Ostatní fotbal

Příspěvků
39
Man United včera dostal od Literpůlu sedmičku. Krása. To vyvolává vzpomínky....
Hned se mně u toho vybavilo, jak nám tehdá (tuším rok 2007) United v LM naložili 7:1 a já se tak styděl :cry:
A to jsme tam jeli s výhrou 2:1 z prvního zápasu. Tu výhru sem tehdy slavil v Ostravě na kolejích v Porubě tak, že možná ještě dnes je tam obtisklá moje bota na stropě v pokoji 7/12 budovy A (aby ne, když jsme u toho zápasu s kámošem vypili asi 4 litry vína :LOL:)
Jo to byly časy...
 
Příspěvků
23,906
Pravěk
Tehdy mě to úplně zničilo, jsem myslel, že je uděláme
A pak se bohužel taky ukázalo, že sedmička nechodí nikdy sama
Liverpool je hrozně rozbil, jsem čuměl
 
Příspěvků
3,404
Bari do Serie A s novým šéfem

Dle dostupných informací by měl Neapolský mecenáš De Laurentiis prodat klub z Bari, pokud postoupí do nejvyšší soutěže, bývalému římskému prezidentovi Jimu Pallottovi.
 
Příspěvků
2,234
Jj hraju doktoři povolili Sport atd můžu dělat vše az teda na kulturistiku 😉 musím pochválit doktory v Třinci 💪❤️💪ano fyzičku musím nabrat přece jen to zásah do těla byl ale nepřeháním to, ještě je dobré u nás v soutěži že můžeme střídat hokejově takže odehrajes třeba 15 minut jdeš si odpočinout a pak třeba jdeš na druhou půlku zase na chvíli
 

scr

Příspěvků
1,751
Liberec -Sralta 18 minut nastavení??? Za 90 minut nedaj gola a v nastavení dvě pencle a gol? To musel mít Křéťa asi dobře vsazenoTo se muže stát jen u nás v pralesem lize ostuda ta Sralta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top