asroma.cz

Status
Uzamčeno pro další odpovědi.

scr

Příspěvků
1,764
[/quote]Je to problém a velký... Ze začátku to každého baví a píše, jenomže pak přijdu jiné povinnosti a redaktoři (pokud nebudou placení) budou pomalu, ale jistě odpadat.[/quote]


jj je to boj od doby co vlastnim domenu, coz jsou letos jiz 4 roky se vystridalo asi cca 5 verzi webu..vzdy byl zezacatku zajem jak rikas no..ale pak to opadalo..podarilo se sehnat dokonce i sponzory a to dva shopy se sportovnim vybavenim a ba dokonce i zamerenim na kappu a diadoru tudiz i hadry AS Roma...jenze nebyl nikdo schopnej vlozit banner na web atd...tak to slo do kytek..ted se to snad uz zlomi a bude vse v okeji
 
Příspěvků
1,521
Bohužel se vyskytly problémy s importem databází. Byl to poslední krok, který bylo potřeba vykonat a to úspěšně. Bohužel se tak nepovedlo, jelikož já na svém PC používám novějšího phpmyadmina.

A abyste si nemysleli, že si vymejšlím apod. tak tady přikládám veřejnou ukázku, kterou jsem nahrál na freehosting.

Mě z vás, to štve nejvíc, protože jsem tomu obětoval spoustu času a hlavně dneska jsem odsunul veškeré mé plány kvůli webu.

Takže co se to musí udělat bez importu databáze? Nastavit a dopsat opět obsah. Takže si zas nějakou dobu počkáme.

Tady ta veřejná ukáza:
Code:
http://asroma.4fan.cz/

Otázky tipu KDY TO POBĚŽÍ, IGNORUJU
 
Příspěvků
23,975
nojo, dneska myslím víc sere všechny ostatní fotbal samotnej... nenech se otrávit ;) já těm kompověcím nerozumím, ale chápu, že nekecáš.

jinak to vypadá hezky, jednoduchý a hezký, good job :Ok:
 

scr

Příspěvků
1,764
Skeči napsal:
Bohužel se vyskytly problémy s importem databází. Byl to poslední krok, který bylo potřeba vykonat a to úspěšně. Bohužel se tak nepovedlo, jelikož já na svém PC používám novějšího phpmyadmina.

A abyste si nemysleli, že si vymejšlím apod. tak tady přikládám veřejnou ukázku, kterou jsem nahrál na freehosting.

Mě z vás, to štve nejvíc, protože jsem tomu obětoval spoustu času a hlavně dneska jsem odsunul veškeré mé plány kvůli webu.

Takže co se to musí udělat bez importu databáze? Nastavit a dopsat opět obsah. Takže si zas nějakou dobu počkáme.

Tady ta veřejná ukáza:
Code:
http://asroma.4fan.cz/

Otázky tipu KDY TO POBĚŽÍ, IGNORUJU

Ju tak to me mrzi, web je skvelej a funkcni.Nejsem zadnej expert, ale jestli tomu dobre rozumim, tak na tom mem hostingu je neco zastaraleho?Ja vim, ze to resil tvuj predchudce a ze se prave web potom kopiroval na jine FTP a smerovali se DNS...tak aby jsi neco neuspechal a neco nezacal zbytecne predelavat
 
Příspěvků
1,521
Jo tak děkuji, že se na mě nějak nezlobíte. Fakt jsem to chtěl udělat, aby to bylo funkční. Ale asi to byl osud, nesměli bychom dostat od těch bíločernejch kurev zas 4 kousky.

Jinak scr, já tedy smažu veškerý předchozí obsah s celou databází a začnu to dělat znovu. Výhodou je, že mám kompletně nastylovaný vzhled pro prohlížeče IE, GC a FF, takže s tím mi odbyla spousta práce. Každopádně to raději nechej jak je, myslím že ten hosting má dobré parametry. To nainstaluji znova a budu to dělat přímo na webu, kterej vám bude hlásit, že je vyplej, abyste neviděli tu rozdělanou práci. Jinak bych tam viděl jednu menší vadu a tou je, že doména má ve směrování nějak divně záznamy, jelikož mi nefunguje doména bez www. S www to funguje. Chtělo by to upravit ve správci domén, kde to máš zaregistrované. Možná, že by pomohlo nastavení v souboru .htaccess, ale nevim nevim.
 
Příspěvků
1,521
Tak toto vlákno zamykám. Vznikla nám nová sekce zde na fóru, která se týká pouze webu asroma.cz. Prozatím se přesuneme sem:

http://asromaforum.eu/viewforum.php?f=26

Dokud web zatím neběží a měli byste na mě nějaké dotazy technického směru, raději zvolte soukromou zprávu. Děkuji.
 
Status
Uzamčeno pro další odpovědi.
Top