KL odveta ROMA vs. Bodo/Glimt

Příspěvků
3,397
čtvrtek, Olimpico, 21:00.

Tady není o čem, musíme vyhrát aspoň o jednu branku a postoupit. Ukázat, že se umíme rvát na hřišti, ne jen mimo něj.

Patricio - Mancini, Smalling, Ibanez - Karsdorp, Cristante, Oliveira, Zalewski - Pellegrini, Mchitarjan - Abraham

Daje!!! :sala: :Ok:
 
Příspěvků
2,100
Nejpohyblivější chlap v týmu spolu s Oliveirou ten střed máme dost pohyblivý 🤪😁 Bude to těžké ale snad je dají hlavně to chce dobrý přístup a nasazení 😉 četl jsem že máme 2 nejvyšší návštěvy, 39 tisíc průměr což na to že byl covid a nebyla možná plná kapacita je krásné a zítra má být zase plno 💪
 
Příspěvků
23,706
masterhunter napsal:
Dotahujeme proti týmu, který by bez nás neznal nikdo v Evropě. Smutný ...

smutný by bylo nepostoupit, teď je poločas a co si budem povídat, hráče z našeho týmu by v evropě moc týmů nebralo

daje, 3:0 prosím pěkně
 
Příspěvků
2,100
Já ty kluky nechápu proč nemáme takové nasazení aspoň každý druhý zápas 💪 tak hrát půl sezóny tak jsou jasně do 4 místa, krása zatím
 
Příspěvků
3,397
A do hry bych poprosil Boveho, Péreze (Zaniolo standing ovation), Šomurodova a Kumbullu. Ať si odpočinou na Neapol.

Daje!
 
Příspěvků
3,257
Se potvrdilo že hráči to fórum tady pročítají...Nicola jsme hejtovali a prodali a on dá 3kousky....a to byli další šance díky němu,že nepredrzel balón ale dal ho dal do akce
 
Příspěvků
23,706
Daje. Leicester tvl, to bude zápas

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 

scr

Příspěvků
1,696
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,397
scr napsal:
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jsem zvědavej, jak bys mluvil, kdybychom prohráli....
 
Top