ROMA - Slavia Prague

Příspěvků
2,304
Spokojen parádní gól Boveho 💪 Lukaku je dělo , dneska i chcou makat a hned to jde poznat ještě jeden by to ovšem chtělo ikdyz tempo odpadlo
 
Příspěvků
1,521
Stephan 30 let a fyzička jak blázen. Klobouček. Mě ve 30 už se blbě vycházely schody ke kyvadlu. Mohlo to skončit klidně 4:0, ale co, nechali jsme je pinkat si na Olympicu. A to jsme nebyli v plný palbě. Teď se soustředit na neděli. To bude úplně jinej level.
 
Příspěvků
23,975
Dobře to dopadlo, za dva tejdny znovu. Krásný góly, jinak údržba. Škoda brevna, elsha výbornej dneska. Lukaku měl být střídanej mnohem dřív.
 
Příspěvků
6,402
Jestli se na něco těším v éře po Josem, tak je to tým, který bude hrát 90 minut a ne 20. I když je pravda že v neděli je Inter, tak se to tady dá odpustit.

Chtěl bych vyzdvihnout jedno jméno, a sice Stephan El Sharaawy. Dneska už zkušený borec, který přesto, že často nehraje základ, tak má pořád velkou kvalitu a já jsem strašně rád, že je právě v Římě. I za toho dřeváka Romela jsem rád 😁 neskutecny statistiky má. Díky za něj.

Máme docela lauf, tak to pojďme potvrdit i o víkendu. Dajeeee
 
Příspěvků
6,397
Jednoznačná věc. Po gólech už očekávaná údržba mourinhovského stylu á la šetříme se na Intermerdu. Přesto to suverénně mohlo být o víc, sešívky slaboučké. Na pohodu. Jak jsem psal, snad se nějací z absentérů vrátí na neděli.
Daje!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,764
Vyhranej zapas během 20 minut proste parada


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,434
Jak Lukaku v první půlce vykoupal snad tři slávisty zidanovkou, to bylo něco. :mrgreen: Metrákovej technik, hraje skvěle.
 
Příspěvků
2,304
Ale Lukakovi to neudělal 😁🤣😁 on je blázen udělal ještě horší věc Afenovi , ale oni asi ví že je magor 🤣
 
Příspěvků
3,472
Prosim Vas….kdo mate listky na Rim do Prahy ….jak poznam ze nejsou falesne kdyz je od nekoho koupim?(bazos atd.)myslim tim jestli to jen nejak nekdo nevytiskl…je tam nejaka vec ktera se da rozeznat?
 
Top