KL odveta ROMA vs. Bodo/Glimt

scr

Příspěvků
1,696
Není zapas abych neříkal , ze vyhrajemeVše má svůj čas a vše má nějakej důvod.. fandím letos 20 let a fandit budu…. No dokud nechcípnu… jednou jsi nahoře jednou dole. Příští rok věřím v titul


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,696
Largo napsal:
scr napsal:
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jsem zvědavej, jak bys mluvil, kdybychom prohráli....
Já si nepřipouštím prohru ale dokážu uznat kvality soupeře a že na to neměli a že někdo zahral špatně, ale určiťe neřeknu jeee prohrávaj nefandim to se nedá


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,202
scr napsal:
Largo napsal:
scr napsal:
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jsem zvědavej, jak bys mluvil, kdybychom prohráli....
Já si nepřipouštím prohru ale dokážu uznat kvality soupeře a že na to neměli a že někdo zahral špatně, ale určiťe neřeknu jeee prohrávaj nefandim to se nedá


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naprostý nesmysl co píšeš. Nejde o to, že se prohrává, tak se nefandi. Jde však o to, proč, s kým a po jakém výkonu se prohrává.
 
Příspěvků
5,141
Noooo ty koky to bola jazda. Skvelý polčas (viac som nevidel), skvelá atmosféra.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,696
[media] https://youtu.be/DEi1z3XR8Pw[/media]


Sent from my iPhone using Tapatalk

edit by sushi
 
Příspěvků
6,243
Já byl od 5 na "jedno", no vypil pět čtrnáctek bez večeře, vrátil se a sotva v bedně hledal balon. Za stavu 3:0 jsem to vzdal, jaký hovno jsem z toho měl, a šel spát. Tož ale paráda, kluci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Příspěvků
3,260
Nicolò Zaniolo dostal cenu pro nejlepšího hráče čtvrtfinálových odvet v Konferenční lize. AS Řím porazil Bodo/Glimt jasně 4:0, záložník dal dvě branky. (uefa.com)
 
Příspěvků
23,707
Di Canio ve studiu sky měl super výstup, kdy říkal, že se z toho dělá bůhví co, přitom se hrálo s bodo glimt, kde se loví lososi a jsou to lososáci :D zcela vykolenej lazial posranej :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,399
scr napsal:
Largo napsal:
scr napsal:
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jsem zvědavej, jak bys mluvil, kdybychom prohráli....
Já si nepřipouštím prohru ale dokážu uznat kvality soupeře a že na to neměli a že někdo zahral špatně, ale určiťe neřeknu jeee prohrávaj nefandim to se nedá


Sent from my iPhone using Tapatalk

Asi si nerozumíme. Psals, ať jdou lidi, co mluvili negativně, fandit jinam. Po zápase se to hodnotí hezky. Nadáváme tu většinou na hru, na výsledky proti menším týmům a na plno objektivních problémů. To je, myslím, přirozená součást fandění.
 
Příspěvků
6,243
Sushi napsal:
Di Canio ve studiu sky měl super výstup, kdy říkal, že se z toho dělá bůhví co, přitom se hrálo s bodo glimt, kde se loví lososi a jsou to lososáci :D zcela vykolenej lazial posranej :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

ať jde do prdele
 
Příspěvků
2,338
scr napsal:
Všichni co mluvili negativně většina znalců tady .. jdete fandit jinam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tohle je slušnej výblitek. :-D Kritika patří ke každýmu sportu. Nejsem toho nějakej fanoušek, ale kritika, která je řečená slušně a otevírá nějakou debatu, k tomu patří. Hrál jsi někdy fotbal? Chválili tě trenéři, když jsi hrál hovno, když tým hrál hovno? :mrgreen:
 
Příspěvků
908
caute hlasim sa po dlhsej dobe :hahaha: :joooo: aj ked tuto sezonu mam najmenej napozeranych zapasov za 15 rokov,to neznamena ze rimske srdce stale nebije a chcem si splnit celozivotny sen to je vidiet Rim a futbal muzstva ktore mi uz mnoho krat spravilo hanbu a infarkt ...tak mi "zajebalo" a presviedcam brata,co futbal nesleduje ,nech ide so mnou 5.5 na Leicester .ja co viem par fraz anglicky by sa stratil sam aj vo Viedni na namesti :lol: :lol: :lol: ...teraz prejdem k pointe,na aku tribunu mi odporucate v pripade ze brata presvedcim kupit listky ??este si ce niesu k dispozicii,ale nechcem nic nechat na nahodu...Dakujem . :roma: :danko:
 
Příspěvků
23,707
Romulus napsal:
caute hlasim sa po dlhsej dobe :hahaha: :joooo: aj ked tuto sezonu mam najmenej napozeranych zapasov za 15 rokov,to neznamena ze rimske srdce stale nebije a chcem si splnit celozivotny sen to je vidiet Rim a futbal muzstva ktore mi uz mnoho krat spravilo hanbu a infarkt ...tak mi "zajebalo" a presviedcam brata,co futbal nesleduje ,nech ide so mnou 5.5 na Leicester .ja co viem par fraz anglicky by sa stratil sam aj vo Viedni na namesti :lol: :lol: :lol: ...teraz prejdem k pointe,na aku tribunu mi odporucate v pripade ze brata presvedcim kupit listky ??este si ce niesu k dispozicii,ale nechcem nic nechat na nahodu...Dakujem . :roma: :danko:
kamkoli, podle mě neseženeš
tevere je fajn, ale i distinti sud, naopak curva/distinti nord je daleko od kotle, monte mario je hlavní, vidět fotbal není asi nikde
 
Top