Přestupní období léto 2024

Příspěvků
3,650
Co ten En Nesyri? Sevilla moc špatná, přesto tam dal za sezónu 16 gólů. Nebyl by to další Belotti do sbírky? Prý domítl Araby a Fenerbahce a rád by k nám za nějakých 20 - 22M.

Je to velmi dobrej hráč, navíc mu teprv nedávno bylo 27. Vysokej, umí skvěle hlavou, hodně toho oběhá. A má velmi dobrou poziční hru. Navíc mu končí příští rok smlouva, tak by bylo fajn toho využít. Plat myslím má kolem 1,5 mega. Jsem na něj hodně zvědavej.
 
Příspěvků
2,434
Je to velmi dobrej hráč, navíc mu teprv nedávno bylo 27. Vysokej, umí skvěle hlavou, hodně toho oběhá. A má velmi dobrou poziční hru. Navíc mu končí příští rok smlouva, tak by bylo fajn toho využít. Plat myslím má kolem 1,5 mega. Jsem na něj hodně zvědavej.
Mně se hodně líbil v Kataru, nebojí se a dost blbě se brání, ve vzduchu má většinu soubojů. Za mě taky super.
 
Příspěvků
2,434
Matías Soulé má z čeho vybírat a nakonec upřednostní nabídku od AS Řím, s nímž je domluven na podmínkách smlouvy. Argentinský křídelník patří Juventusu a o jeho příchodu jedná i Leicester, AS Řím do Turína co nevidět odešle nabídku ve výši dvaceti milionů eur, dalších pět milionů bude připraven doplatit v bonusech.

Soulého neznám, má ho někdo aspoň trochu nakoukanýho? Pokud to klapne tak předpokládám, že Chiesa padá? Chiesa se k nám zrovna nehrne, tam vůbec nevím, v jaký je to fázi.
 
Příspěvků
1,521
Soulé by byl super. Je mu 21 a ve Frosione patřil k tomu nejlepšímu. Chiesa sám neví co chce.
 
Příspěvků
3,650
Matías Soulé má z čeho vybírat a nakonec upřednostní nabídku od AS Řím, s nímž je domluven na podmínkách smlouvy. Argentinský křídelník patří Juventusu a o jeho příchodu jedná i Leicester, AS Řím do Turína co nevidět odešle nabídku ve výši dvaceti milionů eur, dalších pět milionů bude připraven doplatit v bonusech.

Soulého neznám, má ho někdo aspoň trochu nakoukanýho? Pokud to klapne tak předpokládám, že Chiesa padá? Chiesa se k nám zrovna nehrne, tam vůbec nevím, v jaký je to fázi.

Ve Frosinone to byl rozdílovej hráč. V jeho letech fakt megatalent. Pravdou je, že na týhle úrovni odehrál jen jednu sezonu, ale v ní vynikal nad mnohem zkušenějšími hráči. Jednadvacet let, hráč s velkým potenciálem, rozumnej plat. Problém bude cena, ale prostě pokud chceš kvalitu, musíš investovat. Sám do Říma chce, hodně se přátelí s Dybalou. Herně je mu hodně podobnej, ještě víc než Baldanzi. Ma skvělý vidění, krásný pasy do vápna a průnikový přihrávky jedna radost. V tomhle článku bylo jeho srovnání s Yamalem a Williamsem mladším a nevychází z něj vůbec špatně:


Co ale moc nechápu a nesedí mi na tom, je jeho post. Ve Frosinone hrál téměř výhradně zprava, tedy na místě Dybaly a Baldanziho. Nalevo nastoupil jen párkrát. Ale uvidíme, DDR o něj hodně stojí a určitě ví proč.
 
Příspěvků
2,434
Ve Frosinone to byl rozdílovej hráč. V jeho letech fakt megatalent. Pravdou je, že na týhle úrovni odehrál jen jednu sezonu, ale v ní vynikal nad mnohem zkušenějšími hráči. Jednadvacet let, hráč s velkým potenciálem, rozumnej plat. Problém bude cena, ale prostě pokud chceš kvalitu, musíš investovat. Sám do Říma chce, hodně se přátelí s Dybalou. Herně je mu hodně podobnej, ještě víc než Baldanzi. Ma skvělý vidění, krásný pasy do vápna a průnikový přihrávky jedna radost. V tomhle článku bylo jeho srovnání s Yamalem a Williamsem mladším a nevychází z něj vůbec špatně:


Co ale moc nechápu a nesedí mi na tom, je jeho post. Ve Frosinone hrál téměř výhradně zprava, tedy na místě Dybaly a Baldanziho. Nalevo nastoupil jen párkrát. Ale uvidíme, DDR o něj hodně stojí a určitě ví proč.
Díky za popis! :)
 
