Leverkusen - Roma

Příspěvků
1,338
S Danieleho navratom sa do Ríma vrátila aj tá povestná smola ktorú mala jeho generácia a ktorú sme často zaživali 🤷
Nato aký to je super tak z 3 gólov boli 2 darované. V prvom zápase od Karsdorpa
 
Příspěvků
2,429
Na druhou stranu nebyli jsme ze hry schopni dát gól. Tak co čekat.

Atalanta 3:0. Válec.
 
Příspěvků
83
Kua kua aspon sme ich mohli porazit.
Ale co si budeme hovorit - nevladali sme opat a nepodrzali sme loptu ku koncu zapasu.
Inak sme hrali paradne a za stavu 0-2 som veril aspon v predlzenie.


dakujeme chlapci a ideme dalej bojovat o ligu majstrov
 

scr

Příspěvků
1,773
Ne jsou ze za stavu 2:2 střídá utocnika za utocnika a Cristanteho kterej tahal nohy tam nechá tezkej fail


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
913
mal som poobednú a picu som videl, až posledných 30 minút aj to. len cez LIVE skóre, vyjebane televízne stanici!!! A hhhhh taka škoda, ešte viac ma jebe ten gól na 2-2,sme im. Mohli prekaziť rekordnú sériu a všade by bolo, ze im to ukončil AS Rím, zase z nich budú robiť bohov... Pici skurvenej som nasraťy nemám ani alkohol po ruke....abraham o a šanca môže. Mrzieť teraz kúrevsky, do boha, zasraty futbal.... FORZA ATALANTAAAA
 

scr

Příspěvků
1,773
Ne jsou ze za stavu 2:2 střídá utocnika za utocnika a Cristanteho kterej tahal nohy tam nechá tezkej fail


Sent from my iPhone using Tapatalk

Měl dat llorenteho stáhnout Cristanteho a Lukaku-Tammy a verim ze by jsme udrželi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,429
Fakta -

1) Pokazili jsme si to doma, aspoň gól tam měl padnout,
2) Nedali jsme ani jeden gól ze hry, hrozná smůla,
3) Nebýt mileho tak to bylo dnes minimálně 5:2(oni měli víc jak 30 střel na branku,
4) Jsou jinde...

Pojďme zabojovat o LM.
 
Příspěvků
24,048
co říct... stával se nám malej zázrak, protože co se týče nás dopředu, penalty byly, svým způsobem zaslouženě jsme se trefili... ale on mohli dát několik gólů. v druhý půli se něco otočilo a najednou se báli, byli nepřesný, byli pomalejší, chybovali. je fakt škoda, že jsme dostali takhle blbej gól (o smůle bych nemluvil, jednak štěstí jsme si vyžrali předtím, jednak to byla spíš chyba svilar-smalling). věřím, že kdyby se toto nestalo, vyhráli jme o 3 góly ještě v normální hrací době. během zápasu mi bylo strašně zle, jsem celej zpocenej, smrdim, je mi zima, mám ledový ruce, v prstech mrazení, sotva píšu. já na tohle nemám, fuj. strašná škoda, ale klobouk dolů před mančaftem. velká, velká škoda. daje Roma.
 
  • Like
Reactions: scr
Příspěvků
3,698
Tak a ted klepnout Atalantu. Kdo si dneska odpoxinul? Celik, Dybala, Baldanzi, Smalling a Kristensen, to neni spatny. Snad se Paulito poradne rozjede. Musime to dat, proste musime. A pak fandit Atalante. Daje!!!!
 
Příspěvků
24,048
zajimalo by mě, jak na tom dneska paulo byl. dal bych ho místo tammyho, když odešel lore.
 
Top