Přestupní období léto 2023

Příspěvků
2,355
Též si myslím že ho Inter udělá bohuže 😏 ty nabídky Říma na hostování s možností výkupu jsou prostě špatné, nechápu že za dva roky jsme utratili jen 7 mega (za Celika)že více nemůžeme nebo prostě proč to nejde!!!! Finanční vyrovnání s Uefou dobře dopadlo a stejně nic jiné kluby tohle neřeší a dluhy mají větší!!!No ale hovno tomu rozumím takže to asi nejde
 
Příspěvků
6,454
Tady snad ani nejde o to, jestli koupíme nebo nekoupíme právě Scamaccu (pochybnosti jsem psal výše), ale o to, že nejde celou sezónu odehrát s Belottim jako první volbou na devítku a pak už jen samými false 9 variantami.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,698
Mě by se docela líbil i ten Daka, připomíná mi lehce Drogbu. Ale zase měsíc na AFCONu, to je taky blbost. A pořád nějak nevěřím Belottimu, možná bych ho spíš střelil. Ale snad se pletu.
 
Příspěvků
2,648
Ještě, že byly na trhu ti hráči bez kontraktu. Bez nich by Pinto nepřivedl ani zahradníka. Scénář stejný jako přes kopírák za poslední roky. Je skutečně smutný, že i posraná Bologna za přestupáky utratila víc, než my. Aspoň, že chodí na každý zápas plnej dům, protože nevím z čeho by se jinak ti hráči platili.
 

scr

Příspěvků
1,773
Verim tomu, ze vedení ví co děla a ta strategie kterou na trhu mají je dobra. Myslím ze se snazi oddluzit klub a postavit novej stadak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,539
Mě osobně nevadí, že Scama nepřijde, ba i naopak. V Janově žádná sláva, jedna povedená sezóna v Sassuolu a poté se zapsal do knihy Italů co v Anglii vyhořeli jak papír a ve finále by z něj byl v Mourinhovým fotbale Belotti vol 2. Jasně, v Anglii se hraje jinak, ale to u Josého taky. To už je pro mě zajímavější ten Leonardo ze Santosu. 20 letej mladík. Na tyhle kluky z jižní Ameriky máme čuch. Sanches se jeví nadějně, ale nějak si nedokážu představit, že by Portugalec k nám šel leštit prkno, pokud bude zdravý.
 
Příspěvků
3,698
Uvidíme, jak to dopadne, podle mě přijdou útočníci dva. Teď jsem četl o možný výměně Arnautović - Solbakken, já osobně bych byl pro. Solbakken mě nakonec ničím nezaujal, byl by z něj čistej profit a o Arnautoviće prý Mou stojí, protože ho dobře zná. A jakkoli bych radši viděl dva mladý hráče, tak zrovna on, mám pocit, v Itálii úplně ožil a zraje. Takže pokud by se povedlo prodat Belottiho (další čistej výdělek) a nahradit tohle duo Arnautovićem s třeba tím Leonardem nebo Vélizem, tak proč ne. Morata v jednatřiceti za 21 mega plus 5 mega plat, na kterej se nemůže využít ten dekret, je za mě blbost.
 
Příspěvků
1,539
Solbakken mě bohužel taky nezaujal. Asi jsem magor, ale kdyby byl Abraham zdravý a setrval by, tak bych mu momentálně věřil víc, než kdykoliv před tím. S Paulitem jakožto nějaká falešná devítka a ta záloha bude taky nakoplá. A ještě musím říct, že se mi v útoku v přípravě líbil Stephan. Možná mu to vyhovuje více, než na křídle. Ale jsou to jen přípravný a dělat závěry po takové chvíli, to bych musel Aoara hnát do nebes a naopak odstřelit ND. A furt čekám nějaké zajímavé nabídky z Anglie za Rogera. Kde jsou? To měl být jeden z hlavních odchodů za nějakej anglickej crazy cash. Tady by nás bota netlačila, ještě když přišel Kristensen, který umí zahrát jak vpravo tak na stoperu. Máme tři RB. Za Ricka nejsou nabídky, o Celika se zajímá Fenerbahce. Zkusil bych tady ještě nějaký deal. A ještě by to chtělo nějakou brankářskou dvojku. Někoho mladšího, kdo umí bombasticky hrát nohama, kde bude vidět nějaký progres. Vím, Rui Svilara do brány mockrát nepustil, ale tak asi to mělo nějaký důvod. Rui už má svůj věk, bude náchylnější ke zraněním, nedokážu si představit, že to bude pak padat na Belgičana.
 
