Čtvrtfinále, Juventus-Roma

Příspěvků
912
1 a 3 gol nema cenu komentovat :zed: ...uz to vyzeralo ze Rim zacne hrat svoju hru ale dnesnym vykonom sme zas padli trvrdo na zem....proste treba krajneho obrancu,taddei dnes predviedol cirkusovy vykon.....cele mi to pripadalo ze sa nato vsetci seru a prislo si to len odchodit ,lebo "museli"...zostala nam uz liga a skoncit na 3 mieste bude riadne tazke.......dufam ze taliansky pohar tie barbini z juvehnusu nevyhraju=ten stadion je vazne dobry......po takomto vykone uz nema cenu zapas hodnotit,radsej tam mohla ist cela primavera a aspon by sa snazili. :zed: :zed: :zed:
 
Příspěvků
9
90210 napsal:
A sakra, jsem to uplne minul. Co se to tam delo, tohle je dobrej wft.

Nehorzné chyby mezi Kjaerem a Taddeiem. Dělali jsi z nich fackovací panáky. První gol jednoznačně šel na vrub Kjaerovi, který dovolil přihrávku přes půl hřiště. Druhý gol byl nechytatelný, bohužel. Třetí jsem už bohužel neviděl, protože mi vypadl stream ale pokud si ho dal Kjaer sám tak jen podtrhl svůj výkon. Jedinný kdo se snažil něco vymyslet byl Lamela, ostatní se tam jen plížili. Bojan měl za celý poločas tak 2x míč....život jde dál a aspoň bude více energie na ligu.

:Flag: ROMA :Flag:
 
Příspěvků
24,007
lamela udělal kravinu, na druhou stranu se mi líbilo, že pak nedělal scény, přijal to a odešel. taky by mě zajímalo, proč byl na zemi (rai odvádí super službu, takže ten souboj je vidět asi na půlce záběru..), protože si asi sám nelehnul.
 
Příspěvků
392
Sushi napsal:
lamela udělal kravinu, na druhou stranu se mi líbilo, že pak nedělal scény, přijal to a odešel. taky by mě zajímalo, proč byl na zemi (rai odvádí super službu, takže ten souboj je vidět asi na půlce záběru..), protože si asi sám nelehnul.
Lamela řiká, že ho vyprovokoval
 
Příspěvků
6,410
Sushi napsal:
lamela udělal kravinu, na druhou stranu se mi líbilo, že pak nedělal scény, přijal to a odešel. taky by mě zajímalo, proč byl na zemi (rai odvádí super službu, takže ten souboj je vidět asi na půlce záběru..), protože si asi sám nelehnul.
mně se prvně zdálo, že se srazili, oba spadli a na zemi mu Erik šlápl na :pipp: baterky.
 
Příspěvků
6,410
dneska jsme se o tom s kámošema bavili a oni říkali že v ESP a ENG se ty tresty přenáší do lig...ale pokud vím, tak Totti dostal za nakopnutí Balotelliho 4 zápasy stop v POHÁRU!!! (takže mohl nastoupit až ve finále)...ale nebyl jsem si jistý tak jsem se radši zeptal :)
 
Příspěvků
14,022
v Německu je zase trest jenom na pohár a u nás to je podle toho, jestli Sparta hraje dřív nebo pohár :mrgreen:
 
Příspěvků
9
Francesco Totti AS napsal:
dneska jsme se o tom s kámošema bavili a oni říkali že v ESP a ENG se ty tresty přenáší do lig...ale pokud vím, tak Totti dostal za nakopnutí Balotelliho 4 zápasy stop v POHÁRU!!! (takže mohl nastoupit až ve finále)...ale nebyl jsem si jistý tak jsem se radši zeptal :)

nevím jak v ENG ale Španělsku se určitě nic nepřenáší, to vím jistě :smoke:
 
Příspěvků
24,007
na druhou stranu, chiellini s nim třísknul bez míče, což je v itálii běžná praxe a neměla by být.. dobře mu tak. daje erik, bij.
 
Top