Předkolo Play-Off- Red Bull Salzburg : AS Roma

Příspěvků
3,399
To jsem na to zvědavej. Mladej, dynamickej a sehranej tým Salzburgu proti našemu pragmatismu a svázaný taktice. A Dybalovi.

S remízou bych byl spokojen, ale moc to nevidím.

Daje.
 
Příspěvků
2,100
Sport 2 ale jestli je to výhra to nevím bo nám obavy co v TV předvedeme ať to není další ostuda navíc když chce dát stejnou sestavu jak v lize ti hráči nemůžou hrát všechno a to se nebavím že na to nemají fyzicky 🤦 remízu bych taky bral no uvidíme třeba prekvapime
 
Příspěvků
2,776
Úplně blbý to není, oni sou mladý a dravý, my jsme....Mourinho classic
Tammy měl dát
Tamto jako nebyla ruka, jo?
 
Příspěvků
2,100
Žádná hitparáda to není ale čekal jsem to horší takže vládne spokojenost celkem 😉 hoši ale Pellegriniho musí vystřídat ten na tom hřišti snad ani není 😁😁😁 já si ho všiml až v 35 minutě ta remíza je reálná, soupeř mě zklamal což je dobře
 
Příspěvků
2,100
My dvě šance ono jednu a dali ji bohužel, remízový zápas 😉jsem zvědav jestli budeme hrát odvážné doma nebo zase beton mohl by to dát na dva útočníky 🤣ale to asi nehrozí
 
Příspěvků
3,399
Hrozná škoda, takhle to zmrvit na konci. Jenže to jsme celý my, neproměňujeme šance. Pozitivem je absence Pavloviće příští týden.
 
Příspěvků
2,100
Konec v El, v lize tak 5. místo max a José se pakuje. Beru to pozitivně.
Tak ale pak počítej že odejde Smalling a Dybala minimálně 😥Mourek musí do piči ale bez LM jsme totálně v hajzlu a co si budeme říkat za tu hru si ji nezasloužíme vždyť on i teď v neděli proti Helasu bude hrát beton Kokot Portugalský, uznávám ho za to co dokázal(u nás Konferenční liga) a všechny ty trofeje v minulostí, ale to už je pravěk a takový fotbal už snad nikdo vidět nechce.My tady jsme zvyklí že trofeje nemáme ale Kurva chceme aspoň trochu pěkný a záživny fotbal u kterého se nebudeme nudit
 
Příspěvků
23,707
Oproti zvyklostem jsme tentokrát odjeli s horším výsledkem, než jsme si zasloužili... Škoda. Doma to nebude žádná procházka.
 
Příspěvků
6,243
Celej zápas hrajem přesně to, co potřebujem. Hrajem to dobře, jasná šance Tammyho, tyč, břevno, kde gólman ani neví jak, a pak oni z hovna gól a 1:0 v 88. minutě. Na posrání.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Top