Dajeeeeeee! Campioni siamo nooooi!

Příspěvků
9,058
inak ten Láziál čo tam tlieska a stále do rozhodcu je fakt zábavný - Lazio style ....
 
Příspěvků
23,906
tak jsem poprvý zkouknul celý ty tři videa, taky tam mohli dát ty góly... ale sranda, vypadáme jako děsný kopyťáci :lol:
 
Příspěvků
2,262
Tak jsem navštívil web lazialu a četl sem si to hodnocení turnaje. To finále kluci. Já se divim že vás neporazili 20:2.
Když to tak sečtu tak měli hodně zdravotních problému, a vy jste měli O CELÝ DVA HRÁČE NAVÍC. :D
 
Příspěvků
23,906
Giovanni napsal:
Tak jsem navštívil web lazialu a četl sem si to hodnocení turnaje. To finále kluci. Já se divim že vás neporazili 20:2.
Když to tak sečtu tak měli hodně zdravotních problému, a vy jste měli O CELÝ DVA HRÁČE NAVÍC. :D

:lol: :lol:

to je takovej zvyk laziálů, když se něco podělá, tak je potřeba všem dát vědět, že se nic nestalo... :wink: nejlepší je v jednom tom videu jak brácha je faulovanej a klasicky trochu zdržuje... a někdo řiká "kurva ten zdržuje! :grr:

:mrgreen:

e la lazio merdaaa....
 
Příspěvků
1,773
Giovanni napsal:
Tak jsem navštívil web lazialu a četl sem si to hodnocení turnaje. To finále kluci. Já se divim že vás neporazili 20:2.
Když to tak sečtu tak měli hodně zdravotních problému, a vy jste měli O CELÝ DVA HRÁČE NAVÍC. :D
jasne..kratky souhr naseho bujareho tymu:

Pesi - vubec nespal
Sama - lil do 5 do rana a to se asi v 9 poprve zeblil
Mladasove - vyborny
Sushi - 10 dni chripka, nespal, urval si stehnu asi ve 3min
Ja - 7 piv, laktat jak hovedo, od 24:00 - 03:00 - sracka, cas straveny na zachode
Klida - manager..
 
Příspěvků
1,484
se divim, že lazio má u nás ještě fanoušky, jsem myslel od tý doby co tam neni Nedvěd, že už vymizeli xD
 
Příspěvků
23,906
SUSIsr napsal:
Giovanni napsal:
Tak jsem navštívil web lazialu a četl sem si to hodnocení turnaje. To finále kluci. Já se divim že vás neporazili 20:2.
Když to tak sečtu tak měli hodně zdravotních problému, a vy jste měli O CELÝ DVA HRÁČE NAVÍC. :D
jasne..kratky souhr naseho bujareho tymu:

Pesi - vubec nespal
Sama - lil do 5 do rana a to se asi v 9 poprve zeblil
Mladasove - vyborny
Sushi - 10 dni chripka, nespal, urval si stehnu asi ve 3min
Ja - 7 piv, laktat jak hovedo, od 24:00 - 03:00 - sracka, cas straveny na zachode
Klida - manager..
:lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
23,906
už jsem s tim začal, ale pak jsem to smazal, protože mi to v kontrastu s tím, co tu už je, přšlo trapný :lol:

uvidim časem, jestli mě něco osvítí :think: :mrgreen:
 
Příspěvků
1,773
Sushi napsal:
už jsem s tim začal, ale pak jsem to smazal, protože mi to v kontrastu s tím, co tu už je, přšlo trapný :lol:

uvidim časem, jestli mě něco osvítí :think: :mrgreen:
boring
 
Příspěvků
5,934
Chlapci moji zlatí.

Som z vás vážne dojatý, ale hlavne som moc rád, že jadro komunity je stále pokope. Ani neviete, ako rád by som bol býval pri tom s Vami (kopnúť si do "fanúšika" pižamákov - mmmm :pipp: ). No okolnosti ma točia natoľko, že som vlastne stratil aj kontakt s fórom... :(

Ale ja sa niekedy v tom Prágli ukážem a skočíme s Klíďom na Spartu, dáme derby, zlejeme sa jak dobytok, skončíme s kurvami (čau SUSIsr :obo: ), vysomrujeme cigáro od dročkára a ja sa pôjdem vychrápať na Florenc medzi Ho Či Minovych ex-súdruhov. :)

Každopádne klobúčik po samú zem pred Vami, Páni.

FORZA ROMA

:danko: :daje:
 
Příspěvků
23,906
danko10 napsal:
Chlapci moji zlatí.

Som z vás vážne dojatý, ale hlavne som moc rád, že jadro komunity je stále pokope. Ani neviete, ako rád by som bol býval pri tom s Vami (kopnúť si do "fanúšika" pižamákov - mmmm :pipp: ). No okolnosti ma točia natoľko, že som vlastne stratil aj kontakt s fórom... :(

Ale ja sa niekedy v tom Prágli ukážem a skočíme s Klíďom na Spartu, dáme derby, zlejeme sa jak dobytok, skončíme s kurvami (čau SUSIsr :obo: ), vysomrujeme cigáro od dročkára a ja sa pôjdem vychrápať na Florenc medzi Ho Či Minovych ex-súdruhov. :)

Každopádne klobúčik po samú zem pred Vami, Páni.

FORZA ROMA

:danko: :daje:
:tlesk: :sala: :sala: :mrgreen:
 
Příspěvků
2,782
Sushi napsal:
Dajeeeeeeeeeee! :daje: :daje: :daje: :daje:

Kdo nepřijel na turnaj fan klubů prohloupil, protožeeeeeeee.......

tohle je vítěznej tým!



Stručně, ve skupině jsme měli Barcelonu, Real Madrid a Valencii... udělali jsme si z nich španělský ptáky (a to ještě nebyl všem ptákům konec 8) ), postupně 2:1, 3:0 a 2:1. Druhá skupina byla Laziomerda, Intermerda, Real Madrid (byli tam dvakrát, protože Milán nepřijel) a Bayern Munchen. Postoupili laziomerda a němčouři.

V semifinále jsme vyjebali po bitvě se skopčákama 4:3 gólem 10 vteřin před koncem ( 8) ), ve druhý semifinále vyřadili ty dementi z lazia Barcelonu na penalty.

FINÁLEEEEE..... 2:0 ( 8) 8) ), lazio ani jednou nevystřelilo na bránu a odjelu domu s brekem.

FORZA ROMAAAAAAAAAAAAAA!

:band: :band: :band: :band: :band: :band: :band: :band:

klobuk dole :Ok: :sala:
 
Top