Letná príprava 2013

Příspěvků
24,007
Mick napsal:
Nominacia all star mls proti nam :
Portieri: Raúl Fernández (FC Dallas), Nick Rimando (Real Salt Lake)
Difensori: Corey Ashe (Houston Dynamo), Matt Besler (Sporting Kansas City), Tony Beltran (Real Salt Lake), Aurélien Collin (Sporting Kansas City), Omar Gonzalez (LA Galaxy), DeAndre Yedlin (Seattle Sounders FC)
Centrocampisti: Kyle Beckerman (Real Salt Lake), Patrice Bernier (Montreal Impact), Tim Cahill (New York Red Bulls), Brad Davis (Houston Dynamo), Will Johnson (Portland Timbers), Mike Magee (Chicago Fire), Graham Zusi (Sporting Kansas City)
Attaccanti: Marco Di Vaio (Montreal Impact), Thierry Henry (New York Red Bulls), Robbie Keane (LA Galaxy), Camilo Sanvezzo (Vancouver Whitecaps FC), Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes).
slušnej útok
 
Příspěvků
2,642
Z toho útoku jsou už všichni vyčpělí. Akorát Henry je pořád velkej bourák :Ok:
 
Příspěvků
5,934
Pigi10 napsal:
Z toho útoku jsou už všichni vyčpělí. Akorát Henry je pořád velkej bourák :Ok:

Zrovna toď som nemohol spať, tak som kukal NY RedBulls - Montreal Impact. Ty voe, tá liga je čosi úplne strašné. Henry tam môže byť megastar pokojne do 50tky s prstom v zadku.

Btw, funny fact: Matteo Ferrarri žije a kope v stoperskej dvojici s Nestom za Montreal. A sú najhorší na svete. :mrgreen:
 
Příspěvků
24,007
danko10 napsal:
Pigi10 napsal:
Z toho útoku jsou už všichni vyčpělí. Akorát Henry je pořád velkej bourák :Ok:

Zrovna toď som nemohol spať, tak som kukal NY RedBulls - Montreal Impact. Ty voe, tá liga je čosi úplne strašné. Henry tam môže byť megastar pokojne do 50tky s prstom v zadku.

Btw, funny fact: Matteo Ferrarri žije a kope v stoperskej dvojici s Nestom za Montreal. A sú najhorší na svete. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Příspěvků
3,754
koukal jsem na dopolední trénink.

Jedvaj se výborný na rozehrávce.

Zaujal mě jeden mladý, co to tam sázel. Myslel jsem že to je Ricci, ale podle všeho to byl ten Di Mariano.

Dneska je první přátelák
 
Příspěvků
14,022
Probable line-ups

AS ROMA (4-3-3): Skorupski/Lobont; Balzaretti, Castan/Jedvaj, Benatia, Torosidis; Bradley, Pjanic, Marquinho/Florenzi; Totti, Osvaldo/Borriello, Lamela.
Subsitutes: Lobont, Julio Sergio; Jedvaj, Burdisso, Romagnoli, Marquinhos, Crescenzi, Maicon, Dodo; F. Ricci, M. Ricci, Verre, Florenzi, Frediani, Taddei, Marquinho; Caprari, Borriello, Tallo. Coach: Rudi Garcia.
Unavailable players: De Rossi and Destro.
 
Příspěvků
24,007
9:1, viděl jsem jen konec... let's start :Ok:

 
Top