mimo jiné). Taky jsem kupoval přes nějakýho Maďara na FB, po jednom lístků přes revolut a pravost jsem ověřoval v app - když už tak nepřijít rovnou o prachy za 2 vstupenky.

Obecně u téhle nákupu je lepší si ověřovat od koho to kupuješ. Snažím se komunikovat přes telefon, ne přes email. Na WhatsAppu se dívám jestli má foto. A dál si projíždím číslo na webu.
 
Top