Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
9,059
Sushi napsal:
předem řikám, že kdo přijde ze slovenska, tak je blázen a borec :mrgreen: jestli se nepletu, dosud přijel jen danko, kterej ale bydlí vlastně ještě v ČR...


ak by sa dal niaky zraz v lete jak začína liga, prišiel by som aj ja ....

Teraz mi to ale nevyhovuje, ale Tony je borec no, a to býva dokonca na Ukrajine :D(i ked je na intráku v BA:p )
 
Příspěvků
24,007
Prozatímní seznam... POTVRZENÍ VELKÝM
Roma-Udinese 9/3/2012

1 SUSHI
2 KLIDA
3 SUSISR
4 90210
5 MEXES
6 SKEČI
7 LARGO
8 SCR
9 TONY
10 MARITAZZI
11 RICHIE
12 PASTA

richieho kamarád?
MAX
ANTONELLO VENDITTI
možná BONES
GON138 (možná)
PIGI (dá vědět)

ZATÍM TO VYPADÁ, ŽE DÁM REZERVAČKU PRO 15 LIDÍ...
 
Příspěvků
24,007
máš to správně, z florence do jakubský (giallo) je to tak 15 minut klidnou chůzí, z jakubský do sportbaru je to tak 2 minuty...
 
Příspěvků
14,022
nevim, co je na jaký mapě, ale až tam pujdeš, tak první, co uvidíš bude "Týnská ulice.", řekneš si super jsem tady, ale to není ono, musíš ještě dvacet metrů do "Týnská ulička"
 
Příspěvků
24,007
normálně týnská ulička, na mapě je... je to za týnským chrámem doleva a je hned vidět ten sportbar... týnskej chrám je ten barák jak kráva na náměstí jak kráva (staroměstským), vygogli si to :mrgreen:
 
Příspěvků
1,529
Klobouk dolů nejen před Tonym, ale i před těmi, co to nemají do Prahy zrovna blízko. Ale bláznovství mi přijde, pokud není jiná varianta, než se mačkat v busu. Třeba z Blavy bych to busem nedal. To bych raději sedl na ECčko nebo Pendolino.
 
Příspěvků
24,007
Prozatímní seznam... POTVRZENÍ VELKÝM
Roma-Udinese 9/3/2012

1 SUSHI
2 KLIDA
3 SUSISR
4 90210
5 MEXES
6 SKEČI
7 LARGO
8 SCR
9 TONY
10 MARITAZZI
11 RICHIE
12 PASTA
13 MAX
14 GON138 (nejspíš jo)


richieho kamarád?
ANTONELLO VENDITTI
možná BONES
PIGI (dá vědět)

s richieho kamarádem jsme už na 15... tak kdoví, co ti poslední tři
 
Příspěvků
24,007
jestli na něj máš nějakej kontakt, tak ať se přijde napsat sem a pošle mi na sebe číslo, já dávám rezervačku a ne nějaký možná přijde mu kašlu (že tam má možná gon138 je něco jinýho, toho znám osobně)
 
Příspěvků
24,007
určitě se registroval nějakým mejlem... ale je mi to jedno, já tam psal ať se ty lidi připíšou tady na fóru, přinejhoršim bude stát :mrgreen: ale ona se jedna židle dycky najde...
 
Top