Letní příprava ‘24

Příspěvků
1,338
Chlapci z primavery zahrali lepšie.
Naozaj nie je koho vyzdvihnúť. Angelino Baldanzi Zalewski aspoň trochu ukázali že majú kvalitu ale inak nič
Najväčšie sklamanie určite Solbakken čakal som že zabojuje o miesto.
Určite aj Le Fee ktorý ničím nevynikal jediné teda tým, že spravil najviac faulov z tímu v prvom polčase
 
Příspěvků
214
Řádil proti Římu když hrál za Bodo 2 zápasy 3 góly myslím,přišel zadarmo takže průser to není hrát by ale taky asi moc neměl.nemame útočníky jen Abraham mě se i za těch 20 minut líbil
Mas pravdu. Ted si vybavuju, ze o nem mluvili chlapci z RomaPress podcastu jakej to je prospect a ze jestli si pamatuju dobre, ze nejak sam rozvazal smlouvu z Bødo, aby mohl za Josem do Rima na kteryho udelal velkej dojem pri tom nasem debaklu proti nim. Pravda pravda, uz si vzpominam jak to cely bylo.

No kazdopadne Ole sorry, ale Solskjaer nejsi, hybaj zpatky do Fjordu 😁
 
Příspěvků
3,698
Na Solbakkenovi neproděláme, přišel zadarmo a tehdy se opravdu jevil dobře. Furt to není takovej průser jako třeba Šomurodov z těch novějších.

K tý přípravě, moc nerozumím tomu argumentu, že bysme je měli přece porazit snadno, když to je nějakej no name tým. Ty rozdíly mezi velikánama a malýma klubama se docela stírají, oni jsou na konci přípravy, za pár dní jim začíná liga. My jsme prakticky na začátku. A vzhledem k tomu, že u nás hráli většinou hráči Primavery, chyběly nám skoro všechny opory a Slováci hráli doma před nabuzenejma ochozama, tak to za mě není zas tak hrozný.
 
Příspěvků
16
Čaute... viem, že to sem úplne nepatrí ale je to tu také najživšie... videli ste? Čo nato hovoríte ? Tešiť sa alebo je to iba videjko a nikdy sa to do reality nepreklopí?

 
Příspěvků
214
Ok, beru zpet vse spatnyho co jsem o nasem vedeni rekl o tomhle prestupaku. Budeme mit novej stadion! 💛❤️
 
Příspěvků
1,338
Tých čo fandia už dlhé roky ako ja, nevzruší ďalšie video o tom žeby mal byť nový štadión .
Aj keď pripúšťam že Friedkinovci pôsobia naserioznejšie zatiaľ.
 
Příspěvků
3,698
Tých čo fandia už dlhé roky ako ja, nevzruší ďalšie video o tom žeby mal byť nový štadión .
Aj keď pripúšťam že Friedkinovci pôsobia naserioznejšie zatiaľ.

Mam stejnej pocit. To co rikal Ryan jsme uz slyseli nekolikrat. Video pod Pallottovym tymem na me pusobilo vic. Ale Friedkini na me pusobi nejlip od Sensiho.
 
Příspěvků
1,338
A mimochodom ak mám hodnotiť vizuál tohto projektu tak za mňa bol rozhodne krajší ten čo mal mať okolo štadiona tú modernú imitáciu kolosea.

Tento nový projekt mi príde malo výnimočný na mesto Rím.

Nie žeby to bolo najdôležitejšie.
 
Last edited:
Příspěvků
3,698
A mimochodom ak mám hodnotiť vizuál tohto projektu tak za mňa bol rozhodne krajší ten čo mal mať okolo štadiona tú modernú imitáciu kolosea.

Tento nový projekt je dosť tuctový, nič výnimočné na Rím.

Nie žeby to bolo najdôležitejšie.
Me se tam libil i ten - dost kycovitej - napad, ze domaci budou vystupovat na plochu ze spodniho patra podobne jako gladiatori do areny.
 
Top