Listky na zapas

Příspěvků
6,454
Bohužiaľ mám asi nejaký sklon k sebapoškodzovaniu, keďže od roku 2003, čiže od mojich 9 rokov som fanúšikom Man United :D A navyše na Slovensku fandím Trnave, kvôli lokalite z ktorej pochádzam, a tá čakala 45 rokov na titul... Aby toho nebolo málo, tak som si po minuloročnej návšteve Ríma dosť obľúbil práve AS, ktoré tiež zrovna nevalcuje a nezbiera trofeje :D Hlavne ma fascinovala tá vášeň v očiach Rimanov, keď hovorili o klube a potom som ju videl aj na tribúne, a to je to čo mi napríklad u toho "môjho" Manchestru chýba. Stali sa až príliš komerčným a turistickým klubom s kádrom v ktorom je kopec milionárov, ktorí ale niesú hodní tých peňazí... Preto sa mi teraz bežne stáva, že keď mám cez víkend čas pozrieť si futbal, tak si pozriem radšej Rím ako United...
Krásný, další srdcař! S tím fanděním se nenudíš, ale na to my jsme tu zvyklí. Zapadneš! 👍
 
Příspěvků
24,048
ten menčák, ok, poslední roky jsou těžký. ale nesrovnával bych, při pohledu na jejich a naše trofeje 2004-2024 :lol:
 
Příspěvků
2,429
Nakonec jsem koupil lejstra na derby. Mělo se hrát 7.4., ale pravděpodobně kvůli poháru to přesunuli na 6.4. Bohužel jsem kopil letenky na 6.4. s příletem do Říma 14:45. Nemáte někdo zkušenosti, jestli je reálný tenhle let abych stihl zápas na 18:00. Myslím jak často mají tyhle lety zpoždění ?
 
Příspěvků
2,355
To letíš z Vídně??? jestli ano co vím nemá to zpoždění,teď jsem letěl, ale z letiště se dostat na stadion asi jedině taxíkem a to těžko říct kolik za to budou chtít 🤷
 
Příspěvků
2,429
Letím z Prahy. Pokud to poletí na čas, tak mám tři hodiny na přesun, což stihnu metrem i vlakem bez problému. Bohužel nevím co s těmi letadly do Římu. A samozřejmě šetřílek nemůžu změnit itinerář letu :-D bylo mi líto si koupit u Kiwi dražší tarif.
 
Příspěvků
2,355
1000010321.jpgtady máš metro kdyby jsi chtěl, zastavíš na Lepanto nebo Flaminio a pak bus nebo pěšky je to pak přes 3 km ke stadiónu 😉
 
Příspěvků
2,429
Budeme mít batohy. Předpokladam že na stadion nás s tím nepustí. Je někde možnost si to tam zamknout?
 
Příspěvků
214
Pratele. SOS.
18ho kvetna letime s manzelkou do Rima. Samozrejme jsem mel vyhlidly zapas s Janovem a cekal jsem az uvolni listky do volneho prodeje. Tak se stalo vcera vecer a dneska rano, kdyz jsem to zjistil, tak vidim ze je vse uz vyprovade, vyjma tech predrazenych hospitality ticketu.
Je to jen nejaka chyba v systemu, ci neco jineho, nebo je opravdu mozny, ze se behem par hodin vse vyprodalo?
Hadam, ze kdyz se tam lupeny kupuji a kontroluji na doklad totoznostji, tak asi jina moznost pres nejaku treti stranu asi neni coz? Mate nekdo obdobnou zkusenost?
 