Příspěvků
3,698
Solbakken mě bohužel taky nezaujal. Asi jsem magor, ale kdyby byl Abraham zdravý a setrval by, tak bych mu momentálně věřil víc, než kdykoliv před tím. S Paulitem jakožto nějaká falešná devítka a ta záloha bude taky nakoplá. A ještě musím říct, že se mi v útoku v přípravě líbil Stephan. Možná mu to vyhovuje více, než na křídle. Ale jsou to jen přípravný a dělat závěry po takové chvíli, to bych musel Aoara hnát do nebes a naopak odstřelit ND. A furt čekám nějaké zajímavé nabídky z Anglie za Rogera. Kde jsou? To měl být jeden z hlavních odchodů za nějakej anglickej crazy cash. Tady by nás bota netlačila, ještě když přišel Kristensen, který umí zahrát jak vpravo tak na stoperu. Máme tři RB. Za Ricka nejsou nabídky, o Celika se zajímá Fenerbahce. Zkusil bych tady ještě nějaký deal. A ještě by to chtělo nějakou brankářskou dvojku. Někoho mladšího, kdo umí bombasticky hrát nohama, kde bude vidět nějaký progres. Vím, Rui Svilara do brány mockrát nepustil, ale tak asi to mělo nějaký důvod. Rui už má svůj věk, bude náchylnější ke zraněním, nedokážu si představit, že to bude pak padat na Belgičana.

Stephan by tam mohl být platný, koneckonců on za svoji kariéru hrál SS několikrát, v Janově i AC.
Myslím, že se Pinto snaží, ale my prostě nemáme hráče, o který by byl zájem. Zčásti za to může Mourinho tím, že on málokoho zlepší, respektive málokomu vyžene cenu nahoru. A zčásti za to může Mourinho, který chce zkušený hráče (čti veterány) pro okamžitý úspěch. Jenže je pak už neprodáme. Pinto myslím na to chce jít jinak, ale v tomhle si imho s Mourinhem prostě nerozumí a nesejdou se. Celika bych si nechal, o Karsdorpa není zájem. Ibanez taky dělá plno bot a ani v Anglii nejsou blbý. Reálně v tom kádru fakt není nikdo, kdo by stál za větší peníze. Po příští sezoně možná Ndicka a Aouar. V tomhle Pintovi všechna čest, nabídek měli určitě spoustu.
Vidím to bledě, protože ať už Morata nebo tím spíš Arnautović budou znova neprodejný hráči s vysokýma platama.
A příští léto budem muset určitě už řešit ne dvojku, ale rovnou brankářskou jedničku. Spolu s náhradou za Matiće (35 let!) a Spinazzolu. Pokud nás nespasí Arab. Nicméně příští léto by měl odejít Tammy, otázkou je, za kolik, po většině sezony mimo, a střelil bych i Kumbullu. A třeba vyletí někdo další, Viňa v Sassuolu a tak...
 

scr

Příspěvků
1,773

Co tím asi vedení chtějí říciMourek zase provokuje. Jinak je prodáno 41k permanentek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,698
Santos podle Di Marzia prijal nasi nabidku 10 mega plus 5 v bonusech! Na kluka s jeho cislama, cenovkou na Transfermarkt 17 mega a predevsim par hodin do konce brazilskyho mercata je to, pokud se to ovsem potvrdi, velmi solidni deal.
 
Příspěvků
2,355

Santos přijme Romaovu nabídku na Marcose Leonarda​


  • ANDY MATTIOLI
  • PŘED 6 SEKUNDAMI








Roma jednají o získání brazilského útočníka Marcose Leonarda ze Santosu.
Hlavní klub označil Leonarda za jednu z žádaných útočných posil tohoto léta.
V těchto několika posledních hodinách Roma podal nabídku na Leonardo v hodnotě 10 milionů EUR plus 5 milionů EUR na dodatky.
Podle Gianlucy Di Marzia ze Sky Sport Santos přijal nabídku Roma.
Oba kluby nyní projednávají podrobnosti týkající se způsobů platby.
Leonardova agentka – Rafaela Pimenta – pomáhá zprostředkovat jednání.
 
Příspěvků
1,539
Vychvaloval ho i Aldair. Na druhou stranu pak čteš, že Mou chce ze všech sil Moratu.
 
Příspěvků
2,355
Přejít na obsah
Oficiální logo RomaPress

Hotová dohoda: Gonzalo Villar se připojil ke Granadě na trvalou smlouvu s Římem​


Římský záložník Gonzalo Villar je připraven natrvalo se rozejít s hlavním klubem.
Podle Gianlucy Di Marzia ze Sky Sport dokončili Řím dohodu se španělskou Granadou o trvalém přestupu Gonzala Villara.
Di Marzio hlásí, že Villar se připojí ke Granadě na základě trvalé smlouvy v hodnotě 1,5 milionu eur plus 30% klauzule o prodeji.

Hráč opustí klub po třech letech, za Giallorossi odehrál 64 zápasů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE​


Ředitel Santosu Falcao zastavil fámy o přestupu Romů


Roma je na devátém místě v žebříčku UEFA

 
Top