Listky na zapas

Příspěvků
187
Zdravim vas, viem ze sa to tu uz rozoberalo ale chcel by som pre istotu opytat, ako to je s kupou listkov na zápasy. Planujeme ist vo februári na Fiorentinu a chcel by som vedieť ci nie je problém s kupovanim lístkov z domu uo stránky listicket.com. Ďakujem pekne za odpovede od skúsenejších fanusikov :)
 
Příspěvků
5,142
Ja som s tym problem mal, pytali odo mna kartu vernostnu alebo aku, nieco s overenim totoznosti atd. Kupil som na mieste vo Florencii.

Ostatni chalani ale s tym problem nemali pokial viem a nakupovali cez to.
 
Příspěvků
187
jaaaj lebo planujem teraz zabookovat letenky aj hotel a listky kupit asi predpokladam niekedy pocas januara cez tu stranku :D...tak dufam ze to bude v pohode...daju sa kupit aj priamo v "Romastoroch"?
 
Příspěvků
187
nie nie v rime sa hra...vo florencii hrame teraz na jesen, odveta vo februari v rime, na ten zapas sa chystam...aby som neskoncil pred stadionom bez listka :D
 
Příspěvků
187
hosi nezaznamnali ste nahodou predcverom vyhlasenie ohladom listkov na zvysok tejto sezony? chystal som na teraz vo februari do rima na fiorentinu ale ak som tomu spravne pochopil listky nebudu k dispozicii? prosil by som o radu niekoho kto ma s nakupom listkov viac skusenosti, dakujem velmi pekne
 
Příspěvků
23,906
jestli mě paměť neklame, poslední, kdo kupoval lístky přes internet, byl largo - psal o tom v nějakým jiným topiku tady

až si toho tady všimne, určitě ti poradí

jinak welcome :Ok:
 
Příspěvků
2,234
Zdarec borci kdyby mi tady pak někdo poslat odkaz kde koupít lístky na Řím tak budu rád jedna se o zápas 17.3 v 18:00 😎
Našel jsem přes české společnosti tohle
Vychází to levněji než Fotbaltour a Sportsen 😉 za každu radu budu rád, díky Forza Roma 💪😎
 
Příspěvků
2,348
Chceme jet s manželkou na prodloužený víkend do Římu (úplně náhodou se to sešlo na 7 dubna 🤣). Už několikrát jsem chtěl koupit lístky, ale vždycky.jsem čekal ve frontě a predemnou okolo 15 tis lidi - teď naposledy Brighton. Pár lístků bylo v hospitality ale vše poměrně drahé. Moje otázka - když koupím lístky levnější do jiných sektoru, je možné se operativně přesunout na místa lepší kde nikdo nesedi ? Na olympicu jsem ještě nebyl. Popřípadě to vystát někde u gatu?
 
Příspěvků
23,906
Chceme jet s manželkou na prodloužený víkend do Římu (úplně náhodou se to sešlo na 7 dubna 🤣). Už několikrát jsem chtěl koupit lístky, ale vždycky.jsem čekal ve frontě a predemnou okolo 15 tis lidi - teď naposledy Brighton. Pár lístků bylo v hospitality ale vše poměrně drahé. Moje otázka - když koupím lístky levnější do jiných sektoru, je možné se operativně přesunout na místa lepší kde nikdo nesedi ? Na olympicu jsem ještě nebyl. Popřípadě to vystát někde u gatu?
Dřív to nikdo neřešil, kde se sedí. A myslím, he ani teď tě stewardi nikam posílat nebudou. Ale chodí hodně lidí, takže to nemisi být vůbec jednoduchý, něco dobryho najít. Ale je to Itálie, ne Německo, podle mě to zvládnete.
 
Příspěvků
2,348
Kdekoliv jsem byl tak jsem se přesunul v pohodě i když nebylo místo, tak jsem to prostál uprostřed stadionu u východu v gate, tak snad to půjde.
 
