Osmifinále

Příspěvků
24,048
Čeho si všimne bystré oko?

Code:
http://www.legaseriea.it/c/document_library/get_file?uuid=fa96b644-7ae2-4595-9a3f-2e6c36c07e08&groupId=10192
 
Příspěvků
24,048
no není to jistý, protože oni jsou schopný všeho :lol: ale asi jo...

co je horší, pro ně to bude jeden ze tří nejdůležitějších zápasů sezóny, zatímco pro nás osmifinále poháru, kde obyčejně hraje lavice (loni třeba Pit)

ale zas by mohla bejt sranda... uvidíme.
 
Příspěvků
5,142
Som zvedavy aku dolezitost tomu da šefveduci lavicky, ale dufam, ze tomu prisluchajucu, teda, vyhrat.
 
Příspěvků
9,059
Videl yb som to v základe na DDRho a rád by som už videl v základe aj Marquinha
 
Příspěvků
3,754
Stek - Piris - Burdi - Castan - Dodo - De Rossi - Marquinho - Perrotta - Lopez - Osvaldo - ?
 
Příspěvků
5,142
Bude stek uz? fajne, ten gojko sa mi nepaci. sice ani stekove vykony sa mi nepacili, ale radsej tam uvidim bludneho holandana ako toho greka (ci ne greka? odkial ten chalan je? :D )
 
Příspěvků
9,059
Tony napsal:
Bude stek uz? fajne, ten gojko sa mi nepaci. sice ani stekove vykony sa mi nepacili, ale radsej tam uvidim bludneho holandana ako toho greka (ci ne greka? odkial ten chalan je? :D )

Urugvaj jak Mušlera
 
Příspěvků
24,048
Pique napsal:
Stek - Piris - Burdi - Castan - Dodo - De Rossi - Marquinho - Perrotta - Lopez - Osvaldo - ?

souhlas, to by nebylo zlý. možná bych zkusil pjaniče na místě režiséra. nebo případně nalevo vepředu na místě Frančeho. taky záleží jak moc má zdenda v úmyslu zariskovat a pustit to, protože to je pohár, ale mám dojem že bere oboje stejně (a zároveň bere všechny hráče stejně 8) )
 
Příspěvků
605
Pique napsal:
Stek - Piris - Burdi - Castan - Dodo - De Rossi - Marquinho - Perrotta - Lopez - Osvaldo - ?
přesně takoásestava se mi líbí a místo otazníku ych dala Tottiho nebo Erika :) :danko:
 
Příspěvků
14,022
SQUALIFICATI: Lamela
DIFFIDATI: -
INDISPONIBILI: -
IN DUBBIO: -
PROBABILE FORMAZIONE(4-3-3): 24 Stekelenburg; 23 Piris, 46 Romagnoli, 29 Burdisso, 42 Balzaretti; 15 Pjanic, 16 De Rossi, 4 Bradley; 22 Destro, 9 Osvaldo, 17 Lopez
BALLOTTAGGI: Goicoechea-Stekelenburg, Piris-Dodò, Pjanic-Marquinho
 
Příspěvků
24,048
tak takhle bych jen prohodil pjaniče s ddr, ať si to taky jednou zkusí

marquinho by si taky mohl kopnout
 
Příspěvků
14,022
AS Roma squad list:
BALZARETTI
BRADLEY
BURDISSO
CASTAN
DE ROSSI
DESTRO
DODÒ
FLORENZI
GOICOECHEA
LOBONT
LOPEZ
MARQUINHO
MARQUINHOS
OSVALDO
PERROTTA
PIRIS
PJANIC
ROMAGNOLI
STEKELENBURG
TACHTSIDIS
TADDEI
TOTTI
 
Top