Příspěvků
2,429
Pratele. SOS.
18ho kvetna letime s manzelkou do Rima. Samozrejme jsem mel vyhlidly zapas s Janovem a cekal jsem az uvolni listky do volneho prodeje. Tak se stalo vcera vecer a dneska rano, kdyz jsem to zjistil, tak vidim ze je vse uz vyprovade, vyjma tech predrazenych hospitality ticketu.
Je to jen nejaka chyba v systemu, ci neco jineho, nebo je opravdu mozny, ze se behem par hodin vse vyprodalo?
Hadam, ze kdyz se tam lupeny kupuji a kontroluji na doklad totoznostji, tak asi jina moznost pres nejaku treti stranu asi neni coz? Mate nekdo obdobnou zkusenost?
Vyprodáno, taky jsem to sledoval.
Sleduj to průběžně !! Občas se uvolní !! Já je takhle sehnal. Lístky jsou přeregistrovat. Na email odpovídají v pracovní dny poměrně rychle.

Jestli ti nejde o peníze tak Oslov Sporsen a podobný srace ale to je fakt předražené a navíc ty jejich lístky pokud si nepriplatis tak jsou 3 kat takže za brankama nebo někde v rohu. Já sehnal hned vedle hospitality na Lazio za 150e a za to samé chtěl Sportsen nebo fotbaltour (už nvm co to bylo) nejméně jednou tolik (jen za lupen)
 
Příspěvků
214
Vyprodáno, taky jsem to sledoval.
Sleduj to průběžně !! Občas se uvolní !! Já je takhle sehnal. Lístky jsou přeregistrovat. Na email odpovídají v pracovní dny poměrně rychle.

Jestli ti nejde o peníze tak Oslov Sporsen a podobný srace ale to je fakt předražené a navíc ty jejich lístky pokud si nepriplatis tak jsou 3 kat takže za brankama nebo někde v rohu. Já sehnal hned vedle hospitality na Lazio za 150e a za to samé chtěl Sportsen nebo fotbaltour (už nvm co to bylo) nejméně jednou tolik (jen za lupen)
Neskutecny jaky mame skvely fanousky, ze behem par hodin dokazou vyprodat cely stadion 😁👍 ted me to ale doceka sere. Loni kdyz jsme jeli, myslim ze v breznu proti empoli a pak v kvetnu proti Interu, tak lupeny do beznych kategorii se dali koupit jeste na miste v den zapasu, proto me to tak zmatlo, ze za par hodin neni uz nic.
Co jsem dohledal tak presne tyhle fotballtoury, viagogo apod. Jsou nebezpecny v tom, ze preprodavaj permanentky na jmeno a co si pamatuju, tak obou lonskejch zapasech nam kontrolovali ID s lupeny, takze sance na vyhazov pomerne velka. Jediny nejaky oficialni preprodejce je nejake vivaticket.it ale s nema nemam vubec zkusenosti.
To vypada tak, ze si pro zmenu uzijem atmosferu nekde v tratorii no...🤦‍♂️
 
Příspěvků
2,429
Neskutecny jaky mame skvely fanousky, ze behem par hodin dokazou vyprodat cely stadion 😁👍 ted me to ale doceka sere. Loni kdyz jsme jeli, myslim ze v breznu proti empoli a pak v kvetnu proti Interu, tak lupeny do beznych kategorii se dali koupit jeste na miste v den zapasu, proto me to tak zmatlo, ze za par hodin neni uz nic.
Co jsem dohledal tak presne tyhle fotballtoury, viagogo apod. Jsou nebezpecny v tom, ze preprodavaj permanentky na jmeno a co si pamatuju, tak obou lonskejch zapasech nam kontrolovali ID s lupeny, takze sance na vyhazov pomerne velka. Jediny nejaky oficialni preprodejce je nejake vivaticket.it ale s nema nemam vubec zkusenosti.
To vypada tak, ze si pro zmenu uzijem atmosferu nekde v tratorii no...🤦‍♂️

To nemáš pravdu. Ty české popř. Slovenské agentury mají koupené permanentky na celou sezónu. Takže tam bych se vůbec nebál.
 
Příspěvků
2,355
Fotbaltour, sport sen těch bych se nebál, jen prostě zaplatíš více 😉jel jsem s nima a vše úplně v pořádku 😉
 
Top