KL:. Bodo/Glimt - ROMA

Příspěvků
23,706
nejvetší ostuda ever
hustý
jsem mysel, že tohle se pod mourinhem stát prostě nemůže
ale u nás nic není nemožné
 
Příspěvků
2,100
Ty vole mě čeká druhy zákrok srdce během měsíce a na tohle se mám dívat vždyť mě jebne už v Neděli na tohle fakt nemám !!!!
 
Příspěvků
1,236
Teraz som prišiel domov pozeram na vysledky dva tri krat či určite dobre vidim :lol: *omg* Tak tomuto sa ešte len povie HANBA ! Pri sedmičke od velkoklubov sme sa tu povzbudzovali že no nemožeme sa snimi rovnat aky je ich rozpočet atd.. ale toto nema žiadnu vyhovorku ! Hodnota ich celeho kadra je rovnaka aku ma Karsdorp
 
Příspěvků
23,706
asi nebudu jedinej, kdo si řiká, že josé chtěl dát vedení signál, což se mu teda povedlo na výbornou
 
Příspěvků
1,236
Sushi napsal:
asi nebudu jedinej, kdo si řiká, že josé chtěl dát vedení signál, což se mu teda povedlo na výbornou

A aky signal ? Po letnom prestupovom obdobi je bilancia mínus 95m ( Čo by zato predchadzajuci treneri dali ). Ak neplanuje prist nejaky Arabsky investor tak neviem akože čo viac sa da v klube ako Rim chciet. Ta lavička neni kvalitna ale nikdy ani nebola a v žiadnom pripade nie je ani tak strašne slaba aby mala dostat 6ku od trapneho Norskeho klubu.

Fonseca ked minuly rok šetril tiež hral s podobnou zostavičkou kde mal aj hračov primavery a neutržil taku hanbu ako Mourinho.
 
Příspěvků
3,397
Sushi napsal:
asi nebudu jedinej, kdo si řiká, že josé chtěl dát vedení signál, což se mu teda povedlo na výbornou

Přesně. Jen je škoda, že svoje ego opět upřednostnil před výsledkama týmu. A je fakt, že ta lavička není zas tak strašidelná, aby měl dostat šestku od norskýho úprůměrnýho klubu. Vždyť na těch klucích bylo vidět, že nejspou motivovaní, že neví co a jak hrát ani kde stát.
 
Příspěvků
2,100
Jde o hráče budu se opakovat ale bez chutí makat to nepůjde když ti hráči po hřišti chodí tak je to těžké někteří zaslouží více prostoru (Pérez, Darboe,Eldor) prvně jmenovaný náš nejlepší hráč dneska jinak to stálo za vyliž prdel ale pořád si myslím že ikdyz někteří by v Římě neměli hrát tak kvalitu by měli mít na takové soupeře!!! Bryan a Mkihitarian to teda v 2 půli vůbec neoživil a stejně v neděli budou hrát základ.Kus víny má i Mourek to bránění hráčů jako celku je hrozný a navíc hrajeme pořád stejně není těžké nás přečíst (pomalý přechod a co nejvíc přihrávek zpět, přitom můžou útočit ale oni raději se otočí a znovu z levá do práva a pak zase otočka a zpět moment překvapení žádný ) proti minulému roku je rozdíl ten že to neperou na gólmana ale jinak rozdíl velký není bohužel.Je to smutné hlavně ta snaha a bojovnost chybí
 
Top