Florenzi

Příspěvků
23,906
https://twitter.com/obsessedwithasr/status/909174335507746819

nějakej imbecil se zeptal floreho jestli už řeší novou smlouvu,
ten mu odpověděl "byl jsem 11 měsíců zraněnej a ty se mě ptáš na novou smlouvu?",
načež ten poser od novin řekl ještě "strootmanovi ho taky prodloužili...",
flore se zasmál a odešel

borec
 
Příspěvků
1,309
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Karsdorp na plac, Flore stejně nebyl lepší.

#zrušterepre

No neviem, ja sa stale čudujem kto videl v Karsdorpovi obrancu. Je rychly vie prihrat vie si spravit hrača ale vobec nevie branit
 
Příspěvků
2,406
Mick napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Karsdorp na plac, Flore stejně nebyl lepší.

#zrušterepre

No neviem, ja sa stale čudujem kto videl v Karsdorpovi obrancu. Je rychly vie prihrat vie si spravit hrača ale vobec nevie branit

To ani Florenzi, ten je poslední dobou strašnej.
 
Příspěvků
2,234
Florko se u nás neprosadil a jak mu to jde v PSG to by jeden nevěřil 🙉 jak to tam má??? hostování a pak za prachy přestup nebo se vrátí a můžeme si říct o kolik chceme?
 
Příspěvků
3,404
Alessandro Florenzi se stane kmenovým hráčem PSG. Italský záložník či obránce ve francouzském klubu hostuje z AS Řím a vedení se rozhodlo uplatnit opci na trvalý přestup, na Apeninský poloostrov pošle devět milionů eur. (football-italia.net)
 
Příspěvků
5,934
Ludsky som ho mal rad. Futbalovo som ho povazoval za idealneho dvanasteho hraca, takze mi jeho odchod, v jeho vlastnom zaujme, az tak nevadil.

To som este nevedel, ze len co sa za nim zatvoria dvere, ten portugalsky panic zmeni system na nieco, co by mu mohlo konecne vyhovovat a da tam, ty vole, Bruna... :zed:

Ciao Flore! <3
 
Příspěvků
23,906
A to ještě odešel hlavně kvůli portugalcovi... Mě to mrzelo, mrzí a mrzet bude

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,341
U nás na pokraji sestavy, ve slavném PSG hráč do základu. Zvláštní

Nástupce Tottiho s De Rossim jsem v něm neviděl, i tak to byl ale hráč, který tomu dával něco navíc. To třeba u Pellegriniho necítím.

Ať se daří, Alessandro

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
1,309
Tak toto je príbeh ktorý môže vzniknúť snáď iba v Ríme. Floreho srdciara, univerzala ktorý síce prežíval práve hernú krízu ( z ktorej sa dostal a pravidelne hráva v PSG aj v repre) Fonseca vypakuje preč a nahradí ho futbalistom ako Bruno P ktorého si pohadzovali na hostovackach Brazilske kluby a žiadne iné sa o neho netrhali.

Teraz je to už jedno. Florenzi už určite poslal ďakovnú kyticu Fonsecovi zato že mu pomohol utiecť z tohto zúfalstva ktoré je v Rime a može hrat o víťazstvo v LM aj v lige. Prajem mu aby povyhrával trofeje aby zažil to čo France a Daniele kvôli vernosti nikdy nezažili
 
Příspěvků
5,142
Mne bude chýbať. Futbalových kvalít mal tak na 12teho hráča zostavy, ale futbalu dával ten iný rozmer, pre ktorý sa oplatí fandiť. Vášeň, emócie, parádne góly. Výkony neboli stabilné, ale kto ich už len ma...


Škoda, ahoj a nech sa darí.
 
Příspěvků
2,406
Francesco Totti AS napsal:
U nás na pokraji sestavy, ve slavném PSG hráč do základu. Zvláštní

Nástupce Tottiho s De Rossim jsem v něm neviděl, i tak to byl ale hráč, který tomu dával něco navíc. To třeba u Pellegriniho necítím.

Ať se daří, Alessandro

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Podle mě to je tím, že v PSG drží hubu a hraje, tam je kde kdo větší hvězda, než on. V Římě byl údajně místama na ranu.
 
Příspěvků
6,341
Abaddon napsal:
Francesco Totti AS napsal:
U nás na pokraji sestavy, ve slavném PSG hráč do základu. Zvláštní

Nástupce Tottiho s De Rossim jsem v něm neviděl, i tak to byl ale hráč, který tomu dával něco navíc. To třeba u Pellegriniho necítím.

Ať se daří, Alessandro

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Podle mě to je tím, že v PSG drží hubu a hraje, tam je kde kdo větší hvězda, než on. V Římě byl údajně místama na ranu.
Mně zklamal tím jak nechtěl podepsat smlouvu zkrs prachy. Tehdy u mně hodně klesl.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Top