Reprezentace

Příspěvků
2,633
Když se na hřiště dostane Bryan a Pellé tak se nelze divit, že jsou na tom taloši tak špatně.
 
Příspěvků
23,975
Když se na hřiště dostane Bryan a Pellé tak se nelze divit, že jsou na tom taloši tak špatně.
popravdě to byli jedni z mála, co se aspoň snažili něco dělat
bryan dostal jednou míč sám až před golmana do šance, což jinak neudělal nikdo
pelle byl jedinej, co si s někým třeba přihrál vepředu
každopádně bída i z jejich strany - jen je větší než od jiných, spíš naopak
mně přišel zcela tragickej di marco, i na druhý straně bek hořel, ale di marco se tváří jak roberto carlos a hraje jako by závodně dělal nějakej jinej sport a jen si šel s klucíma zakopak před barák. taky byl tragickej scamacca, stejně jako ti co šli dopředu po něm, retegui a ten laziál, teď si nepamatuju jméno. fujho.
jedinej, kdo hrál na úrovni, byl donnarumma. podle mě by spalletti měl postavit manciniho místo bastoniho, cristanteho místo frattesiho a elshu na kraj. včera ho měl dát místo di marca na beka. za stavu 1:0 na co jako čekal?
střídat nikdy neuměl a včera to zas ukázal...
 
Příspěvků
1,521
Taky nerozumím tomu hejtu na Lorenza s Bryanem. Souhlasím s tím, že to byli jediní, kdo se snažili. Bryan tam vystartoval sprintem, odebral balón a stihl odcentroval do vápna. A to bylo to jediný, co vlastně Italové měli. Naopak seřvat by zasloužil takovej Fratesi, nejslabší článek zálohy. Jorginho v presu je úplně marný, možná ho trápilo zranění, netuším. Scama odříznutý. Spalettiho oblíbenec di Lorenzo byl hráč Španělska. Interisti to hrají jinak a tím není využit jejich skill, viz Di Marco. Kdyby se to mělo hrát tímhle stylem, tak klidně Mancini, Bryan základ. Když ne, tak to hrát na 3 vzadu, ale to asi nehrozí.
 
Příspěvků
3,472
Je to vidim jen v tom jak bylo psano…Spain jsou momentalne odskoceni (spanele,frantici,nemci)…italove by meli ukazat pravdu ted proti slabuckym chorvatum a dat jim aspon 3
 
Příspěvků
193
Fuuuu, teda hazet nejvetsi hejt na Bryana a Lorenza po vcerejsim zapase mi pride uz fakt zaujaty. Jak uz psali kolegove, ti dva byli takovy lehky svetlobod ze vcerejsiho bidneho vykonu celeho tymu( tim nerikam ze hrali jak bohove, urcite ne, ale ze byli nejhorsi? Zdaleka nebyli)
Kdo naopak zklamal velkoleoe, tak Di Lorenzo. Nevim jestli je hlavou uz v Juve, ci jinde ale vcera horel silene. Ten Williams si z nej cely zapas delal dobrej den.
Letos to je bida. Postup ze skupiny asi jo, ale ve vyrazovaci fazi to nevidim na moc dlouhou spanilou jizdu 🇮🇹🤌🏼
 
Příspěvků
23,975
Tyvole toho Štěpána jsme si čím zasloužili? Viděli a slyšeli jste, jak komentoval opakovačku gólu de bruyneho? 😄 😄 😄
 
Příspěvků
2,399
Hoši já se divím že ten Schick u nás nezůstal, ten by zapadl. Chudák neodehraje v kuse 10 zápasu, aniž by se nezranil.
 
Příspěvků
23,975
Co říkal?
Po tom gole začal pindat neco o ofsajdu a když opakovačku ukázala, že to ofsajd nebyl, protože to de bruynemu prodlužovat soupeř, začal pindat, že teda ajajaj, zase ofsajd, lukaku to tečoval a je to teda ofsajd. až pak najednou nebyl, protože vole když nejsi mental, tak vidíš, že to ofsajd není. (a když seš, komentujes pro ČT)
 
Last edited:
Příspěvků
6,397
No, pámbu zaplať, to jsem si oddychl. Už tu hooodně smrdělo osmifinále Itálie - Německo... Pfff... Uf.

(Samozřejmě počítám s tím, že aspoň bod s Chorvatskem Špalek urve.)
 
Příspěvků
1,332
Bože ten špagety je priposraty tréner. Aj 15 minút pred koncom keď potrebuje gól tam nedá ofenzívne striedania. Čo tam nedá ešte aspoň faraóna vo forme. Načo šetrí striedania na cestu domov ? 🤦
 
Příspěvků
23,975
bííííííííííííííída
spalletti má z prdele kliku, i když dost možná by stejně postoupili (ta úroveň turnaje po rozšíření a kvalifikování i třetích tým je strašně dole, normální pouťák)
 
Top