Dajeeeeeee! Campioni siamo nooooi!

Příspěvků
23,906
Dajeeeeeeeeeee! :daje: :daje: :daje: :daje:

Kdo nepřijel na turnaj fan klubů prohloupil, protožeeeeeeee.......

tohle je vítěznej tým!



Stručně, ve skupině jsme měli Barcelonu, Real Madrid a Valencii... udělali jsme si z nich španělský ptáky (a to ještě nebyl všem ptákům konec 8) ), postupně 2:1, 3:0 a 2:1. Druhá skupina byla Laziomerda, Intermerda, Real Madrid (byli tam dvakrát, protože Milán nepřijel) a Bayern Munchen. Postoupili laziomerda a němčouři.

V semifinále jsme vyjebali po bitvě se skopčákama 4:3 gólem 10 vteřin před koncem ( 8) ), ve druhý semifinále vyřadili ty dementi z lazia Barcelonu na penalty.

FINÁLEEEEE..... 2:0 ( 8) 8) ), lazio ani jednou nevystřelilo na bránu a odjelu domu s brekem.

FORZA ROMAAAAAAAAAAAAAA!

:band: :band: :band: :band: :band: :band: :band: :band:
 
Příspěvků
4,153
Si delas prdel to bylo dneska? Ja jsem celou dobu pocital s tim, ze je to zejtra!

Nojo tak ono to fakt bylo dneska, spatne jsem se podival, mel jsem to ve schedule uz od zacatku mesice na tuhle nedeli. Fakt trapny, sorry. Hlavne ze jsem si privezl boty....
 
Příspěvků
23,906
90210 napsal:
Si delas prdel to bylo dneska? Ja jsem celou dobu pocital s tim, ze je to zejtra!

Nojo tak ono to fakt bylo dneska, spatne jsem se podival, mel jsem to ve schedule uz od zacatku mesice na tuhle nedeli. Fakt trapny, sorry. Hlavne ze jsem si privezl boty....

hahahahahaha :lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
23,906
haha :mrgreen:

psali jsme to na fórum a jsou takový dvě možnosti... někdo gratuluje a chválí a tak, další se ptaj jak hrozný musely bejt ostatní týmy a čím jsme se nadopovali :lol:
 
Příspěvků
14,022
eurofotbal.cz
Jajinek
28.11.2010 17:43
No..mám toho zase hodně ke hodnocení. Začnu sobotou a Turnajem faklubů!
Myslím, že vynikající a krásná akce, prsotě jsem se bavil. Účast byla hojná, jen tedy nikdo moc nechápal proč nedorazilo AC Milán, které slibovalo dopředu všem organizátorům účast, navíc přijel jeden jejich člen a byl úplně v šoku, že se ostatní nedostavili... Ještě, že Realistů bylo jak psů a postavili druhý tým (tak široky kádr nemá ani Mourinho).
Sešlo se opravdu hodně kvalitních hráčů, až jsem koukal, profesionální futsalisti, hráči juniroských týmu nejvyšší soutěže nechyběli...proto je až zázrak, že jsem v této společnosti dal gól. Bohužel jsme měli dost těžkou skupinu a patrně nejslabší kádr a výkony nebyly ideální. Ale v zápase o 7. místo jsme porazili Real 4:0, což odvrátilo tu největší ostudu...ale víme, že tedy do příště musíme trochu posílit.
Jinak Calcio (i přes absenci nepozvaného Juve a nedoraženého AC) projevilo svou sílu a ve finále se odehrálo římské derby, AS bylo šťastnější a méně unavené a zaslouženě zvítězilo. Gratulace (konečně trofej... )

prej byl Cambiasso
 
Příspěvků
1,773
mammmamia, altro che cechi, voi siete spartani!

che gajardi 'sti tifosi romanisti! altro che quelle checche!

certo che lazio - ROMA a praga :D
con le merde che perdono anche là :lol:

GOMBLOTTO!


reakce na fakt, ze jsem odehrali 5 zapasu a bylo nas sedum zatimco hracu bayernu asi 500 :)

volny preklad:

vy nejste cesi, vy jste spartani (Sparta mesto, ne tym :)))

jsou krasny-skvely tyhle fanousci Rima, ne jako tamty buzny (Bayern...ci kdokoli jiny:))

uzasne lazio - RIM v Praze :)
a i tohle derby SRACKY prohrajou

KOMPLOT (ironie na neustale brecici hrace/fanousky lazia)
 
Top