Příspěvků
1,521
Ve Frosinone to byl rozdílovej hráč. V jeho letech fakt megatalent. Pravdou je, že na týhle úrovni odehrál jen jednu sezonu, ale v ní vynikal nad mnohem zkušenějšími hráči. Jednadvacet let, hráč s velkým potenciálem, rozumnej plat. Problém bude cena, ale prostě pokud chceš kvalitu, musíš investovat. Sám do Říma chce, hodně se přátelí s Dybalou. Herně je mu hodně podobnej, ještě víc než Baldanzi. Ma skvělý vidění, krásný pasy do vápna a průnikový přihrávky jedna radost. V tomhle článku bylo jeho srovnání s Yamalem a Williamsem mladším a nevychází z něj vůbec špatně:


Co ale moc nechápu a nesedí mi na tom, je jeho post. Ve Frosinone hrál téměř výhradně zprava, tedy na místě Dybaly a Baldanziho. Nalevo nastoupil jen párkrát. Ale uvidíme, DDR o něj hodně stojí a určitě ví proč.
Hele něco na tom bude s tím postem. Přeci jenom Baldanzi, Dybala a Soulé jsou leváci. A Jirku Luňáka z nich neuděláme.
 
Příspěvků
6,402
Proč si ho Juve nenechá, když je tak dobrej? Ten popis zní až moc dobře 😁
Nutně potřebujeme ještě nějaký obránce.
A co ten Ryan? Už je ofiko? Do Říma měl přiletět někdy v pondělí už
 
Příspěvků
3,650
Proč si ho Juve nenechá, když je tak dobrej? Ten popis zní až moc dobře 😁
Nutně potřebujeme ještě nějaký obránce.
A co ten Ryan? Už je ofiko? Do Říma měl přiletět někdy v pondělí už

Protože shání peníze na Koopmeinerse. I když je mi to taky záhadou, on by se do Mottova systému hrozně hodil.
 
Příspěvků
3,650
Další aspekt je přání těch hráčů a jejich motivace. Osobně bych radši Chiesu z mnoha důvodů, ale o něm se furt píše, že k nám moc nechce a čeká na lepší nabídku. Zatímco Soulé k nám chce enormně, což je za mě super. Potřebujeme mladý, hladový hráče,k terý za nás chtějí hrát. Ne hráče, který musíme přemlouvat, aby si natáhli náš dres.
 
Příspěvků
3,650
Zatím nám chybí dva krajní obránci, jeden stoper, jeden záložník, levý křídlo a hrot. Dva když odejde Tammy.
 
Příspěvků
1,332
Proč si ho Juve nenechá, když je tak dobrej? Ten popis zní až moc dobře 😁
Nutně potřebujeme ještě nějaký obránce.
A co ten Ryan? Už je ofiko? Do Říma měl přiletět někdy v pondělí už
Presne o tomto som písal a tvrdím to isté.
Áno Soule hral výborne JEDNU sezónu vo Frosinone ale napriek všetkým predpokladom sa ho Juventus zrazu vzdáva. Pritom keď pozerám ich káder nemaju žiadneho inehk pravého krídelníka a teda miesto pre neho majú, tak prečo chcú posilniť konkurenta mladou "hviezdou"...🤔
 
Příspěvků
1,332
Protože shání peníze na Koopmeinerse. I když je mi to taky záhadou, on by se do Mottova systému hrozně hodil.
V strede majú pretlak hráčov čiže peniaze idú získať tým že predaju hračov zo stredu píše sa že Melo a Mckennie su na predaj
 
Příspěvků
3,650
V strede majú pretlak hráčov čiže peniaze idú získať tým že predaju hračov zo stredu píše sa že Melo a Mckennie su na predaj

Jsou, ale nabídky zatím zřejmě nedostali, aspoň ne nějak kvalitní. Teď navíc odešel i Rabiot, takže o přetlaku bych rozhodně nemluvil.
 
Příspěvků
193
Wow, tak Soulé by byl vybornej kup. Za me asi teda i lepsi nez ten Chiesa.
Je to ale teda tak, ze Soule i En nesyri, nebo jen jeden z nich?
 
Příspěvků
3,650
Wow, tak Soulé by byl vybornej kup. Za me asi teda i lepsi nez ten Chiesa.
Je to ale teda tak, ze Soule i En nesyri, nebo jen jeden z nich?

Jistej není ani jeden, ale určitě budeme kupovat dva hráče, jsou to rozdílný posty. Pokud odejde Tammy, jsme bez hrota úplně.
 
Příspěvků
1,521
Jsem rád, že Tammy nepůjde zrovna do AC. Jestli má odejít, tak ať mimo Itálii. I když já bych mu šanci ještě dal. Je to těžký no.

Edit: Ten Nesyri nakonec k Mourinhovi.
 
Top