KL: ROMA- CSKA Sofia

Příspěvků
5,142
scr napsal:
1Mancini neposlechl Mourinha
Gianluca Mancini se podílel jednou brankou na vysokém vítězství AS Řím nad CSKA Sofia v Konferenční lize. Ke gólu ale přišel za zvláštních okolností. Skóroval po rohovém kopu, na který mu kouč zakázal jít. "Cítil jsem, že dám gól," řekl Mancini, který se ihned po vstřelené brance běžel radovat k lavičce, kde jej přivítal smějící se Mourinho. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," napsal Mourinho po zápase na sociální sítě. (football-italia.net)


Ehm no já si už několikrát všíml, že to mezi nimi jiskří..neposlechnout trenera=zimní stehovacka zvlášť u Mourka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Toto je ale v dobrom myslené, nie žeby mali naštrbené vzťahy.

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku

 
Příspěvků
2,348
Nekompromisní Mourkovo chování tak i tak na ty naše namachrovane primadony platí a bude platit. Holt přišla osobnost ... Tak snad to vydrží.
 
Příspěvků
23,906
Mourinho dělá zatím přesně to, co potřebuje pro to, aby věci vypadaly tak, jak chce on. Tj. mimo jiné v zimě bude říkat kupte mi X lidí, jinak dopadne sezóna zle. A totéž platí např. o tom mancinim. Podržel tím hráče, shodil sebe, eeevrybody happyyy. Klasik.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,802
Mayorala mi líto vlastně vůbec není, respektive chybět mi nebude, známe ho jen z minulý sezony kdy toho dost stálo za hovno a těch jeho pár světlejch chvilek, který předvedl za celou minulou sezonu, ukázali Tammy s Uzbekem už za těch pár zápasů
Dokonce si myslim, že hráčů dopředu máme dost a není třeba nabírat další
Proti Sassuolu ukazovali záběr z rozmýšky mezi Mourkem a Mancinim (max tři vteřiny, ve kterejch Mancini jakoby Mourka odstrčil), nevim jesli to viděl i někdo z vás, ale já z toho v tý době dobrej pocit neměl, sem rád, že to teď dopadlo, jak to dopadlo, Mou je skvělej trenér a psycholog, ale taky si to umí v kabině dobře posrat
 

scr

Příspěvků
1,751
PsYchr napsal:
Mayorala mi líto vlastně vůbec není, respektive chybět mi nebude, známe ho jen z minulý sezony kdy toho dost stálo za hovno a těch jeho pár světlejch chvilek, který předvedl za celou minulou sezonu, ukázali Tammy s Uzbekem už za těch pár zápasů
Dokonce si myslim, že hráčů dopředu máme dost a není třeba nabírat další
Proti Sassuolu ukazovali záběr z rozmýšky mezi Mourkem a Mancinim (max tři vteřiny, ve kterejch Mancini jakoby Mourka odstrčil), nevim jesli to viděl i někdo z vás, ale já z toho v tý době dobrej pocit neměl, sem rád, že to teď dopadlo, jak to dopadlo, Mou je skvělej trenér a psycholog, ale taky si to umí v kabině dobře posrat
Ano přesně to jsem měl na mysli. Mancini mi přijde krapet labilní . A asi to není úplně hrac, který chce někoho poslouchat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top