Buon Natale!

Příspěvků
1,484
Nejhnusnější dárek na Boží hod je kocovina. Ale taky vám všem, co by takovej technickej ředitel, přeji krásné prožití svátků.

Sushi, doufám že to přežiješ ve zdraví jak fyzickém, tak psychickém :mrgreen: Všiml jsem si, jakou jsi měl nedávno smůlu s tím autem na sněhu :mrgreen:
 
Příspěvků
23,906
Skeči napsal:
Nejhnusnější dárek na Boží hod je kocovina. Ale taky vám všem, co by takovej technickej ředitel, přeji krásné prožití svátků.

Sushi, doufám že to přežiješ ve zdraví jak fyzickém, tak psychickém :mrgreen: Všiml jsem si, jakou jsi měl nedávno smůlu s tím autem na sněhu :mrgreen:
:mrgreen: tobě taky hezký svátky... jo, nadával jsem několik jazykama :lol: :lol: :lol: chtěl jsem rozkopat, co tam bylo, ale byl jsem tam jen já, auto a zeď... :lol:
 
Příspěvků
23,906
klucí ušatý, zrovna jsem sem šel něco takovýho taky napsat. nevím jak budu přes svátky na netu, jak teď mám net jen z mobilu, tak sem chodím jen z práce. takže šťastný a veselý, jelikož už jsme tu samej kmet, tak hlavně to zdraví a klid, ať nás v lednu zase můžou zaměstnavatelé dřít o 106 :mrgreen: a těm našim klukům přeju pořádný vedení, ať už by se měl rudi probrat, což teda moc nevidím, nebo ať už přijde za něj kdokoliv jinej... pořád máme na čelo malou ztrátu a sezóna je ještě dlouhá. daje Roma!
 
Příspěvků
6,336
pohodové a klidné svátky i zpod Beskyd, ragazzi

a Římu přeju toliko, co Mr. Sushi a ideálně přesně 0 Garciů po Novém roce, tak uvidíme :wink:
naberte nové síly a energii do svých životů a stejně tak na to naše strastiplné fandění

forza roma :daje:
 
Příspěvků
6,336
krásné a hlavně klidné svátky vinšuju

forza roma

 
Příspěvků
23,906
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
krásné a hlavně klidné svátky vinšuju

forza roma

:lol:

šťastný veselý

mám asi něco se žaludkem, chudák, trpí
takovýho jídla
 
Příspěvků
23,906
jj, ten. jsme si řikali, že jen smrdí ve skříni, protože se bojim ho oužívat a zničit, tak jsme vymysleli lepší řešení, takový obejvákový :Ok:
 
Top