Perrotta

Příspěvků
23,992
90210 napsal:
4sushi - no tak mistr sveta je treba i simone barone, zejo.:0)

:lol: :lol: :lol:

Perrotta je jeden z mála lidí, co na MS nastoupil ke všem zápasům a Lippi pro to, aby byl na hřišti, ho cpal na levý křídlo, i když to není jeho post.

Barone celej měsíc v Německu čuměl Inzaghimu na péro.

tyhle výpady jsou strašný.. jak říkal Jirka Lábus v Ivánkovi, trošku úcty..
 
Příspěvků
4,153
jaky vypady? perrotta 2 sezony hraje hrozne (i kdyz u tebe je asi rozdil mezi hrozne a hrozne, viz. amantino) a na to jak hraje pobira velky prachy, tak jakoupak uctu.
 
Příspěvků
23,992
a hláška o Baronem se ztratila kam? Krom toho, když hraje hrozně, aspoň jezdí. Amantino nejezdil skoro ani když hrál dobře. A jak jsem řekl, podle mě nehraje 2 sezóny hrozně.
 
Příspěvků
23,992
Carlo Zampa(TottiAS22) napsal:
A pak , ze ja som vecny zastanca Aquilaniho , ze Sushi Perrotta :wink:
Perrotta pro Řím udělal víc, než Aquilani.
Aquilani je lepší fotbalista, ale k čemu je to dobrý? :roll:
 
Příspěvků
9,059
Perrotta ma vyhodu , ze s Spallettim kazdu sobotu hra Poker , ze je menej zraneny ako Aquilani , pac tie 2 golove asistencie a 2 goly za sezonu da kazdy :wink:
 
Příspěvků
2,262
Zájemci o služby Simone Perrotty mají podle jeho agenta Giuseppe Bozza smůlu. Mistr světa z roku 2006 chce prý totiž svou kariéru ukončit v AS Řím. Bozzo potvrdil, že Perrotta nyní čeká na prodloužení smlouvy v italském klubu.

takze vlastne nic novyho
 
Příspěvků
23,992
za rozumnou cenu může jít, ale pokud za něj máme dostat nějaký drobný, tak je škoda se ho zbavovat
 
Příspěvků
23,992
supersimo není nějakej pabucci nebo ferrari... toho si luciano utéct nenechá :lol:
 
Příspěvků
23,992


:? :? :?
:(
 
Příspěvků
4,153
:0) typickej supersimo. na placku za barakem patril odmala k nejhorsim, ale vlastni pili a cilevedomosti to dotahl az k profikum. jeden z tech, ktery bych z rima v lete bez reci vypakoval.
 
Příspěvků
3,754
i když patří u některých k oblíbencům, měl by odejít. Ale jeho fanoušek je právě Špalek
 
Příspěvků
23,992
90210 napsal:
:0) typickej supersimo. na placku za barakem patril odmala k nejhorsim, ale vlastni pili a cilevedomosti to dotahl az k profikum. jeden z tech, ktery bych z rima v lete bez reci vypakoval.
K profíkům to dotáhl Penner z Budějic nebo odkud, nebo u nás třeba Pit, Bertagnoli...
Simo je mistr světa.

Jinak mě to pěkně sere,. protože nevohrabanej byl vždycky, ale jelikož byl v krapet jiným laufu, dokázal i těžký věci uhrát. Dneska už asi ne, minimálně na pozici trequartisty.
 
Příspěvků
4,153
mam takovej pocit, ze jsem mel perrottu rad do ty doby, nez jsem se na zapasy rima zacal pravidelne divat.:0) driv tezil z kvalit tottiho a manciniho, ale prvni je imrvere zranenej a druhej odesel. co dodat, vidime to vsichni. nekteri ale kritizujou pizarra, kterej hraje strasne, protoze pokazil 5 nahravek ze 100, ale ze se perrotta za tu dobu ani nedostal k mici je ok...

a ze je mistr sveta amoleta, na to vazne sere pes. panuccimu by ten titul slusel mnohem vic.
 
Top