Reprezentace

Příspěvků
23,975
žlutá karta, víceméně taxativní, to teda taky polechtalo moji právnickou dušičku
 
Příspěvků
3,650
Tady se prostě ukazuje, jak moc nám chybí Next Gen ve srovnání s Juve. Ty mladý kluci mají šanci se vykopat, ukázat v dospělým fotbale bez zbytečnýho tlaku. A pak přirozeně přejdou do áčka. V tomhle je Juve mílový kroky před náma. Si vemte, kolik zajímavejch hráčů takhle vytvořili. Soulé, Iling Junior, Fagioli, Dragusin, Barrenechea, Miretti, Yildiz, Dany Mota, Nicolussi Caviglia, De Winter, všechno hráči první ligy.
 
Příspěvků
23,975
Zemi dneska asi 10 minut za Turky, krasnej centr, takovej snad nedal celej rok. Skoro gol. Jiným Teda turci měli kliku na konci... Jsem zvědavej na nás
 
Příspěvků
1,521
Zemi dneska asi 10 minut za Turky, krasnej centr, takovej snad nedal celej rok. Skoro gol. Jiným Teda turci měli kliku na konci... Jsem zvědavej na nás
Když jsem ten perfektní centr za stopera viděl, hned jsem v hlavě pátral, jestli se mu něco takovýho povedlo za nás :mrgreen:
 

scr

Příspěvků
1,764
No zatím holomajzna od našich..zadnej pohyb..takhle je to otázka kdy to tam padne. Stanek skvelej


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,650
Velka skoda, sahali jsme po necekanym bode. Tohle me dycky nastve, dostat takhle blbej gol v nastaveni. Ted musime uhrat ctyri body.
 
Příspěvků
23,975
JESTLI TAM BYLI NĚJACÍ PAVOUCI, TAK UŽ NEJSOU. NAVZDORY VŠEM SNAHÁM OCHRÁNCŮ, TADY NEMAJÍ NÁROK.

to je kokot
 
Příspěvků
23,975
"itálie byla zvyklá vždycky na nějakýho svýho bombardaku, co daval gol za golem - Francesco Totti a další"




Franče za repre nabombardil DEVĚT gólů

ČT by to měla rozpustit, to je co věta, to nádor na mozku
 
Příspěvků
1,521
Četl jsem komentář, že klasika, kdy se Italové válí a Španělé hrají. Moje reakce byla taková, že Španělé hrají jak prasata i když to nemusí na první pohled vypadat a až takhle začnou hrát Italové, tak začnou lítat karty. Přijde Bryan a hned žlutá.
 
Příspěvků
6,397
To Španělsko je jinde, přejíždí je úplně stejně jak Chorvaty, kde už poločas byl 3:0. Uf. Mazec. Obávám se, že ten tým na víc nemá proti takovýmto Španělům. Di Lorenzo s Williamsem jak namalovaný. Drží to Donnarumma zatím. Ale to je realita současné italské repre. Je mladá, slabší než bývala zatím. Tak to je.
 
Příspěvků
1,332
Spalletti je neprispôsobiví tréner. Pri takýchto krátkych turnajoch sa to vôbec nehodí.
Dva úplne odlišné zápasy ktoré si žiadali odlišný prístup a ešte aj prvé tri striedania spravil rovnaké.
Za každú cenu si drží svojich hráčov ako je Di Lorenzo. 80% nebezpečných útokov spôsobil ten Williams ktorý si robil s Di Lorenzom čo len chcel ale napriek tomu Di Lorenzo odohral celý zápas zatiaľ čo Williamsa Španielsky tréner stiahol keď mu odchádzala štava.

Samozrejme o tom že má Taliansko slabú generáciu sa ani nemusíme baviť ale pri takomto štýle že trener nereaguje pružne na vývoj zápasu to bude ešte viditeľnejšie
 
Last edited:
Příspěvků
1,521
O kvalitě Španělů není pochyb. Ale utopit Di Marca, nejlepšího hráče na svým postu v lize, to je opravdu kunšt. Tomu týmu by slušelo víc 3-5-2. Tenhle Spalův proferorskej styl může fungovat proti Albánii, ale proti silnějšímu soupeři bez šance a hrát to na haluz. Nebýt Dony tak je to poprava.
 
Top