Panucci (odešel do Parmy)

Prodlouzit s Panuccim smlouvu?

  • ano, AS ho potrebuje

    Votes: 4 80.0%
  • ne, nezaslou?í si ji

    Votes: 1 20.0%
  • je mi to jedno

    Votes: 0 0.0%
  • nevim

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5
Příspěvků
9,059
No , to tuto sezonu , ale v minulej bol hadam najviac zraneny z celeho muztstva . Mozno mu Spalletti prehovoril do duse . Skoda ze to nerobi aj s Aquilanim a Tottim , ktory tuto sezonu tiez viac oddychuju . :cry:
 
Příspěvků
2,262
tedka fakt doufam ze ho Spalletti veme na milost a postavi ho od zacatku...at uz udelal co udelal, chybi Juan a jen on ma na to ho nahradit...
 
Příspěvků
3,754
Totti_goal napsal:
tedka fakt doufam ze ho Spalletti veme na milost a postavi ho od zacatku...at uz udelal co udelal, chybi Juan a jen on ma na to ho nahradit...

tak asi jo, moc mo?ností mu nezbývá :lol: Loria není ani nominovaný
 
Příspěvků
2,262
Pique napsal:
Totti_goal napsal:
tedka fakt doufam ze ho Spalletti veme na milost a postavi ho od zacatku...at uz udelal co udelal, chybi Juan a jen on ma na to ho nahradit...

tak asi jo, moc mo?ností mu nezbývá :lol: Loria není ani nominovaný
to je jedine dobre :lol:
leda Diamoutene ale dat ho proti Interu...raci toho Pannuciho
 
Příspěvků
6,454
Spallettimu nezbylo nic jiného ne? za ním zajít... Ačkoli v tom vidím tro?ku nedůstojnosti (jsem v tomto sporu na "protipanucciovské" straně), je to jediná mo?nost, jak mít bez Juana na Interu obranu OK. Stejně tak to bylo i s Arsenalem, a já se velice "modlím", aby byl Juan na odvetu fit.
 
Příspěvků
24,048
Panucci při?el za Spallettim.

Luciano to na tiskovce komentoval "začínáme znovu, Panucci se omluvil, i kdy? s velkým zpo?děním... ale tady nejde o Panucciho ani o Spallettiho"
 
Příspěvků
1,891
sem na něj zvědav,jak se uká?e...strach nemám,proto?e hor?í ne? Loria to bejt nemů?e :lol: :lol: kdyby dal gola,kterým by jsme ty kurvy porazili,asi by mu bylo odpu?těno :D :wink:
 
Příspěvků
2,262
Giallorossi1927(rozy-acs) napsal:
sem na něj zvědav,jak se uká?e...strach nemám,proto?e hor?í ne? Loria to bejt nemů?e :lol: :lol: kdyby dal gola,kterým by jsme ty kurvy porazili,asi by mu bylo odpu?těno :D :wink:
asi tak... tak kazdopadne jak sem psal vys, je to jedinej hrac kterej umi zahrat dobre tak jako Juan
 
Příspěvků
9,059
Code:
http://www.corrieredellosport.it/Fotogallery/Calcio/10345/15/Panucci+fa+pace+con+i+tifosi+della+Roma
 
Příspěvků
2,262
Code:
http://www.fotbalportal.cz/italie/serie-a/15327-panucci-se-sesel-s-matkou-prezidentky-klubu-chce-zustat-dalsi-2-roky/
zajmavy
 
Příspěvků
4,153
jeste by to chtelo, aby tu smlouvu christian sam napsal a dal roselle jen podmaznout, jinak se nic nestane.
 
Příspěvků
2,262
Sushi napsal:
je to po?uk a vadí mi.

vadí mi, jakej je to po?uk.
:lol: :lol: :lol:
tak ale vem si ze skoro polovina hracu smlouvu nema...ja se nedivim ze se k necemu takovymu rozhodl...stejne nechapu na co ti ocasi ve vedeni cekaj...az nam vsechny hrace seberou a oni se pak budou vymlouvat na to ze jim nekdo jinej nabidl lepsi podminky?
 
Příspěvků
9,059
Totti_goal napsal:
ale za to co se stalo je zodpovedny hlavne vedeni...Panucci uz dlouho rikal ze chce smlouvu...

Myslim , ze taky Aquilani , aj ked je stale zraneny , a mohla by mu byt poskytnuta zmluva aj na 5 rokovnesrpavil to co Christian .
 
Příspěvků
2,262
Carlo Zampa(TottiAS22) napsal:
Totti_goal napsal:
ale za to co se stalo je zodpovedny hlavne vedeni...Panucci uz dlouho rikal ze chce smlouvu...

Myslim , ze taky Aquilani , aj ked je stale zraneny , a mohla by mu byt poskytnuta zmluva aj na 5 rokovnesrpavil to co Christian .
presne tak...ja fakt nechapu na co tamti dementi cekaj :roll:
 
Top