Čtvrtfinále, Juventus-Roma

Příspěvků
912
mohlo to byt 0-0 rozhodli obrany,slabulinky vykon Rima ,co je strasiak na poli by urobil viac prace ako taddei,aspon by stal na mieste.nahravame si to je pekne ale je to cele na hovno,ziadny tlak a ani sance,dnesny vykon by ani na sassuolo nestacil.Borini na plac !!!
 
Příspěvků
9,059
Absolutne trapný , suchý , oničom výkon , ktorý nie je hodný ani okresného preboru . Ak sa rozhodli že nebudú behať , nemuseli do Turína ani cestovať , toto je ešte horšie ako so Slovanom , tam aspon ako tak behali , je to oto smutnejšie , že posledné zápasy bol vidieť progres . Jediný kto presvedčuje je Lamela , ktorý beha a bojuje a snaží sa niečo vymýšlať , natom je najsmutnejšie že mu je asi tak 12 , zato Totti , ktorý by mal byť v takychto zapasoch tahunom sa zas a znova po Spallettiovsku nato vysral , a rozhodol sa že bude čakať pred bránou , či mu tam niaka lopta nepríde aby znova mohol prekonať niaky rekrod .

Taddei je kapitola sama o sebe , už tak 5 rokov nezabehne 100 metrov pod 20 sekund , každý zápas je ako keby hral s gulou na nohe , pritom ma vždy udivuje že sa tvári jak majster sveta a ked je striedaný je vždy nasraný , pritom chcel pred rokom kedy oslavil svoje 61.narodeniny 4 ročnú zmluvu ktorú si nakoniec vymodlil jedným dobrým zápasom , kde bol priemerný ... OK , môžte nadavat na Kjaera , ale hrať vedla Taddeia je ako hrať vedla Snorlaxa ...

Chce to Rosiho , ktorý e momentálne náš najlepší bek , miesto Taddeia a Boriniho miesto Bojana , ktorý si od Harryho Pottera požičal ten neviditeľný plášť .... v priebehu by som tam bachol aj Perrottu , Simpli je hrozný ...
 
Příspěvků
3,754
o Taddeiovi ani slovo už, ten ať jde fakt do prdele. Díky, ale sbohem.

Sipli je supr, sympoš a tak, ale co z toho že jedinné co udělá jsou nahrávky na 3 metry po šířce, kde to ohrozí tak mě, že mi hlava nudou spadne.
 
Příspěvků
6,410
kdy si konečně uvědomí že přihrávky vrchem jsou na hovno!!!! 90% vysokých přihrávek jde do pr :pipp: ele (hlavně Kjaer a Simplicio) zvlášť proti takovému rozestavení a presingu jaký hraje Juve... říkáte že se vám líbí Angel, mě se nelíbí ani jeden kraj obrany (především Taddei) Arnold děsně nekreativní, jediné naše ohrožení branky byly Gagova a Pjaničova rána z přímáku (to kdyby šlo na bránu, tak si Storari neškrtne) Tottiho jsem ještě v akci neviděl (ani nedostal pořádnou přihrávku).
Juve nás bohužel dvakrát vykouřilo...první krásná přihrávka za obranu (nevím kdo, ale takový pas mi sedí jenom na Pirla) a potom Del Piero..co kté jeho střele říct? Musím smeknout :tlesk: dneska Tottiho zastínil...chybí Dani, který by neutralizoval přitomnost Pirla na place...nemáme tlak na bránu, nemáme nic!!! jenom asi 105 milionů přihrávek z toho 80% procent do zadu
 
Příspěvků
6,417
Aspoň se zdá, že makáme, musí se něco objevit. Hlavně ale Borini a klidně Perrotta za Arnolda, Rosi za Taddeie, Juan za Kjaera... Borini za Bojana.
 
Top