Přestupní období léto 2024

Příspěvků
78
Pokial Tammyho mame predat za nejaku almuznu - a pokial nieje nahrada tak by som si Tammyho ponechal. Dal mu sancu ukazat co je v nom. Po letnej priprave moze byt rozdielovy hrac.

Soule bude super hrac ked sa podari.

Musime sa sustredit este na praveho obrancu. Ostava Celik ako backup ale obrancu do zakladnej zostavy musime zohnat.

ked sa este tento post podari budem velmi spokojny
 
Příspěvků
2,304
Soulé znovu potvrzuje touhu připojit se k Roma a odmítá vyšší nabídku Leicester City
od Football Italia
Matias Soulé prostřednictvím svého agenta informoval Leicester City a Juventus, že se chce připojit pouze k Římu, i když strana Premier League nabízí více.


Sky Sport Italia, Sportitalia, argentinský expert na přestupy Cesar Luis Merlo a další mají stejný příběh.

Poznamenávají, že Soulé a jeho zástupce dnes znovu jasně řekli, že nezáleží na tom, zda Leicester City nebo jakýkoli jiný klub nabídne více za přestupovou částku nebo jeho mzdy.

Juventus to respektuje, ale potřebuje, aby Romové zvýšili svůj návrh z 28 milionů eur na alespoň 30 milionů eur.

Soulé chce jen Řím
Po rozhovoru přímo s trenérem Danielem De Rossim, Argentinci Paulem Dybalou a Leandrem Paredesem je naprosto přesvědčen, že Roma je správným krokem pro jeho kariéru.

Nejde o finance ani ambice, stejně jako sportovní projekt a také životní styl, který by si užíval v Římě.

Dobře to ví, minulou sezónu strávil na hostování ve Frosinone, které sídlí na okraji Věčného města.

Pravostrannému křídelníkovi bylo v dubnu 21 let a letos v létě byl také spojován s West Ham United a Aston Villa.
 
Příspěvků
1,332
Nejde o finance ani ambice, stejně jako sportovní projekt a také životní styl, který by si užíval v Římě.

Dobře to ví, minulou sezónu strávil na hostování ve Frosinone, které sídlí na okraji Věčného města.

Keď počujem že mladý Juhoameričan hovorí dopredu o užívaní si života v Ríme, môj strach z tejto investície sa len zvyšuje 😀
 
Příspěvků
3,650
Porad nam chybi primarne jeden hrot a pravej bek, idealne k nim jeste stoper a box to box zaloznik.
 
Příspěvků
2,434
Porad nam chybi primarne jeden hrot a pravej bek, idealne k nim jeste stoper a box to box zaloznik.
Teď se spekuluje o jménu Brobbey - 22 let, z Ajaxu...takovej hodně silovej útočník, jednu chvíli se o něm mluvilo jako o zázraku, když mu bylo asi 18.
Nicméně to není jméno, který by nadchlo. Lepší hotový jméno, co umí góly dávat.
 
Příspěvků
2,633
Já mám dojem, že bysme nejraději všechny hráče kupovali se slevou tak, jako když jsme je v minulosti sami prodávali. Máme pod smlouvou hráče, které nikdo nechce. Jedinou nadějí je pro nás Arabskej svět, ale ani tam nejsou na ty naše nekopy zvědavý.

Za mě je Solbakken těžký provar, ještě větší než Shomu, protože toho si vezmou třeba Benátky na hostovačku. Prodat ten všechen plebs bude těžký oříšek a chudák Ghisolfi musí být překvapenej, jakej výkvět máme pod smlouvama. Je mi fyzicky zle z představy, že zase uvidím na hřišti Bryana s Lorenzem. Stýská se mi po dobách, kdy tam běhal Peq, DeDeRon, Brighi, Radja, Pjanič a i ten Strootman v nejhorších letech. Tahle přestavba potrvá roky a já jako fanoušek začínám být fakt míň a míň trpělivej.

EDIT: Nevadilo by mi dát prostor těm mladším odchovancům (Darboe, Pissili, Costa, Cherubini,...) oželel bych i dvě - tři sezony někde ve středu tabulky, ale Římský prostředí je prostě unikátní a ten tlak ze strany fanoušků by ty mladý akorát odrovnal. Bohužel nejsme v pozici Juventusu kde si můžou dovolit postavit do základu dva odchovance a stejně to ukopou na výhru.
 
Last edited:
Příspěvků
3,650
Já mám dojem, že bysme nejraději všechny hráče kupovali se slevou tak, jako když jsme je v minulosti sami prodávali. Máme pod smlouvou hráče, které nikdo nechce. Jedinou nadějí je pro nás Arabskej svět, ale ani tam nejsou na ty naše nekopy zvědavý.

Za mě je Solbakken těžký provar, ještě větší než Shomu, protože toho si vezmou třeba Benátky na hostovačku. Prodat ten všechen plebs bude těžký oříšek a chudák Ghisolfi musí být překvapenej, jakej výkvět máme pod smlouvama. Je mi fyzicky zle z představy, že zase uvidím na hřišti Bryana s Lorenzem. Stýská se mi po dobách, kdy tam běhal Peq, DeDeRon, Brighi, Radja, Pjanič a i ten Strootman v nejhorších letech. Tahle přestavba potrvá roky a já jako fanoušek začínám být fakt míň a míň trpělivej.

EDIT: Nevadilo by mi dát prostor těm mladším odchovancům (Darboe, Pissili, Costa, Cherubini,...) oželel bych i dvě - tři sezony někde ve středu tabulky, ale Římský prostředí je prostě unikátní a ten tlak ze strany fanoušků by ty mladý akorát odrovnal. Bohužel nejsme v pozici Juventusu kde si můžou dovolit postavit do základu dva odchovance a stejně to ukopou na výhru.

Tak ne že by Arabové nikoho od nás nechtěli. Nabízeli smlouvy Dybalovi s Paredesem, ale oni odmítli. S tou zálohou souhlas, Le Fée nestačí, bylo by potřeba ještě nějakýho dynamickýho a gólovýho hráče, klidně ať posadí Bryana s Lolem. Pisilli se mi v přípravě hodně líbí, toho si v prvním týmu dokážu představit klidně už teď.
 
Příspěvků
3,650
Ghisolfi odstartoval hodně pomalu, ale pořád pracuje, já myslím, že do konce tohohle týdne přijdou tři noví hráči. Dahl, Soulé a Assignon. Takže nám pak zbyde snad už jen hrot a stoper.
 
Příspěvků
1,521
Mi to přijde jak nábor v okresu. Jestli nepřivedeš novýho hráče tak ti řikám teď, že já do tý Skromníže odejdu.
 
Příspěvků
193
Krome Soulého (v toho moc doufam ze vyjde) jsem v zivote neslysel o nikom z nich, vcetne naseho noveho stredoveho virtuoza Enza 😁
Tak doufam jen, ze jsem fotbalovy amater a ze nase nove vedeni vi co dela a ne naopak.
Assignon, Dahl....kde na tyhle hrace prisli?
 
Příspěvků
2,819
Assignon, Dahl....kde na tyhle hrace prisli?

Tohle si říkám, že není špatná cesta, než koupit jednoho hráče za 40, radši koupit deset za 4 a když se chytí dva tři, pořád si schopnej vydělat, potažmo mít nějakej sportovní úspěch
 
Top