KL: ROMA- CSKA Sofia

Příspěvků
6,341
Shomurodov - el shaarawy - gól... To už jsem někde viděl....

Faraonek se nám nějak rozstrilel. Jen tak dál

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,554
Zatím slušný. Lorenzo nádhernej gól a El shaarawy taktéž. Jen ta obrana trochu plave a fiut tam je hroznej prostor mezi zálohou a stoperama. Nikdo je nejistí a vzniká velká kapsa.
 
Příspěvků
23,906
Paráda, sice povinnost, ale příjemná. Daje

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,554
Akorat toho Mayorala je mi lito. Uprimne, cekal jsem ho v zakladu. Pak byl i svlecenej s pripravenej ke stridani, spolu s Tammym, ale sel jej Tammy. Skoda, minulou sezonu jedno z nejvetsich pozitiv.
 
Příspěvků
6,336
Člověk až nevěří, psychologicky je to úplně někde jinde, reagujeme na vývoj zápasu, makáme. K tomu nádherné góly. Uvidíme, co až přijdou těžší soupeři, vzájemné zápasy s elitou.
Borjito je pro Žozého evidentně opravdu na odpis, no. Bohužel pro něj hrají Tammy i Eldor opravdu výborně.

Daje!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,142
Zapol som až v cca 70 minúte s malou dušičkou, že už to iba dohrajú. Prd. Oni ešte jazdili a pridali 2 góly a tyč.
Veľmi sympatické.

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku

 
Příspěvků
2,802
Shomurodov se snažil, ale moc mu to včera nelepilo
Faraon byl výbornej a vůbec bych se nebranil tomu, aby byl v zakladu
Potřebujem druhýho pravýho beka
 
Příspěvků
3,554
PsYchr napsal:
Shomurodov se snažil, ale moc mu to včera nelepilo
Faraon byl výbornej a vůbec bych se nebranil tomu, aby byl v zakladu
Potřebujem druhýho pravýho beka

Jo, ten pravej bek mi taky přijde jako nutnost. Spolu s tím opěvovaným záložníkem. Reynoldse Mou asi odepsal stejně jako Borju. Škoda.
 
Příspěvků
2,234
Mayoral je jasný toho po konci hostování nevykoupime navíc prý k nám chce ten z Petrohradu Azmek nebo jak se jmenuje kterému končí smlouva což by nebylo špatné ale kdo ví jak je to reálné.Mayoral šanci by dostat mohl ale ti dva hrají dost dobře coz je samozřejmě super ale ty náhradníky to asi sere.Elsa teď patří do základu ani Zaniola a Mikhi teď nějak top nejsou
 
Příspěvků
3,554
Francesco Totti AS napsal:
Včera jsme dohravali jak? Na 4 stopery?

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Jo, vsichni ctyri. Mou dal jasne najevo, ze s Reynoldsem kamarad nebude
 
Příspěvků
3,554
pasta napsal:
Mayoral je jasný toho po konci hostování nevykoupime navíc prý k nám chce ten z Petrohradu Azmek nebo jak se jmenuje kterému končí smlouva což by nebylo špatné ale kdo ví jak je to reálné.Mayoral šanci by dostat mohl ale ti dva hrají dost dobře coz je samozřejmě super ale ty náhradníky to asi sere.Elsa teď patří do základu ani Zaniola a Mikhi teď nějak top nejsou

Ani Perez, jak jsem ho pod Fonsecou nemel rad, mi neprijde spatnej.
 
Příspěvků
3,554
Francesco Totti AS napsal:
Largo napsal:
Francesco Totti AS napsal:
Včera jsme dohravali jak? Na 4 stopery?

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Jo, vsichni ctyri. Mou dal jasne najevo, ze s Reynoldsem kamarad nebude
Přitom už o nic nešlo

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk


Prave. Tim spis ukazal, co si o nem mysli.
 
Příspěvků
6,341
Mou ještě neví že přijde období, kdy bude rád za každou zdravou nohu. Aby pak nebylo pozdě

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

scr

Příspěvků
1,751
1Mancini neposlechl Mourinha
Gianluca Mancini se podílel jednou brankou na vysokém vítězství AS Řím nad CSKA Sofia v Konferenční lize. Ke gólu ale přišel za zvláštních okolností. Skóroval po rohovém kopu, na který mu kouč zakázal jít. "Cítil jsem, že dám gól," řekl Mancini, který se ihned po vstřelené brance běžel radovat k lavičce, kde jej přivítal smějící se Mourinho. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," napsal Mourinho po zápase na sociální sítě. (football-italia.net)


Ehm no já si už několikrát všíml, že to mezi nimi jiskří..neposlechnout trenera=zimní stehovacka zvlášť u Mourka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top