Přestupní období léto 2024

Příspěvků
2,399
Spíš si položme otázku kdo by ho chtěl? S jeho platem a porcelánovým zdravím? To nebude zástup zájemcu.
 
Příspěvků
2,304
Kurva odehraných 40 zápasu v sezóně není zrovna málo navíc ty čísla co má plus přínos pro tým tady se dělá že hrál 10 zápasu??Ano zdraví nemá úplně nejlepší jako Bryan který odehrál vše ale Dybala prostě je hráč světového kalibru
 
Příspěvků
2,434
Spinazzola konec, nebude mu prodloužena smlouva podle toho, co čtu. Za mě škoda, pokud si teda neřekl o nějakou raketu, co by chtěl brát.

Každopádně po tom zranění achilovky už to pak nikdy nebyl on...škoda. :(
 
Příspěvků
1,332
Nepredĺžiť Spinazzolu mi príde nelogické vzhľadom na tú biedu na krajoch. Neviem či za celú sezónu niekto iný z nich dokázal prejsť 1 na 1 tak ako vie Spina.

Pri Dybalovi nakoniec bude debata zbytočna podľa mňa pôjde sám už ho to tu nebaví čakať na zlepšenie
 
Příspěvků
3,650
Kurva odehraných 40 zápasu v sezóně není zrovna málo navíc ty čísla co má plus přínos pro tým tady se dělá že hrál 10 zápasu??Ano zdraví nemá úplně nejlepší jako Bryan který odehrál vše ale Dybala prostě je hráč světového kalibru

Deset ne, ale odehrál 53% minut. A na tom můžeš stavět hru svýho týmu jen těžko, zvlášť v rozestavení, kde pro něj tak úplně nemáš místo.

Jen chci podotknout, že jeho odchod rozhodně neprosazuju, jsem hrozně rád, že je u nás a jeho přínos týmu rozhodně respektuju. Ale chápu i důvody, proč možná odejde/bude odejit. Plat přes 7 mega čistýho, když chceš rapidně snížit náklady týmu u hráče, kterýmu bude 31 let, taky není ideální.
 
Příspěvků
23,975
spinazzola měl PÁR fajn zápasů, jinak mě dost iritoval a je křehkej
bylo to fajn, leo
nejlepší zápasy jsi odehrál na euru
no hard feelings
 
Příspěvků
1,521
Roma a Paulo Dybala budou spolupracovat ještě nejméně jeden rok.

Hráč byl nedávno spojován s možným odchodem z klubu.

Spekulovalo se o tom, zda Řím dokáže argentinskou superhvězdu udržet, přestože se již pátým rokem po sobě nekvalifikoval do Ligy mistrů.

Vzhledem k tomu, že do konce jeho smlouvy zbývá už jen rok a výstupní klauzule je aktivní do konce července, zdálo se, že zvěsti o možném letním rozloučení v italské metropoli nabírají na obrátkách.

Zdá se však, že Římané jsou přesvědčeni o svém záměru pokračovat ve spolupráci s Paulem Dybalou.

Sky Sport totiž uvádí, že Římané i přes nepostup do Ligy mistrů nebudou váhat zaplatit Dybalovi požadovaných 8 milionů eur, které si má v příští sezoně vydělat.

Friedkinové se vyjádřili jasně: chtějí udržet nejlepší hráče klubu, včetně Dybaly.

Hráč se setkal s majiteli klubu a Danielem De Rossim a zopakoval své přání hrát za klub i nadále.

Řím a Dybala se dohodli, že spolu budou pokračovat minimálně do roku 2025 - bude na hráči, zda se rozhodne smlouvu prodloužit nebo odejít jako volný hráč.
 
Příspěvků
193
Presne takhle jsem neveril, kdyz se objevily prvni sumy o Dybalovi, ze by k nam prisel.
Takze preci jen?
Byl by to dalsi top top prestup 🤞
 
Příspěvků
2,819
Chiesa s Dybalou by byl sen
problém je, že se ty dva na hřišti taky nemusí na potkat
ale za ty prachy TOP player, pro klub co nehraje LM
 
Příspěvků
3,650
Juve chce za Chiesu prý 25. Je to hodně nebo málo? Melo by to pro nás smysl?
Ten kluk ma takhle nizkou cenovku jen proto, ze je jednak po vaznym zraneni, jednak mu pristi rok konci smlouva a novou zatim nepodepsal. Je to podobnej pripad, z Juve necitil dostatecnej respekt, jako Dybala. Hleda klub, kde bude hvezda a kterej postavi tym kolem nej. Ja bych ho u nas videl moc rad, spolu s Bogou pro me nejlepsi moznosti na levy kridlo.
 
Top