Buon Natale!

Příspěvků
23,706
Zítra už je 24.12... Takže veselé Vánoce všem Vám, kteří udržujete už více než 4 roky naživu tohle fórum, od posledního Maxe až po borce jako Carlo ze Šaly :mrgreen:

Díky, že jste si sem zvykli chodit a chováte se jako lidi, takže tu můžeme v klidu prožívat tu bídu, kterou nám poslední dobou nabízí ti naši kucí :lol:

K Vánocům nám ale dali dva pěký zápasy, tak snad to tak bude pokračovat

Jestli si můžu k Vánocům od Vás něco přát, zajděte se někdy podívat taky na asroma.cz, případně můžete zkusit začít diskuzi pod nějakými články (chodí tam podle mě jiní lidi než sem a psát tam může být kontaktem s dalšími fanoušky), Jakub poslední dobou zase začal psát a věnuje tomu dost času

Jestli si přejete něco ode mě, klidně sem s tím, uvidíme co s tím jde dělat (ale jídlo ti, Maxi, vozit nikam nebudu :lol: ) :mrgreen:

Užijte si svátky a DAJE ROMA DAJE!!!

:Flag: :band: :Flag: :band: :Flag: :band:
 
Příspěvků
3,754
Nemám teď moc času tady cokoliv psát, ale na forum jsem nazanevřel, a jsem tady denně.

Všem šťastné a veselé Vánoce a nějak ty svátky přežíjte :Ok:

Daje Roma
 
Příspěvků
23,706
Pique napsal:
Nemám teď moc času tady cokoliv psát, ale na forum jsem nazanevřel, a jsem tady denně.

Všem šťastné a veselé Vánoce a nějak ty svátky přežíjte :Ok:

Daje Roma

:Flag: :Flag: :Flag: :Flag:
 
Příspěvků
2,600
Všem Gialloross, přeji šťastné a hlavně veselé prožití Vánočních svátků, bohatého ježíška a hlavně!!!Pořádnou vánoční hostinu!!!Zlatý prase stejně neuvidíte, tak se pořádně napapejte!=)
 

Max

Příspěvků
768

 
Příspěvků
23,706
ták co jste dostali, bídáci? :mrgreen: nepište ponožky a trenky (ač jich je třeba), jen to zábavný :lol:
 
Příspěvků
9,058
Jo dostal som aj slipy :D

chodím teraz na to chatroulette , ale vždy ked ma uvidia ma prepnú hned , ktovie prečo :D
 
Příspěvků
5,141
Zdravim Vas, dufam, ze prezivate kludne a stastne sviatky, a do noveho roka len to najlepsie, teda kazdodenna navsteva forka, mnoho vyhernych zapasov, ale nie ... Zdrava hlavne, a s tym pride ostatne.

Stastny novy rok prajem.

Btw: som asi jediny, kto dostal lego dartha vadera ako klucenku so svietiacimi nohami, to mi je uz vec!
 
Top