Leverkusen - Roma

scr

Příspěvků
1,764
co říct... stával se nám malej zázrak, protože co se týče nás dopředu, penalty byly, svým způsobem zaslouženě jsme se trefili... ale on mohli dát několik gólů. v druhý půli se něco otočilo a najednou se báli, byli nepřesný, byli pomalejší, chybovali. je fakt škoda, že jsme dostali takhle blbej gól (o smůle bych nemluvil, jednak štěstí jsme si vyžrali předtím, jednak to byla spíš chyba svilar-smalling). věřím, že kdyby se toto nestalo, vyhráli jme o 3 góly ještě v normální hrací době. během zápasu mi bylo strašně zle, jsem celej zpocenej, smrdim, je mi zima, mám ledový ruce, v prstech mrazení, sotva píšu. já na tohle nemám, fuj. strašná škoda, ale klobouk dolů před mančaftem. velká, velká škoda. daje Roma.

Jsem úplně hotovej porad sedím u telky a cumim na vypnutou.Po našem druhym golu jsem tu řval jak zmrd. Manzelka na mě cumi a nechape. Tohle je velká Škoda. Tohle by byl obrat jak 2017 s Barcou. Hrozna skoda dneska neusnu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,402
Včera jsem byl s klukama v knajpe koukat na Real s Bayernem. Neskutečný závěr. Kámoš co fandil Bayernu už skoro slavil, a po zápase neřekl pomalu ani slovo. Tak mi ho bylo docela líto a představil jsem si, jak bych se cítil, kdyby můj tým ztratil zápas takovýmto způsobem. To jsem ještě nevěděl že si to zkusím na vlastní kůži o den později 😁
Vůbec jsem nevěřil, byl jsem proto to radši vypustit a hrát všechno na ligovou kartu. Při druhé penaltě jsem klečel před televizí a po gólu řval jak blázen. Měli jsme i chvilkama tlak, oni strašně zmatkovali ve vlastním vápně.
A pak si necháme dát takový smolný gól 7 minut před koncem 😞 je to velká škoda. V prodloužení, případně v penaltach bych nám věřil. Navíc samotné finále by nám s největší pravděpodobností zajistilo LM.
Nakonec musím ale objektivně říct, že stejně jako včera v LM vyhrál zaslouženě lepší tým. Leverkusen hrál fantasticky, za mě mnohem líp než v prvním zápase. V prvním poločase byli všude, až jsem měl chvilkama pocit, že jich je tam tak o pět víc. Za mě je to tým do finále LM, ne do EL.
Nakonec jsme je mohli aspoň porazit a ukončit tu jejich jízdu, ale co už. Na konci už to bylo vzadu hodně otevřené.
Šance byly, Tammy to měl doma na hlavě, ale bohužel, to je fotbal.
Nemůžu jinak než poděkovat za další krásnou jízdu Evropou. Kdyby mi někdo před 10 lety řekl, že budem hrát 4 semifinále evropského poháru v řadě, se všema těma Bastosama a Emanuelsonama, co za nás tehdy hráli, tak bych tomu nevěřil. Buďme vděční a hrdí. Momentálně držíme prapor italského fotbalu hlavně my.
Ted pojďme pojebat Atalantu 💛❤️
 
Příspěvků
1,332
Škoda toho že vyrovnali to by bola pekná cena útechy poraziť ich ako prvé mužstvo. Nakoniec to bolo dramatickejšie než som očakával.

Teraz dúfam že ich porazí Atalanta zatu skvelú prácu čo v Bergame odvádzajú by si to zaslúžili a pre Leverkusen by to bola horká pilulka keby jediná prehra bola taká dôležitá 😀
 
Příspěvků
23,975
to vem čert... myslel jsem, že jim dáme 3:0. a za stavu 2:1, že dáme na 3:1. měli jsme na to.
 
Příspěvků
1,332
prý měl v nohách 10-15 minut, hrál by v prodloužení
škoda, že nenastoupil 10 před koncem normální hrací doby...
Na druhú stranu Spina sa zranil po 20 minútach keby tam poslal na 10 Dybalu a nič sa nezmení iba sa zraní tak ho všetci ukamenuju 😀
 
Příspěvků
6,397
Hoši, bylo to blízko, ale, klidně mě kamenujte, mě stejně sere, že to DDR hrál naplno, na to, že to fakt zkusíme... A Atalanta bude ve výsledku odpočatější, sejme nás a nebudem mít nic, protože s Leverkusenem samozřejmě prohraje.

Zabojovali jsme, ale k hovnu. V neděli za to zaplatíme, nevyhrajeme EL a LM nebude ani z ligy.

Kéž se mýlím! Daje!
 
Příspěvků
3,472
Hoši, bylo to blízko, ale, klidně mě kamenujte, mě stejně sere, že to DDR hrál naplno, na to, že to fakt zkusíme... A Atalanta bude ve výsledku odpočatější, sejme nás a nebudem mít nic, protože s Leverkusenem samozřejmě prohraje.

Zabojovali jsme, ale k hovnu. V neděli za to zaplatíme, nevyhrajeme EL a LM nebude ani z ligy.

Kéž se mýlím! Daje!
Predtim sem chtel psat at se Gasperini kokot tesi!!!!ze je porazime ve finale a v lize😃🫡👊
 
Příspěvků
3,472
Hoši, bylo to blízko, ale, klidně mě kamenujte, mě stejně sere, že to DDR hrál naplno, na to, že to fakt zkusíme... A Atalanta bude ve výsledku odpočatější, sejme nás a nebudem mít nic, protože s Leverkusenem samozřejmě prohraje.

Zabojovali jsme, ale k hovnu. V neděli za to zaplatíme, nevyhrajeme EL a LM nebude ani z ligy.

Kéž se mýlím! Daje!
Ty jo riči ….jedes to dlouho no at to pusti….ale predstav si ze tam je 1500 fans a ty tam das Aouara Sancheze Karsdorpa…neda se….jede se dal…
 
Příspěvků
1,521
Hele odehrálo se to celkem důstojně, žádná výsledková blamáž. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že DDR to tím střídáním vždy nějak dosere. Jak tu kdysi psal Tomáš nebo kdo, když už bylo téměř jasné, že do LM se dá postoupit z 5. místa a my měli ještě nějaký ten bodový náskok, že se to dá ještě posrat, tak to k tomu směřuje. Ale díky, dostat se až sem, kde málem vyšla senzace, to jsem nečekal. Ale věřím tomu, že by je Atalanta mohla ve finále smáznout.
 

scr

Příspěvků
1,764


Alespoň útěcha ze jsme přeskočili Inter Merdu a pro letošní sezonu jsme nejlepší Italskej tym v Evropě


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,764
Popravdě na LM nemame a musí dojit k přestavbě a omlazení tymu, tak ocekavam sušší roky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,304
Já mám obavy že prodáme Svilara který má nějakou hodnotu protože budeme muset vyrovnat FFP!!! Cristante,pellegrini a Paredes jsou neprodejni a tam si myslím že nás tlačí nejvíce bota no uvidíme snad se o LM porvou
 
Příspěvků
3,650
Já mám obavy že prodáme Svilara který má nějakou hodnotu protože budeme muset vyrovnat FFP!!! Cristante,pellegrini a Paredes jsou neprodejni a tam si myslím že nás tlačí nejvíce bota no uvidíme snad se o LM porvou

Paredese bych neprodával. Chápu ten hejt mnoha fanoušků a jistou nesympatičnost, ale on tý hře dává smysl. Za mě byl i včera skvělej.
 
Top