Predstaveni

Příspěvků
1,773
je nas tu celkem dost, proto oteviram topic pro nove prichozi (moderatori, hodte to do rules at je v tom trchu stabni kultura :)))

zacnu, at se ostatni nestydi



Io so' Io...e voi non siete un cazzo...
 
Příspěvků
14,022
nechápu

nejsem nově příchozí, tak?e se omlouvám za OT

EDIT: to jako chce?, abych sem dal svoji fotku?
 
Příspěvků
1,773
klida napsal:
nechápu

nejsem nově příchozí, tak?e se omlouvám za OT

EDIT: to jako chce?, abych sem dal svoji fotku?

spise verze odkud sme..

to je fuk,ulitl jsem si ted na jednom rimskem filmu a evokovalo mi to toto
 
Příspěvků
3,754
ja sice novy nejsem,ale treba zajimalo by me,kdo co dela.Nekdo tady studuje(rekl bych vetsina) :D nekdo pracuje.Ja jsem napr.flakajici se student :p
 
Příspěvků
23,787
Já jsem student... a představovat se asi moc nebudu, myslím, ?e v tom příli? velkým kvantu mých příspěvků u? jste mě mohli poznat sami.. :)

DAJE ROMA BELLA
 
Příspěvků
9,058
Tak?e : Narodil som sa 21.3.1996 v Močenku . Mám 155 cm a 40 kg aj s topánkami . Zaujímam sa o matematiku , prírodné vedy , vlastivedu , zemepis , dejepis ...... futbal nehrám-nezaujímama .

Ku AS Roma som do?iel náhodou . Raz som ich videl v telke a Rosella je sexi . To bol dôvod prečo im fandím .
 
Příspěvků
2,605
Ja jsem 16-ti lete Pako :lol: :lol: z Příbrami :lol: :lol: co se neučí :!: nechodí ven :!: ale jeho hlavním ?íivotním přítelem je internet s přístupem na net kde se dá lehko buzerovat Interacky FANS :twisted: :twisted:
 
Příspěvků
538
Nene, za Most ne, tam jsou na jiném levelu, ne? jsem já. :) Já jsem je?tě mlaďoch, v lednu mi bude 17.
 
Příspěvků
2,605
klida napsal:
Pigi10 napsal:
Wrestling BLE :p :x
to byly časy kdy? jsem to sledoval... stejně je Stone Cold Steve Austin lep?í ne? Rock
:lol: :lol: Studenej Kámen jménem Stve Austin mi nic neříka.Geologii jsem měl naposled v 9.třídě :lol: :lol: ale já tyhle sporty moc nemusím přijde mi,?e si moc zdravý nevá?ej :?
 
Příspěvků
9,058
Steva nezná?am , tu?ím porazil undertakera , Rock odi?iel do filmovačiek , ako ?korpión a pod. veci .

Tak a bratček teraz robí na stavbe :lol: :lol: .

Inak "volakedy" som mal tu?ím nick undertaker22 , mo?no si ma e?te pametáte :lol: .
 
Příspěvků
1
Dobry den.

I moved to Slovakia in the end of August, but my Slovak is not any good yet. I will therefore introduce myself in English. I am Imran, a 21-year-old Romanista from Norway. I have been a Romanista since 2000, when Totti caught my eyes during Euro 2000 and when the king himself, Batistuta, moved to Roma.

I am admin at the Norwegian website for AS Roma, asroma.no.

I hope to learn Slovak soon so I can catch up with you guys here :)

Daje lupi!
 
Top