Ostatní fotbal

Příspěvků
1,236
Gratulace Napoli...hráli pěkný fotbal....Argentina a Napoli mistři?kdyby se toho Diego dožil,tak by to stejně nepřežil
Spallettimu síce neprajem čo som dokázal už viackrát 😀 ale gratulujem mu a hlavne klobúk dole zatu prácu ktorú tam odviedol 👏 Samozrejme aj ich manažment spravil svoje.
Šedivý predraženy cirkusant José by si mohol zobrať príklad. Viac práce a menej vyplakavania, vyhovoriek a divadelných predstavení na ihrisku
 
Příspěvků
6,242
Luciano byl vždycky můj oblíbenej trenér a hrozně mu to přeju (Napoletáncům už méně). Pořád mě ten jeho druhý odchod kolem dohadování se okolo pozice Frančeho nepřestal mrzet.
 
Příspěvků
3,259

Neapol potvrdí odchod Spallettiho​

Luciano Spalletti nemá dobré vztahy s vedením Neapole a klub opustí, přestože s ním letos získal italský titul. Vedení se chystá vše potvrdit, a to po posledním zápase sezony proti Sampdorii.
 
Příspěvků
1,409
Klasickej Donald Dutch De Laurentis Dixon, kterej i při titulu si proti sobě poštve trenéra. Všude čtu, jak Mou půjde do PSG. Osobně mi to smysl nedává, protože PSG určitě trenéra nepotřebují. Pod Galtierem hrají slušný kolotoč. Nemyslím si, že ho někdo z velkých klubů vyloženě chce??? Na druhou stranu, proč se v Napoli nedohodli? Papírově slabší kádr na příští sezónu bez kterýho se blbě obhajuje titul? Určitě tam za ty dva borce přijdou nějaké nesmyslné částky. V Římě, do třetice všeho dobrého, by byl pod obrovským tlakem po tom všem. Otázkou je, jestli to má zapotřebí? Aby nakonec neskončil někde ve Viole. On tam snad někde i poblíž žije. Tu by i teoreticky mohl pozvednout zpátky do top 6, si myslím, s nějakou obměnou, i když špatný to vyloženě nemají.
 
Příspěvků
23,707
já doufám, že zůstane mou, co tu za ty dva roky udělal, je blízko zázraku, přinejmenším je to záhada

spalletti jestli se pojebe s neapolí, byť teda neznám zákulisí věci, bude to pro mě trošku potvrzení, že je to po návratu z ruska už ne zcela stabilní člověk
ona ta země dělá s lidma divy
 
Příspěvků
1,409
já doufám, že zůstane mou, co tu za ty dva roky udělal, je blízko zázraku, přinejmenším je to záhada

spalletti jestli se pojebe s neapolí, byť teda neznám zákulisí věci, bude to pro mě trošku potvrzení, že je to po návratu z ruska už ne zcela stabilní člověk
ona ta země dělá s lidma divy
Máš recht. Bylo to s ním o nervy, kdy jsem ho i já posílal tam, kam slunce nesvítí. ALE.. jsme si vědomi, že když půjde do prdele José, tak i všechno s ním. A zase jet další restart? Kolikrát už to tu bylo. To by z toho člověk zešedivěl. Určitě, ať raději zůstane. S ním ani nepotřebujeme defacto sportovního ředitele (s nadsázkou řečeno). José si to ukočíruje sám "po anglicku", ale ať Friedkin taky solí. Ten kádr má dost mezer a nelze to s ním hrát na obou frontách. Vpředu to chce nějakýho zabijáka a taky toho tahouna jako byl třeba Mirko nebo Zaniolo před zraněním. S takovým hráčem věřím, že by ten Abraham zas ty góly dával.
 
Příspěvků
23,707
kádr je zcela neadekvátní zejména pro trenéra jako je mourinho
proto si říkám, co by mohl udělat s kádrem, co má nějaký alternativy
moc nechápu, co se teď zákulisně děje, tak to moc neřeším
mám jiný věci, na který myslet
 
Příspěvků
2,100
Jestli se nepletu tak máme díky Interu, který vyhrál italský pohár jistou Evropu pro příští rok😉zakladni skupinu El budeme hrát když budeme 5 nebo 6,7 místo znamená EKL no a vyhrané finále je jasné 💪😎
 
Příspěvků
2,100
Je před náma finále ale je třeba říct že AC včera taky pomohlo, aby se nějaké poháry příští sezónu hráli.a založte už finále 😁💪
 
Top