Panucci (odešel do Parmy)

Prodlouzit s Panuccim smlouvu?

  • ano, AS ho potrebuje

    Votes: 4 80.0%
  • ne, nezaslou?í si ji

    Votes: 1 20.0%
  • je mi to jedno

    Votes: 0 0.0%
  • nevim

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5
Příspěvků
3,754
Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/panucci-nazor-nezmenil-nejradeji-by-zvolil-zahranici-76359/

tak to jsem zvědavý na důvod...........?e by v ?atně nebylo v?e ok? :roll:
 
Příspěvků
24,048
Pique napsal:
Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/panucci-nazor-nezmenil-nejradeji-by-zvolil-zahranici-76359/

tak to jsem zvědavý na důvod...........?e by v ?atně nebylo v?e ok? :roll:

- ruplo mu v ?i?ce.. :x :roll:
 
Příspěvků
2,782
zachoval sa ako maly chlapec tak nech ide(i ked patri medzi mojich najoblubenejsich).uz nema 20 rokov aby vyskakoval ako menez a jemu podobny
 
Příspěvků
1,891
Panucci není na soupisce
V Itálii se stále ?ivě spekuluje o mo?ném odchodu Christiana Panucciho z AS Řím. Podle serveru LaRoma24.it nefiguruje zku?ený obránce na soupisce pro Ligu mistrů.
PS:Motta tam je,tak?e...
 
Příspěvků
24,048
Luciano ho vyřadil, je to ?koda, ale nic jinýho si Panucci asi nezaslou?í. Bohu?el.
 
Příspěvků
3,754
řekněte mi ?e kdy? Panucci fakt chtěl odejít, tak se s nikým nedomluvil. V?dyt se psalo o tolika týmech ?e s ním jedná...velký platový po?adavky??nevím....nebo si snad myslel ?e se vedení nad ním slituje a nabídne novou smlouvu?
 
Příspěvků
2,262
Pique napsal:
řekněte mi ?e kdy? Panucci fakt chtěl odejít, tak se s nikým nedomluvil. V?dyt se psalo o tolika týmech ?e s ním jedná...velký platový po?adavky??nevím....nebo si snad myslel ?e se vedení nad ním slituje a nabídne novou smlouvu?

to bych spis rekl ze tzv. "tolik" tymu byly jen medialni kachny...psalo se o Juventusu a u nich pochybuju ze by ho chteli...tech tymu bylo podle me malo a bud se mu do nich nechtelo nebo mu nabidli malo
 
Příspěvků
14,022
na eurofotbalu visí článek, ?e se omluvil

Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/panucci-se-omluvil-za-sve-chovani-77088/
 
Příspěvků
3,754
jaký je ted vá? názor na Panucciho??
...podle mě: po?pinil dres, a já být ?palkem, nestavím ho, a dávám mo?nost mladým, hlavně Mottovi...stejně kdo ví, jak to s ním bude, jestli mu dají smlouvu vůbec...
 
Příspěvků
4,153
porad ho mam rad, nic se nemeni. vi se o nem, ze je trochu psycho - omluvil se. na lavku udajne odmitl jit v rime uz jednou, jeste pod capellem.
 
Příspěvků
24,048
Odmítnul si sednout na lavičku, na které seděli dva mistři světa, drahá letní posila a zdá se novoreprezentant ?abo?routů, dál odchovanec klubu, btw člen italský repre. To v?e potom, co na podzim odehrál víc, ne? mnoho pětatřicátníků Serie A a nejen jí. Navíc zápas s Neapolí následně stopeři (jím? Panucci momentálně je) rozhodli a odehráli oba super zápas.

Je to magor a je to velká ?koda, proto?e bychom ho potřebovali.

"Panucci má k lidem respekt, jen pokud dostane dres v základní sestavě."

Neumí se omluvit TRENÉROVI. V 35 letech. Ne jako Cassano ve dvaadvaceti.

Sbohem Panucci, je to smutný, ale podělals to.

Urazil jsi klub, fanou?ky, trenéra a spoluhráče. Po?pinil jsi ten nejsvatěj?í dres. Půlrok u nás a sbohem. Doufám, ?e aspoň během toho půlroku se bude? chovat jako profík a bude? hrát, kdy? bude třeba.

Panucci?

 
Příspěvků
3,754
jaký je názor italských fans na celou událost???..stejný jako má? ty a já??
 
Příspěvků
24,048
To se různí, kdy? to vezmu podle fóra, jsou různý kategorie.

Jedni jsou se Spallettim a Panucci je u? nezajímá, maximálně na něj nadávají. Dal?í mu nadávají, proto?e poplival klub a dres. Dal?í ho hájí, proto?e údajně se zachoval ?patně, ale velká vina le?í na klubu, kterej mu nenabídnul smlouvu a na Pradém, kterej ho seřval přes televizi po zápase s Neapolí. Obecně teď je neoblíbenej, zranění Riiseho, Cassettiho, Cicinha.. jsou teď komentovány stylem "černá kočka Panucci úřaduje" apod.

Ale nemám teď moc čas si it. fórum číst, tak mi asi něco i uniká a tě?ko říct, která kategorie je početněj?í a která je men?ina...
 
Příspěvků
2,782
Vela ludi na neho kyda a myslim, ze nepravom.Zachoval sa zle to je potrebne povedat, ale mal k tomu dovod(skratovy teda).Je v klube 8 rokov a dlho sa na neho spoliehalo a zrazu mu(v podstate na stare kolena) povedia, ze ide na lavicku.Mne by to teda jedno nebolo a nebojim sa priznat ze by som reagoval podobne.Fanusikovia by si mali uvedomit, ze hraci venuju klubu viac nez hodinu a pol na stadione s nejakymi parkami a pivom.Clovek si tam par rokov buduje stabilne miesto, trenuje kazdy den a proste mu povedia nech si na sklonku karieri sadne na lavicku.Neviem, ci by bol kazdy taky hrdina ako pise...
 
Příspěvků
24,048
Je starej jak Metuzalém a nastoupil letos sedmnáctkrát, stejně jako Cassetti a o 7 méněkrát, ne? třeba Mexes.

Nemělo by to stačit?

(krom toho, ?e by měl zase o start víc, proto?e by v Reggiu nenastoupil Loria, ale on... a třeba bychom měli tři body.)

Stal se z něj prakticky třetí stoper, nemohl si myslet, ?e v hierarchii předskočí jednoho z dua Mexes-Juan. Je to magor.

Bohu?el.
 
Top