ROMA - Slavia Prague

Příspěvků
3,472
Čtvrtek
26.10.23
21h
Naše oblíbené ČT sport

tak a je to tady ….v práci mi říkali že viděli nedělní zápas ,tak Slávka nam musí dát tak 3 kusy
Doufám,že ne 😀🤨

věřím ze Lukaku dá 2
 
Příspěvků
193
Mel jsem byt na odvete v Praze. Bohuzel nakonec budu pryc a prijdu o to. Realne ale cekam, ze oba zapasy muzou skoncit plichtou 🤌
 
Příspěvků
23,975
Já se bojím toho, že se teď v Římě začne bláznit kvůli roku 96 a hráči do toho zápasu půjdou poblazneny, namísto toho být v klidu.

Nejsme nijak stabilní mancaft, naopak, historicky jsme labilní a byť pod mourinhem jsme v některých fázích minulých sezón byli dominantní a moc se na to nenadreli, teď tomu tak není. Vzadu jsme křehký a vpředu jednou paráda a podruhé bída. Snad sesivky nezahrajou zápasy roku.

Protože nevím, jestli to je v ČR známo, ale v Římě si všichni pamatují, že v roce 96 nás vyřadil gól Vávry a těší se (věřím, že ne všichni, ale velká část lidí ano) na to, jak jim to oplatíme a vypraskame kožich. V ČR Vávru zná akorát paní Vávrová a sesivky tam jedou úplně v klidu, nemají co ztratit a můžou jen získat. A víme, jak tyhle oplatky, ještě za takových okolností, dopadaj.
 
Last edited:
Příspěvků
1,521
Čtvrtek
26.10.23
21h
Naše oblíbené ČT sport

tak a je to tady ….v práci mi říkali že viděli nedělní zápas ,tak Slávka nam musí dát tak 3 kusy
Doufám,že ne 😀🤨

věřím ze Lukaku dá 2
A řekli ti v práci taky, jak hrála Slávka proti Slovácku? Myslím, že si ani jeden tým si nemá z těch víkendových zápasů co vyčítat.
 
Příspěvků
3,472
Říkal sem jim jaký dával Mou slavii kredit….hovno jakysi česky tým….musíme je přejet a hotovo😉👍👊
 
Příspěvků
6,397
Já se bojím toho, že se teď v Římě začne bláznit kvůli roku 96 a hráči do toho zápasu půjdou poblazneny, namísto toho být v klidu.

Nejsme nijak stabilní mancaft, naopak, historicky jsme labilní a byť pod mourinhem jsme v některých fázích minulých sezón byli dominantní a moc se na to nenadreli, teď tomu tak není. Vzadu jsme křehký a vpředu jednou paráda a podruhé bída. Snad sesivky nezahrajou zápasy roku.

Protože nevím, jestli to je v ČR známo, ale v Římě si všichni pamatují, že v roce 96 nás vyřadil gól Vávry a těší se (věřím, že ne všichni, ale velká část lidí ano) na to, jak jim to oplatíme a vypraskame kožich. V ČR Vávru zná akorát paní Vávrová a sesivky tam jedou úplně v klidu, nemají co ztratit a můžou jen získat. A víme, jak tyhle oplatky, ještě za takových okolností, dopadaj.
Já si ho pamatuju. Simulant zasranej, ještě horší než Zelíčko.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,764
Musíme urvat tři body stuj co stuj…odveta na Slavce bude tezka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,399
Nemůžu se dočkat, ani spát jsem pořádně nemohl. Na druhou stranu mám strach, že zítra raději nepůjdu do roboty a pokud jo, hloučku u kávovarů se budu vyhýbat.
 
Příspěvků
6,397
Taky jsem zvědav, jestli Dybala, Pelle, Renato budou ready aspoň na Inter v neděli... Už je to zas sto let, co nejsou. O tom Smallingovi už radši nemluvím...

Každopádně sešívky snad dáme i s tímhle!
Daje!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
1,521
Všem přeji krásnou podívanou, zážitek a hlavně, ať jsme nakonec spokojení. S 96 rokem ať jdou do prdele už. DAJE
 
Top