Příspěvků
2,348
Tak čekám jak debil ve fronte, našel jsem super lístky, chtěl jsem vyplnit formulář k majitelům lístků, ale propsalo se mi z google účtu jméno a příjmení s háčky a čárky, což dementi z Itálie neznají, takže kolonka už nesla změnit a nikam dál mě to nepustilo. A pak konec, přišel jsem o lístky a další fronda 10 000 lidi a lístky nula. Super, děkuju těm dementum z Itálie za ztracený čas.
 
Příspěvků
16
Čaute kamaráti, som vcelku nový v tejto vlčej svorke. Neviem či sa môžem vyslovene nazývať fanúšikom Ríma, keďže mám v inej lige iný klub, ktorý beriem za vyslovene “svoj” ale povedzme, že som veľmi výrazný sympatizant a podporovateľ AS.

K veci… Som jeden zo šťastlivcov, ktorý si vystál frontu a ušiel sa mu lístok na derby a tak mám otázku, či ešte niekto z tohto fóra ide 7.4. do Ríma na fodbálek? A ak aj nie, tak či máte nejaké tipy kam určite ísť a kam v deň derby radšej nie Bol som zatiaľ iba na jednom zápase minuly rok, čiže okolie Olimpica poznám tak základne ale derby je predsalen derby…
Ďakujem ;)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
Benvenuto mezi námi! Blahopřeji k lupenu, užij si to. Kam to máš? Na kterou tribunu? Podle mě jestli pojedeš z centra a půjdeš na stadion trasou Piazza del popolo, pak tram na piazza mancini a pak přes most ke stadionu, nemůže se ti nic stát. Kdykoli jsem četl o nějakých stretech, bylo to dal od stadionu, kolem ponte milvio anebo naopak na druhou stranu jakoby za stadionem, dal od řeky. Na těch hlavních tazích jsem osobně nezažil problém, většinou tam stojí nějaký policajti, je tam hodně lidí...
 
Příspěvků
6,336
Čaute kamaráti, som vcelku nový v tejto vlčej svorke. Neviem či sa môžem vyslovene nazývať fanúšikom Ríma, keďže mám v inej lige iný klub, ktorý beriem za vyslovene “svoj” ale povedzme, že som veľmi výrazný sympatizant a podporovateľ AS.

K veci… Som jeden zo šťastlivcov, ktorý si vystál frontu a ušiel sa mu lístok na derby a tak mám otázku, či ešte niekto z tohto fóra ide 7.4. do Ríma na fodbálek? A ak aj nie, tak či máte nejaké tipy kam určite ísť a kam v deň derby radšej nie Bol som zatiaľ iba na jednom zápase minuly rok, čiže okolie Olimpica poznám tak základne ale derby je predsalen derby…
Ďakujem ;)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Daje!
Vítej! Čistě ze zvědavosti, který je ten tvůj top klub? 😃
 
Příspěvků
16
Bohužiaľ mám asi nejaký sklon k sebapoškodzovaniu, keďže od roku 2003, čiže od mojich 9 rokov som fanúšikom Man United :D A navyše na Slovensku fandím Trnave, kvôli lokalite z ktorej pochádzam, a tá čakala 45 rokov na titul... Aby toho nebolo málo, tak som si po minuloročnej návšteve Ríma dosť obľúbil práve AS, ktoré tiež zrovna nevalcuje a nezbiera trofeje :D Hlavne ma fascinovala tá vášeň v očiach Rimanov, keď hovorili o klube a potom som ju videl aj na tribúne, a to je to čo mi napríklad u toho "môjho" Manchestru chýba. Stali sa až príliš komerčným a turistickým klubom s kádrom v ktorom je kopec milionárov, ktorí ale niesú hodní tých peňazí... Preto sa mi teraz bežne stáva, že keď mám cez víkend čas pozrieť si futbal, tak si pozriem radšej Rím ako United...
 
Top