Roma - Leverkusen

Příspěvků
23,706
i ten kluk z basileje slaví skluzem po kolenou, no jak je tohle možný, to jsou dneska věci
že ti kluci, co 90 minut lítaj jak blázni a nic jim neni, kopou do sebe, dělaj vole SKLUZY, dokážou tak riskovat a SKOUZNOUT SE PO KOLENOU PO ÚPLNĚ ROVNÝ MOKRÝ TRÁVĚ
neuvěřitelný
kuka, tak to je člověk úplně na hovno, nic moc proti němu nemám, ale v televizi je ÚPLNĚ na hovno
 
Příspěvků
6,242
Ten mladej... Eh... Francouz dostane ten... Eh... Příležitost... Končím. Dobrou, hoši. Forza Roma

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,706
Za mě náhodou Hyský super. Ostatní děs, ale on se aspoň viditelně orientuje.
já vůbec nechápu tenhle styl komentování
máš 5 do konce, on vidí dybalu konečně a vytáhne si z prdele papírek, kde má napsaný, že on, matic, solbaken a nevim kdo ještě přišli zadarmo, vytáhne úvahu bez začátku i konce, uteče ti 30 vteřin a máš mrtvici
 
Příspěvků
908
este ze som pozeral u nas na RTVS ,ked uz radsej pozeras na karola BORBELYHO ako "expertov" na CT uz svet nieje v poriadku
 
Příspěvků
6,158
Za mne hráč zápasu Bryan. Ten stoper mu sedl. Bove taky paráda, vůbec ho neměl sundavat. Ale asi šetří na ligu.
Na přestlamu byl kapitán, to není možný jak furt padá. A s balónem taky nic neudělá. Velkou pochvalu zaslouží i Spina, za to jak si poradil s tím Fripongem

Bosák dneska mimo. Prej Dybala moc nehraje a není to žádná sláva 😂 borec rozdilovej celou sezónu 😁
 
Příspěvků
3,397
Me proste Hysky prijde tak nejak zdravej erudovanej, tim vic oproti Bosakovi, kterej celou dobu jen bezhlave adoruje Bundesligu a bezdecne v naznacich kope do Italie.
 
Příspěvků
1,408
Abraham, když má trochu víc prostoru, tak je to střela. Jinak fotbal takový dle očekávání. Bryan hodně dobrej. Frimpong vymazanej a hlavně s míčem jalovej. Vše je otevrený. Pellegrini herečka. Daje
 
Příspěvků
2,100
Jen takový menší dodatek snad to bude v TV ať to komentuje jeden nebo druhý Gengela přece jen hledat přenos se ní nechce a pustím si to raději v TV.EKL vysílá Sport 1 a 2 a Juve je Na STV
 

scr

Příspěvků
1,695
Jsem rad za vyhru, do odvety slibná nadeje. Chybky tam byly,ale jinak kompaktní vykon. Komentář na CT tragedie..začaly ty zvratky AC Turin a koncili shrnutím, ze Dybala nehraje, protože nemá formu a tak je na lávce..nechapu ze se ty kokoti trosku nepripravi, když na to kouká milion lidi v telce a takhle poustej ven zavádějící informace. No což..odvetu musíme zvladnout


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,100
ČT sport vysílá hokej to jsem zapomněl napsat tak uvidíme co bude.v Neděli by měl hrát Solbakken,Volpato někdo z mladých a Camara.Trojici vzadu nemá kdo střídat v obrane bych nechal odpočinout Spinu.Vse bych dal na jednu kartu a to El vyhrát 😉
 
Příspěvků
3,257
Sem se díval kde by ta odveta mohla být v tv a čumím na webu Čt neboli Čt Sport plus budou dávat West Ham😳 jsou teda piče?vždyť mají rozdělaný náš dvojzápas ne?nebo se bojí,že by Němci nepostoupili?ty vole 👊
Screenshot_2023-05-14-09-44-02-438_com.android.chrome-edit.jpg
 
Příspěvků
1,408
Jako když Kuka ve studiu spal, tak bych se ani nějaké výměně nedivil. Atraktivita zápasů Říma je 0,0…..
 
Top