Predstaveni

Příspěvků
1,891
Já se jmenuju Patrik,je mi 15,bydlim u Plzně.Fotbal je muj ?ivot.Baví mě počítačová grafika atak.Miluju Spartu a zbo?ňuju AS :lol: AS mam rád dost dlouho,ale pořádně jim fandím asi tak rok.Ale u? na MS 2002 kdy? Totti dostal ČK tak sem to obrečel :lol: sme jeli pak pár dní na to do Itálie na dovolenou,tak sem fandil italům,a chtěl si koupit něco s logem AS.Nakonec sem si koupil přívě?ek Juve :lol: bůhví kde ho mam....pak sem o nich nějak stratil povědomí,a před rokem sem jim začal hodně moc fandit a pro?ívat..a ted u? jenom DAJE ROMA a nikdy jinak.... :twisted:
 
Příspěvků
9,058
Volám sa Tibor , je mi 15 a AS fandím síc no neviem kolko ,. Takto moje futbalové vzory hneď od spočiatku . Totti a Rivaldo . Rivaldo prestal byť , a čisto to u? bol len Totti . Ale to odkedy fandím si myslím , ?e som u? niekde písal . Nemám rád Premier League , nezná?am Manshit , Intermerdu a podobné blbosti .

Mimochodom , tu na mňa chlapci hád?ete dosť veľké nezmysli , aby sa nakoniec z toho nevykľuľo , ?e vy ste .... no hmmm tak tro?ku , ale nič .

Berem to ako srandu , navy?e som veľmi pokojný , a len tak niečo ma nerozčúly ..... keď sa rozčúlim tak poriadne :lol: :lol:

Mimochodom , moji teraj?í hráči v oblube sú : Aquilani , De Rossi , Méxes , Amelia , Simplicio , Joaquin !!
 
Příspěvků
361
Hello , ja se jmenuju Martin , ale jako svuj nick mám Panky nebo Mexesa bydlím u Jičína cca 8 kilometrů od něj v obci Jičíněves , která se stala v roce...

V roce 2006 jsem začal dělat stránky na adrese as-roma.cz .

Ted mezi moje záliby patří Fotbal , posilovna a programové formy zabívající se Fyzickýmy předpoklady pro sportoce , kdo neví oco jde tak například Plyometri exeserises nebo Air Alert 3 , které jsou spojeny s formou posilovacích prvků...

AS jsem začal fandit cca před 9 roky kdy? jsem byl na dovolené v itálii a řím vyhrál titul a v?ude v ulicích byli romanisti na v?ech památkách a tenkrát mi to učarovalo.
 
Příspěvků
5
Ja sa volam Miro. pochdzam z Lučenca, to je by som povedal stredne juzne slovensko.. As roma fandim asi od roku 2002.. najoblubenejsi hraci: Totti, Montella, De Rossi, Aquilani, atd.. :D
 
Příspěvků
0
Zdravím vás :) Možná jednou za čas něco napíši.Já radši čtu než píšu.Přeci jen vy jste odborníci jak už jsem si stačil všimnout
 
Příspěvků
1,773
B.B. King napsal:
Zdravím vás :) Mo?ná jednou za čas něco napí?i.Já rad?i čtu ne? pí?u.Přeci jen vy jste odborníci jak u? jsem si stačil v?imnout

welcome a lazio merda
 
Příspěvků
23,906
B.B. King napsal:
Zdravím vás :) Mo?ná jednou za čas něco napí?i.Já rad?i čtu ne? pí?u.Přeci jen vy jste odborníci jak u? jsem si stačil v?imnout

Ironickej zářez do vazu hned v prvním postu? :lol:

Welcome :wink: A lazie merda, of course.
 
Příspěvků
2,616
B.B. King napsal:
Zdravím vás :) Možná jednou za čas něco napíši.Já radši čtu než píšu.Přeci jen vy jste odborníci jak už jsem si stačil všimnout
Pán je labužník :) :) :) :) :eek: B.B.KING :!: :!: :!: :!: :!: :D Hvezda
 
Top