Proc AS? "když už chceš neco zakládat,trotle,..."

Příspěvků
2,262
klida napsal:
já si pamatuju, ?e ?lo utkání AS - Real, skončilo to 0:0 Batistuta trefil z přímáku břevno
tak to byl Real..uz si to fakt nepamatuju...ale myslel sem ze Liverpool...ale rikam, da se rict ze sem zacal fandit diky dresum...a hodne sledovat sem zacal v jiz nekolikrat zminovanem zapase AS - Giuve 4:0 :) a zrejme mi to uz zustane :)
 
Příspěvků
9,058
Ked som mal tak 7 - zas tak davno tomu neni , hrala Roma Ligu majstrov , neviem s kym , ale casto isla v telke , a ja som vtedy fandil Bayernu , pretoze tam hral Kahn , a mal som dres Memeta Schola , tak komu fandim bolo vtedy jasne :lol: No ale pointa , siel zapas , a bolo vypisane Roma vs niekto a ja Roma Roma , to je slabe , mami prepni to :lol: :lol:
 
Příspěvků
2,262
Carlo Zampa(TottiAS22) napsal:
Ked som mal tak 7 - zas tak davno tomu neni , hrala Roma Ligu majstrov , neviem s kym , ale casto isla v telke , a ja som vtedy fandil Bayernu , pretoze tam hral Kahn , a mal som dres Memeta Schola , tak komu fandim bolo vtedy jasne :lol: No ale pointa , siel zapas , a bolo vypisane Roma vs niekto a ja Roma Roma , to je slabe , mami prepni to :lol: :lol:
taky dobry no :lol:
 
Příspěvků
9,058
Totti_goal napsal:
Carlo Zampa(TottiAS22) napsal:
Totti_goal napsal:
kerej rok to byl?

2006
jn to uz si taky moc nepamatuju :lol:

Ja si nepametam zapasy a vysledky tuto sezonu tak od 10 - 17 kola , ale zvykam si na moju sklerozu , navyse sa prejavuje aj tym , ze zabudam hesla na icq , vstat do skoly a pod .
 
Příspěvků
14,022
klida napsal:
já si pamatuju, ?e ?lo utkání AS - Real, skončilo to 0:0 Batistuta trefil z přímáku břevno
tak jsem na?el utkání Real - AS ze sezony 01/02, který podle wikipedie skončilo 1:1

a v osmifinálový skupině se hrálo s Lpoolem 0:0 doma a na vzájemný zápasy jsme s nima vypadli, proto?e jsme tam prohráli 2:0, ?koda, AS doma porazilo i Barcelonu... 8)

Code:
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League_2001%E2%80%9302
 
Příspěvků
9,058
klida napsal:
klida napsal:
já si pamatuju, ?e ?lo utkání AS - Real, skončilo to 0:0 Batistuta trefil z přímáku břevno
tak jsem na?el utkání Real - AS ze sezony 01/02, který podle wikipedie skončilo 1:1

S nimi sme ale doma neprehrali niak 1:4 ?
 
Příspěvků
2,262
klida napsal:
klida napsal:
já si pamatuju, ?e ?lo utkání AS - Real, skončilo to 0:0 Batistuta trefil z přímáku břevno
tak jsem na?el utkání Real - AS ze sezony 01/02, který podle wikipedie skončilo 1:1

a v osmifinálový skupině se hrálo s Lpoolem 0:0 doma a na vzájemný zápasy jsme s nima vypadli, proto?e jsme tam prohráli 2:0, ?koda, AS doma porazilo i Barcelonu... 8)

Code:
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League_2001%E2%80%9302
tak si to pamatuju dobre :)
 
Příspěvků
9,058
Ach jo , v tej dalsej skupine len jedna prehra nad LPool , a vyhra nad Barcou 3:0 . 8)
 
Příspěvků
1,309
Ja presne si normálne ani nepamätám čim konkrétne. Viem že ešte na EURO 2000 to som bol zasran som si robil srandu s Tottiho že tutti frutti čisto kvôli menu. Pamätám si aj rok scudetta že som ešte nefandil AS. Na STV chodilo kedysi tango a tam dávali tieto ligy niečo ako ta Laola. A viem že my bolo ešte ľúto Greška z Interu takže vtedy ešte nie. Je možne že to bolo po MS 2002 skrz Tottiho pretože Taliani sa my páčili vždy a na MS 2002 mali sympatie hádam každého okrem Južnej Kórei keďže vieme čo všetko im rozhodcovia porobili. Sezónu 04-05 som už určite fandil pretože to si pamätám ako pravé na tej Laole sa venovali Völlerovi. ale fandil som už aj rok dopredu lebo si Carewa v AS pamätám. Takže asi to bude od reprezentácie Talianska a vyhliadnutia si Tottiho tam plus nejaké tie časopisy ako Bravo alebo Futbal a tak som sa asi pomaly dostal k AS. A história Ríma ma zaujímala tiež už vtedy takže to asi tak spolu všetko zapadlo dokopy
 
Příspěvků
23,906
přes tohle se dostat k AS, to je vskutku originální cesta :mrgreen:

 
Top