KL:. Bodo/Glimt - ROMA

Příspěvků
2,234
https://sportnet.sme.sk/spravy/jose-mourinho-as-rim-bodo-glimt-najvacsia-prehra-v-historii/?fbclid=IwAR21CurJNm0JQqtZdXS2PUScDWbwuSPSiphR2OAyh5O1iaWbBmigZgQFS-o
 
Příspěvků
5,142
Veľká blamáž, ale na tie sme tak nejak zvyknutí. Prišla ale dosť skoro, takýto výprask nikto nečakal, obzvlášť v Európskej sranda lige. Na druhú stranu je dobré, že to prišlo teraz a v tejto súťaži, aby sa z toho vyvodili nejake konsekvencie...

Každopádne, José tak nejak potvrdzuje renomé a začína pôsobiť arogantne. Bolo by dobré, aby trochu stíchol a začal makať tak, aby boli výsledky. Komu v Ríme sa darilo, ak za ním nestali fanúšikovia? A tí sú momentálne dobre rozhodení...
Príde mi, z toho čo hovorí, že na tréningu trénuje časť hráčov ako hlavný tím a zvyšok je do počtu, alebo ich koučuje niekto iný.
Dnes to nebolo o hráčoch, skôr o systéme. Môžete tam mať aj Ronalda, ked nevie kde má behať a čo hrať - bude na figu. Príprava na umelé ihrisko bola tiež najskôr mizerná, bolo vidieť veľký rozdiel.

Scenár aký nastal včera bol badateľný už v minulosti. Obmenená základná zostava šla hrať menej významný zápas v pohári, no nepriniesla výsledok. V cca 60. minúte tam nabehli hráči zo základu a nič sa nezmenilo (napr. proti Spezii v poháre...).

Každopádne ešte nie je ani október a už je to rozporuplné :roll: . Väčšinou sme vydržali aspon do jari, či do novembra do prdele :mrgreen:
 
Příspěvků
2,406
Já nevím...podle mě tohle hraje Mourkovi do karet. Četl jsem jeho vyjádření a přijde mi to tak. V zimě se bude chtít dalších hráčů zbavit a jiný dotahnout.
 
Příspěvků
6,336
Jsem čekal, kdy typická Římovina přijde i pod Mourinhem. Zas tak dlouho to netrvalo.

Rupl s Hellasem hloupě, rupl v derby s Laziem, rupl s Juvehnusem, teď šestka v Norsku. V neděli ho natře plešoun, který je zatím zcela stoprocentní, a může se pakovat, celý slavný Žozé.

Ta neděle bude za mě kurevsky důležitá.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,406
Odepisovat trenéra po nějakých třech měsících je nesmysl. 4. místo teď v lize je vlastně celkem úspěch.
 
Příspěvků
4,153
Pakovat asi ne, ale tohle je velka ostuda, nastesti jde o hovno a z ty skupiny snad postoupime. Docela by me ale zajimalo jakej by byl vysledek, kdyby Mou v polocase nechytl berserk a nestridal hned 3 hrace.

S Napoli uvidime, ale problemy se silnymi souperi uz mame nekolik let, coz mozna trochu nahrava tomu, co Mou rikal o tom, ze tym ma jen 13 hracu a zbytek stoji za hovno, ale docela by me zajimalo kdo do ty jeho vybrany skupiny a kdo ne, u par jmen neni uplne jasno.

Pinto sice utratil 90 mega, ale za ty samy hrace urcite mohl dat i o 10-20 min (Shomudorov bude myslim patrit mezi nejhorsi nakupy v dejinach klubu).
 
Příspěvků
6,336
Trend je bohužel velice sestupný. Bylo to řečeno samozřejmě v nadsázce, po Juve jsem se ho naopak ještě zastával. Nicméně úspěch s Napoli je více než důležitý.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,934
Ale aby sme našli aj nejaké pozitívum - z tých hnusných modrých dresov chlapci spravili hneď v prvom zápase pamätné.
 
Příspěvků
2,234
Vidíš a já bych řekl že třeba ten Shomudorov by měl hrát základ třeba místo Mkihitariana třeba na dva útočníky ať hrajeme
 
Příspěvků
5,142
pasta napsal:
Vidíš a já bych řekl že třeba ten Shomudorov by měl hrát základ třeba místo Mkihitariana třeba na dva útočníky ať hrajeme

Presne presne, Eldor sa vôbec nejaví ako druhotriedny hráč bez kvality.
 
Top