Reprezentace

Příspěvků
6,242
Já fotbal sleduju - a tudíž toho o něm vím - stále míň a míň. Tady se mi nejlíp diskutuje o proběhlých šampionátech, o Gianfrancu Zolovi, Mattu Le Tissierovi, 23letém Frančem, Robertu Baggiovi a pomalu Aldaírovi v nejlepších letech; než abych něco věděl o dnešním fotbale. Tak tak stíhám 2/3 zápasů AS, semtam Spartu, jinak vidím tak 5 fotbalů za rok. Pro mne toto fantasy bohužel už vážně nebude. Su starej :mrgreen: Musím se polepšit.
 
Příspěvků
2,776
Tak sem se taky přidal
Lloris-Toro, Srna, Alba-Lahm, DDR, Mertens, Pjanič- Cavani, Žervés, Schurrle
na lávce mám Benaglia, Debuchyho a Bonyho + milion alžířanů a iráčanů
 
Příspěvků
753
prvy krat som si nieco taketo urobil aj ja, takze moju zostavu berte s rezervou :p ale tesim sa na hecovacky a tak :D

Pletikosa
Ghoulam, Kompany, Torosidis
Cuadrado, Pjanic, Pogba, Di Maria, Badu (Dzemaili, Valbuena)
Neymar, Gavranovic (Bengtson)

ten utok je na picu asi, musim to este doladit :D
 
Příspěvků
753


som to trosku vycibril :p na lavicke nemam hraca, ktory ma dve nohy, ale zaklad moze byt 8)
 
Příspěvků
2,776
Kurva, chci vyměnit De Rossiho za Muntariho, ale vůbec mi nejde zmáčknout confirm transfer, má někdo podobnou zkušenost?
Edit: Tak sem se do toho šťoural tak dlouho a překopal polovinu týmu a najednou to de
 
Příspěvků
5,141
Astoriho skoro zachmalil Bonucci, De Rossimu skoro ukopol hlavu Ranocchia.

Inak absenciu Pirla v Taliansku nepoznat, DDR je parádny
 
Příspěvků
5,141
Chalani dnes udolali Spanielov, Hamsik famozny (pomaly si ma ziskava) - s prehladom muz zapasu, a cakam zase na obrazok statistik drzania lopty, prihravok atd a konecneho stavu :Ok:

Som zvedavy ale, co predvedieme proti superom, proti ktorym budeme musiet hrat my. Pri takej motivacii to je ale mozne no.

A dodal by som, ze Casillas je na smiech. To, co sa stalo z tak kvalitneho brankara, to som nevidel uz dlho.
 
Příspěvků
6,242
Výtečně... To slušně potrénujem v reprepauze, doléčíme bolístky a nikdo jinej se nám zajisté nezraní...

FLORENZI
29.3.2015, Bulgaria v Italy, Euro 2016 Qualifying Group H, National Stadium, Sofia
31.3.2015, Italy v England, Juventus Stadium, Turin
CHOLEVAS, MANOLAS AND TORODISIS
29.3.2015, Hungary v Greece, Euro 2016 Qualifying Group F, Groupama Aréna, Budapest

DOUMBIA AND GERVINHO
26.3.2015, Côte d'Ivoire v Angola, friendly in Abidjan
29.3.2015, Côte d'Ivoire v Guinea, friendly in Abidjan
LJAJIC
29.3.2015, Portugal v Serbia, Euro 2016 Qualifying Group I, Estadio da Luz, Lisbon
NAINGGOLAN
28.3.2015, Belgium v Cyprus, Euro 2016 Qualifying Group B, King Badouin Stadium, Brussels
31.3.2015, Israel v Belgium, Euro 2016 Qualifying Group B, Itztstadion Teddy, Jerusalem
PJANIC
28.3.2015, Andorra v Bosnia, Euro 2016 Qualifying Group B, Estadi Nacional di Andorra La Vella
31.3.2015, Austria v Bosnia, friendly at the Ernst Happel Stadion in Vienna
UCAN
27.3.2015, Turkey Under-21s v Denmark Under-21s, friendly in Istanbul
31.3.2015, Turkey Under-21s v Bosnia Under-21s, friendly in Istanbul
CALABRESI, CAPRADOSSI, PELLEGRINI AND VERDE
26.3.2015, Italy v Croatia, European Under-19 Championships Elite Round, Lindrabrunn Stadium, Austria
28.3.2015, Italy v Scotland, European Under-19 Championships Elite Round, Lindrabrunn Stadium, Austria
31.3.2015, Austria v Italy, European Under-19 Championships Elite Round, Fak Akademie Stadium, Austria
 
Příspěvků
14,022
nevím, jestli jsou ještě lístky, ale dal bych si Itálie-Anglie v Olomouci...

má to někdo v plánu?
 
Příspěvků
6,242
klida napsal:
nevím, jestli jsou ještě lístky, ale dal bych si Itálie-Anglie v Olomouci...

má to někdo v plánu?

Obávám se, že "normální" cestou už je vyprodáno.

Já jedu na semifinále a věřím v Itálie-ČR, příp. aspoň jednoho z nich.
 
Příspěvků
5,141
Uau. Nechcel som pozerať futbal, lebo sa mi treba učiť. Ale to čo naši chalani v repre hraju, to je jedna báseň. Na druhú stranu je Macedónsko tragické, ale aj vďaka nám. Skvelý futbal.
 
Top