Předkolo Play-Off- Red Bull Salzburg : AS Roma

Příspěvků
39
Tak ta prohra je celkem krutá, na to že Solnohrad včera skoro k ničemu nepustili. Chvilkama tam byla vidět aj nějaká snaha útočit, a kdyby Tammy proměnil (a nebo to aspoň nesobecky přihrál pod sebe na úplně volného tuším faraona, který by dával do prázdné), nebo Belotti byl důraznější a dotlačil tam tu dorážku mohlo být veselo. Ale na to kdyby se bohužel nehraje.
Přiznám že jsem čekal (s ohledem na ten náš styl hry), že nás budou drtit víc, a že tam dostaneme tak trojec.
Jenom nevím co čekat do odvety, doma bude asi zase plný dům, ale ten styl fotbalu bude asi bohužel pořád stejný...
 
Příspěvků
39
A teď jsem četl hodnocení hráčů (podle italských novin), tak prý Cristante nejlepší (???) a Matič naopak špatný. Dokáže tohle někdo vysvětlit?
Dyť ten debil se tam zase celý zápas motal, až na jednu přihrávku Tammymu do průniku neudělal nic, pozičně v prdeli, rychlostně nestíhá, útok nepodpoří, a když jo tak se nestíhá vrátit zpátky, když k někomu přistoupí zezadu, tak se stačí kolem něj jen otočit... Hrůza, děs a ne nejlepší.
Místo aby šel o poločasu dolů a šel tam třeba běhaví a technicky lepší Bove, tak zas musím trpět a dívat se na něho 90 minut.

Nikomu nic zlého vesměs nepřeju, ale kéž by mu už někdo zlomil třeba haksnu a ukončil mu sezónu (v lepším kariéru). Nevím jestli mě nějaký hráč kdy v minulosti sral, jako tato figurka (zkusím zavzpomínat).
 
Příspěvků
5,142
Nikomu nic zlého vesměs nepřeju, ale kéž by mu už někdo zlomil třeba haksnu a ukončil mu sezónu (v lepším kariéru). Nevím jestli mě nějaký hráč kdy v minulosti sral, jako tato figurka (zkusím zavzpomínat).
Nabudúce daj takéto perly na začiatok, aby som to preskočil a nemusel čítať.
 
Příspěvků
2,234
Paulo já jsem hodně velký kritik Cristanteho, ale včera nebyl zas až tak zlý(není možné že to napíšu 🤣🤣🤣) v základu ho nechci nejlépe na tribuně aby byl to bez debat 😉 nohu mu zlámanou nepřejí ale kdyby byl nemocný (rýma) a pár týdnů nehrál tak by mi to nevadilo to samé platí u našeho kapitána ale ten mi vadí až letos protože nemá formu ten ještě může být platný, Bryan nikoliv
 
Příspěvků
39
Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkl, ale mě už fakt nebaví se na tohoto "fotbalistu" dívat. To, že nestíhá, motá se tam jak amatér, tak za tím si stojím. A nechápu jak může být prakticky celou sezónu v základu a je téměř nestřídatelný. To jako nikdo nevidí, co tam předvádí? Ještě bych pochopil, že ho hraje, aby měl po sezóně cenovku a někdo by ho chtěl koupit. Ale kdo by byl takový blázen??? Proto jsem to napsal tak, jak jsem to napsal.
A když k tomu přidám, že ho hodnotí jako nejlepšího v zápase a že Matič hrál špatně... Tak to už je fakt moc.
 
Příspěvků
2,406
Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkl, ale mě už fakt nebaví se na tohoto "fotbalistu" dívat. To, že nestíhá, motá se tam jak amatér, tak za tím si stojím. A nechápu jak může být prakticky celou sezónu v základu a je téměř nestřídatelný. To jako nikdo nevidí, co tam předvádí? Ještě bych pochopil, že ho hraje, aby měl po sezóně cenovku a někdo by ho chtěl koupit. Ale kdo by byl takový blázen??? Proto jsem to napsal tak, jak jsem to napsal.
A když k tomu přidám, že ho hodnotí jako nejlepšího v zápase a že Matič hrál špatně... Tak to už je fakt moc.
Jako trapnost tohohle příspěvku tu za ty roky řadím na nejvyšší místo. Jak někomu můžeš přát zranění a konec kariéry? K zblití tohle, dej si facku.
Tady není nikdo jeho fanouškem, ale něco v něm bejt musí, když je i v repre a přát mu likvidaci kariéry je fakt přes čáru. Hnus.
 
Top