Přestupní období léto 2024

Příspěvků
3,472
Chiesu mam zafixovaneho jako strasne naladoveho hrace (ala Dzeko) ktery dokaze rozhodnout zapas a nebo je v 50te na stridani a jeste navic to italske polehavani
Samozrejme ta hra 1 na 1 je bez konkurence
 

scr

Příspěvků
1,764
Jestli ho koupej za 25 tak tezkej fail. Radši mlady hrace


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
193
Jestli ho koupej za 25 tak tezkej fail. Radši mlady hrace


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dovolim si nesouhlasit. Za 25m je takovejhle hrac fakt dobra koupe. I s tou naklonosti ke zranenim, ale moznym faktorem jako Dybala to za ten risk stoji.
+ nezapominejte i na marketingovy prinos takovyhle superstar Serie A
 
Příspěvků
1,521
Né asi. Nová doba. Pjanić, Vućinić, Emerson, Zebina… Všechno top hráči, který jsme finančně neudrželi a skončili od nás právě v Juve v rámci ligy. Teďkonc jakoby se karta obrací. Ale jen fakt jakoby. Dybala, no kdyby klapl ten Fedex… Nevídaná situace, na kterou za tu dobu fandění nejsem zvyklý.
 
Příspěvků
23,975
já bych ho rozhodně bral a modlil se
už se modlim za dybalu
bych to vzal najednou no
 
Příspěvků
6,397
Věk fakt není problém, vždyť je mladej! Já jsem též opatrně pro, je skvělý. Když je teda zdravý... Wait... Neřeší se tu tohle už ohledem Dybaly? Tak, jako platí, že nebýt Dybala skleněný, nekope za Řím, platí i to, že nebýt Chiesa skleněný, nestojí 25 ale 60+ a nepíše se o něm v souvislosti s Římem.
 

scr

Příspěvků
1,764
Hrac co v 25 letech má fatální zraneni..bude trvat 2-3 roky nez si dovoli co dřív . Ne nadarmo jde pod cenou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,764
Romelu Lukaku Napoli
Enrico Chiesa As.Roma
Joshua Zirkzee Milan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,650
Chiesa začíná bejt spojovanej s Liverpoolem, v souvislosti s náma se píše o mladým nadějným stoperovi - Mats Hummels.

Co sem četl, tak Juve zvýšilo cenovku na Chiesu na 40 mega :skod:. Ne, díky. To radši Bogu.
 
Příspěvků
3,650
Teď nedávno jsem viděl vysněnej titulek na Romapress. AS chce Bellanovu, Frattesiho a Chiesu. Místo Chiesy klidně i Bogu, ale jinak přesně posily, který potřebujeme, na místech, kde nás tlačí kopačka.
 
Příspěvků
193
Teď nedávno jsem viděl vysněnej titulek na Romapress. AS chce Bellanovu, Frattesiho a Chiesu. Místo Chiesy klidně i Bogu, ale jinak přesně posily, který potřebujeme, na místech, kde nás tlačí kopačka.
Kdyby vysli vsichni tri, tak je to extremne nadprumernej prestupak. Budu rad ale i za jednoho z nich kdyz vyjde 🤘
 
Příspěvků
2,819
Pořád by nám chyběl útočník, protože Tammy se s největší pravděpodobností prodá a z peněz z něj se má právě pokrejt přestupák a dneska sem četl, že je na přestupák 30 mio, plus prachy z prodeje hráčů, což není žádnej vejvar, to by pokrylo ty tři hráče, který Largo vypsal, pořád by ti pak chyběl druhej levej bek, nevim, nevim jak je to s Lorentem, někdo na hrota, kdo jako druhej útočník....
 
Top