Florenzi

Příspěvků
2,406
PsYchr napsal:


dva tejdny po operaci

hustý

já se dva tejdny po operaci válel s nohou na polštáři a pomálu sem ani nechodil chcát


Já to samý...tohle je z mýho pohledu naprosto neuvěřitelný
 
Příspěvků
3,404
90210 napsal:
Takze Florenzi je v prdeli.


Alessandro Florenzi si na podzim poranil koleno a přestože v prosinci začal trénovat, jeho návrat se zřejmě o něco oddálí. Záložník či obránce AS Řím si začátkem tohoto týdne problém obnovil a lékaři se rozhodli pro dvoudenní klid, po němž rozhodnou o dalším způsobu léčby. List La Repubblica nyní informuje, že se fotbalista zítra podrobí druhé operaci. (football-italia.net)

Snad se vrátí v příští sezoně ve stejné formě!skoda
 
Příspěvků
2,406
HugoBoss27 napsal:
90210 napsal:
Takze Florenzi je v prdeli.


Alessandro Florenzi si na podzim poranil koleno a přestože v prosinci začal trénovat, jeho návrat se zřejmě o něco oddálí. Záložník či obránce AS Řím si začátkem tohoto týdne problém obnovil a lékaři se rozhodli pro dvoudenní klid, po němž rozhodnou o dalším způsobu léčby. List La Repubblica nyní informuje, že se fotbalista zítra podrobí druhé operaci. (football-italia.net)

Snad se vrátí v příští sezoně ve stejné formě!skoda


To je strašný. :( Můžem jen popřát, ať se dá co nejdřív dokupy. :( :roma:
 
Příspěvků
5,142
Och Bože. Jeden z mala, ktori ukazuju pravu tvar futbalu. To. Je velmi dlha doba... :hell:

Floreeeeeeee.
 
Příspěvků
23,906
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/5ueh55/il_temporomas_florenzi_retears_acl_will_miss_67/
 
Příspěvků
23,906
90210 napsal:
No takze je na odpis. Jestli ten jeho navrat chlapci trochu neuspechali...
dneska jsem slyšel mluvit doktora, co ho operoval
tohle zásadně popřel, všechno podle plánu
prostě smůla, náhoda
 
Top