Realizační tým

Příspěvků
9,058
Tak som si všimol , že mám na fóre novú funkciu - asistent trénera .

A

Tak

Kto je Spallettiho asistent ? Ako sa volá ? Poprípade tréner brankárov a tak .... myslím že nato sa dosť zabúda :wink:


sushi:edit názvu
 
Příspěvků
14,022
v FM to je Luigi Domenichini... trenér golmanů je nějakej Brazilec
EDIT:
Code:
http://www.asroma.it/StaffTecnico.aspx
 
Příspěvků
23,707
:lol:

Code:
http://www.asroma.it/StaffTecnico.aspx

Mimochodem zabúdá se na to u nás, v Itálii na fóru se o tom bavěj (a nadávaj mnohým, hlavně Brozzimu) denně...
 
Příspěvků
2,600
Mám otázku mohl bych být Pradé??? :) Líbí se mi jeho přístup k hráčům takový HOLČIČÍ :oops:
 
Příspěvků
23,707
Doktor Brozzi odchází.

Na it. fóru to oslavujou, prej je neschopnej.

Já nevím..
 
Příspěvků
23,707
přichází novej fisioterapeut, nějakej Cotti, dělal u it. repre a je to osobní lékař mimo jiné Ševy
 
Příspěvků
14,022
Nanni mění Lazio za AS Řím
Guido Nanni mění v rámci Říma zaměstnavatele. Trenér brankářů se v uplynulé sezoně staral o gólmany Lazia, nyní ho do svých služeb zlanařilo konkurenční AS.
 
Příspěvků
9,058
klida napsal:
Nanni mění Lazio za AS Řím
Guido Nanni mění v rámci Říma zaměstnavatele. Trenér brankářů se v uplynulé sezoně staral o gólmany Lazia, nyní ho do svých služeb zlanařilo konkurenční AS.

Vraj ho chcel Ranieri a Lázio ho nechcelo :| .
 
Příspěvků
9,058
Sushi napsal:
Carlo napsal:
Dle mna nemá licenciu a musí si ju dorobiť ...

na to jsi přišel jak? protože to je dle mna hovadina

To nedávno písali že bude chýbať možno prvý mesiac , lebo nemá dostatočnú licenciu ...
 
Příspěvků
23,707
Carlo napsal:
Sushi napsal:
Carlo napsal:
Dle mna nemá licenciu a musí si ju dorobiť ...

na to jsi přišel jak? protože to je dle mna hovadina

To nedávno písali že bude chýbať možno prvý mesiac , lebo nemá dostatočnú licenciu ...

to mi nepřijde jako osobní důvody, nevidim důvod tajit získávání licence
 
Příspěvků
14,022
Enrique si hledá nového asistenta
Nový trenér AS Řím Luis Enrique si musí hledat nového asistenta, z rodinných důvodů italský klub opustil Ivan De La Pena.
 
Příspěvků
14,022
Peruzzi míří do vedení AS Řím
Bývalý italský brankář Angelo Peruzzi by mohl zamířit do vedení AS Řím. Rád by ho měl prý po svém boku sportovní ředitel Walter Sabatini. Peruzzi je v současné chvíli asistentem Cira Ferrary u italské "jednadvacítky", v Římě by měl nicméně pracovat ve vedení a komunikovat s fanoušky a týmem. Vlci ho chtějí i přesto, že závěr kariéry strávil v konkurenčním Laziu, v Peruzziho prospěch hraje fakt, že kariéru nastartoval v AS.
 
Top